Προς το περιεχόμενο

Vodafone δωρο 3G σε ολους τους συνδρομητες της απο τις 8-18 Αυγουστου


apostolispk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και επειδη η προσφορα εχει τιτλο "απεριοριστο" και "για ολους" http://www.vodafone.gr/portal/free να σημειωσουμε 2-3 πραγματα για να μην εχουμε αποριες στη συνεχεια...<br><br><br><br>

Με σκοπό τη διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας και της υψηλής ποιότητας των υπηρεσιών δεδομένων της συνολικά, ισχύει πολιτική ορθής χρήσης με ανώτατο όριο κατανάλωσης όγκου δεδομένων 3GB  <br><br><br>

 <br><br><br>

Από την προσφορά εξαιρούνται τα προγράμματα Vodafone ΚαρτοInternet, M2M <br><br><br><br>

Με σκοπό την αποφυγή συμφόρησης του δικτύου της, η Vodafone δύναται να επαναπροσδιορίσει την ονομαστική ταχύτητας πρόσβασης στο 3G/4G δίκτυό της.<br><br><br><br>

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της cosmote αν και 1.5GB για 15 μερες (υπεραρκετο βεβαια) μου φαινεται πιο ωραιο γιατι μπορεις να επιλεξεις  εσυ το διαστημα που μπορει να συμπεσει με τις διακοπες σου στις οποιες το mobile internet μπορει να αποδειχθει πολυ χρησιμο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.5GB που ειχα παλιοτερα στη βονταφον οταν ημουν Ελλαδα, δεν τελειωνε ποτε αν η χρηση ηταν απο το κινητο μονο (παντα ανοιχτο, upadates ολα, γενικα ολα ολα)!

 

Οταν εφευγα διακοπες και το εβαζα στο λαπτοπ με χοτσποτ, εφευγε αερα με κατι βιντεακια και λιγο skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε πως η cosmote θα κάνει ορθή χρήση ανταγωνισμού και θα κάνει ίδια - καλύτερη προσφορά. Πάει που πάει κατά διαόλου το δίκτυό της και δεν μπορείς να πάρεις τηλέφωνο πλέον μετά από 2-3 φορές, μετά από αυτό θα φάνε και το άκυρο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω η προσφορα για τους τζαμπατζηδες να μην ριξει την ποιοτητα για αυτους που πληρωνουν. Γιατι ενω απο το σπιτι μου εχω οπτικη επαφη με την κεραια της vodafone και κατεβαζω στα 2-3mbit ειναι ωρες που το δικτυο μπουκωνει και πεφτω σε kb.

πληρωνω και θελω ποιοτητα υπηρεσιων, οτι τελοσπαντων ειναι εφικτο να μου δωσει. Νομιζω δεν ειναι σωστο να διαμοιραστει το bandwidth ισοτιμα αναμεσα σε αυτους που πληρωνουν και στους ευκαιριακους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω η προσφορα για τους τζαμπατζηδες να μην ριξει την ποιοτητα για αυτους που πληρωνουν. Γιατι ενω απο το σπιτι μου εχω οπτικη επαφη με την κεραια της vodafone και κατεβαζω στα 2-3mbit ειναι ωρες που το δικτυο μπουκωνει και πεφτω σε kb.

πληρωνω και θελω ποιοτητα υπηρεσιων, οτι τελοσπαντων ειναι εφικτο να μου δωσει. Νομιζω δεν ειναι σωστο να διαμοιραστει το bandwidth ισοτιμα αναμεσα σε αυτους που πληρωνουν και στους ευκαιριακους.

Εγω παντως στην cosmote που βγηκε κατι αναλογο, βλεπω να σερνετε το δικτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπάρχουν ήδη θέματα για τις προσφορές των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας:

 

Vodafone: 3 GB δωρεάν για το διάστημα 8-18 Αυγούστου

 

Cosmote: Δωρεάν 1.5 GB mobile internet για 15 μέρες σε όλους τους συνδρομητές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...