Προς το περιεχόμενο

δημιουργία video game


glyras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι false positive. Ψάξε Gen:Variant.Strictor και θα δεις πως δίνει συχνά σφάλματα. Στο κάτω κάτω κανένα από τα 48 antiviruses που το έλεγξαν δεν το βρήκαν σαν επικίνδυνο. 5 από αυτά σαν το βρήκαν πιθανώς επικίνδυνο με heruistic αλγόριθμο γνωστών προβλημάτων.

 

Συγγνώμη που επιμένω αλλά εγώ το έκανα build και γνωρίζω καλά τι περιέχει το αρχείο. Είναι πεντακάθαρο :)

 

Παρ' όλα αυτά όποιος νομίζει ότι κινδυνεύει του συνιστώ να μην το κατεβάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει να μαι λιγο overparanoid, απλα πριν 5-6 χρόνια μου χε στειλει ενας φίλος μου ενα προγραμμα δικο του και ενω μου βγαζε ιο το avira το ετρεξα και ήταν και από τους βαρβάτους. Μου εχει αφήσει ψυχολογικα φαινεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενδιαφέρει μήπως μια συνεργασία;

 

Εγώ είμαι προγραμματιστής και εδώ και πάρα πολύ καιρό ψάχνω κάποιον γραφίστα για 2Δ γραφικά

Βασικά εγώ είμαι κυρίως των 3D γραφικών αλλά δεν είμαι και πολύ καλός σε αυτόν τον τομέα.Κυρίως να προγραμματίζω ξέρω οπότε...Πάντως μια συνεργασία δεν θα με χάλαγε αν και ακόμα δεν είμαι σίγουρος ότι θέλω να το συνεχίσω.Ίδωμεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά στον glyras απευθυνόμουνα... Παρ' όλα εάν το έχεις με τα 2Δ γραφικά και έχεις και όρεξη στείλε κάτι να δω και να το συζητήσουμε. ....και όποιος άλλος....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά στον glyras απευθυνόμουνα... Παρ' όλα εάν το έχεις με τα 2Δ γραφικά και έχεις και όρεξη στείλε κάτι να δω και να το συζητήσουμε. ....και όποιος άλλος.... :)

ΟΚ τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φυσικά, αν πιστεύεις ότι μπορώ να βοηθήσω. Το να κάνεις κάτι με κάποιον άλλο είναι πολύ καλύτερο από μόνος σου. Όμως φίλε μου, να σου πω την αλήθεια σκιάζομαι πολύ με την εικόνα που έβαλες στο προφίλ σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσπάθεια, συγχαρητήρια. Προσπάθησε να το κοινοποιήσεις σε όλα τα forum με Android Games που μπορείς να βρεις. Δεν υπάρχει καλύτερη προώθηση από αυτό κατά την ταπεινή μου γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...