Προς το περιεχόμενο

Humble Origin Bundle, ίσως το καλύτερο Bundle μέχρι στιγμής


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα ακόμα Humble Bundle είναι γεγονός, αυτή τη φορά με το όνομα Humble Origin Bundle το οποίο περιέχει μερικά από τα πιο επιτυχημένα και γνωστά παιχνίδια που έχει εκδώσει η E.A.Όπως πάντα για να αποκτήσετε το Bundle, μπορείτε να πληρώσετε το ποσό που επιθυμείτε. Εαν δώσετε πάνω από $1 παίρνετε τα αντίστοιχα Origin & Steam κλειδιά, ενώ αν δώσετε πάνω από την BTA (Beat The Average) τιμή, θα λάβετε και τα BTA παιχνίδια.

 

Άρα, για $1 παίρνετε κλειδιά για τα παρακάτω παιχνίδια:

  • Dead Space™ (Origin+Steam) [Windows]
  • Burnout™ Paradise: The Ultimate Box (Origin+Steam) [Windows]
  • Crysis® 2 Maximum Edition (Origin+Steam) [Windows]
  • Mirror's Edge (Origin+Steam) [Windows]
  • Dead Space™ 3 (Origin) [Windows]
  • Medal of Honor™ (Origin+Steam) [Windows]
Ενώ αν πληρώσετε πάνω από $4.53, δηλαδή όσο είναι η BTA τιμή την ώρα που γράφεται το άρθρο θα λάβετε και τα:
  • Battlefield 3™ (Origin) [Windows]
  • The Sims™ 3 + Starter Pack (Origin) [Windows + Mac]
Αν δώσετε κάτω από $1 θα λάβετε το Soundtrack για το The Sims 3 & Battlefield 3. Όλα αυτά τα παιχνίδια συνολικά κοστίζουν περίπου $215, όμως όπως πάντα με το Humble Bundle, σας δίνεται η δυνατότητα να αποφασίσετε εσείς πόσο πραγματικά αξίζουν.

 

Τα κέρδη του Bundle θα πάνε αποκλειστικά στο Humblebundle.com και σε επιλεγμένες δωρεές όπως: Human Rights Campaign, watsi, American Cancer Society, American Red Cross και San Francisco AIDS Foundation.

 

Source.png Πηγή: Techflow.gr

post-111859-0-08190700-1376510027_thumb.jpg

Επεξ/σία από marios32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φρεσκο πραμα..

Είναι από τα καλύτερα bundle που έχουν βγει, αν όχι το καλύτερο. Τι συγκρίνεις; Περιμένεις να βγει το BF 4 με 5 δολάρια ;

 

Μια χαρά φρέσκα είναι τα παιχνίδια. Άσε που από όλο το θέμα κερδίζουμε φθηνά παιχνίδια και κάνεις και τη δωρεά σου. Εμένα μου ακούγεται πολύ καλό πάντως. Ίσως πολύ καλό για να είναι αληθινό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο!! μια ερωτηση παιρνω και steam & origin κλειδια μπορω δλδ να ενεργοποιησω και στα 2 αυτα τα games η μονο σε 1 απο αυτα? ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και steam και origin

 

επισης σε ενα αλλο forum διαβαζω αυτο, δεν το εχω δοκιμασει/δεν ξερω αν ισχυει

 

The Steam keys give an Origin key in the Steam client, which is NOT the same as the same as the Origin key you get from Humble.  So, for the Steam redeemable games, you can fill up 2 Origin accounts.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνει 2 κλειδιά όπου βλέπεις (Origin+Steam).

Αυτό που εννοεί ο φίλος Bilbo ίσως είναι ότι το Origin αφήνει μερικές φορές να δώσεις steam key και να στο βάλει στην Origin βιβλιοθήκη σου.

Δεν είμαι 100% σίγουρος για το παραπάνω όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τσίμπησα και γω τα παιχνιδάκια! Origin δεν έχω ξαναβάλει όμως...Υποθέτω ότι είναι κάτι σαν το steam...

Ναι σαν το steam είναι.

 

Από Wiki:

 

The Origin client is self-updating software that allows users to download games, expansion packs, content booster packs and patches from Electronic Arts. It shows the status of components available. The Origin client is designed to be similar to its competitor, Steam. The Origin In Game overlay client can be disabled while playing games. The client also features chat features such as a Friends List and a group chat options (implemented in version 9.3). Client and download performance has been patched and improved over the past several updates.[6]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What the fuck.δηλαδή με 1 δολάριο παίρνω dead space 3 αυθεντικό;

Συν όλα τα άλλα που δεν είναι στην τιμή Beat the Average.

 

Παίρνεις την πρώτη λίστα με τα 6 παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δοκιμάζω να πληρώσω με paypal και μου βγάζει error,ξαναδοκιμάζω και δεν υπάρχει καν η επιλογή να πληρώσω με paypal τη δεύτερη φορά...

 

Για δείτε κάποιος αυτή την ώρα μεταμεσονύκτια αν έχει το ίδιο θέμα η είναι μόνο δικό μου browser conflict.

Yπάρχει η επιλογή paypal κάτω κάτω μαζί με το google waller,amazon κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...