Προς το περιεχόμενο

Humble Origin Bundle, ίσως το καλύτερο Bundle μέχρι στιγμής


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βγαλεις μια χρεωστικη δεν θα μπλεχτουνε πουθενα οι γονεις σου βρε συ(ασε που θα σου λυσει τα χερια σε τοσες παρομοιες περιπτωσεις) B)

Νομίζω πρέπει να υπάρχει μια χρεωστική αλλά είναι άδεια και πρέπει να τη φορτώσω, η πρόσφορα πότε λήγει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω ηδη origin με το bf3 μπορω στο ιδιο να βαλω τα υπολοιπα παιχνιδια?

Θα λάβεις ότι αγοράσεις. Δεν έχει σημασία αν το έχεις ήδη.

 

Θα το έχεις διπλό.

Δυστυχώς είμαι ανήλικος και δεν έχω τίποτα και οι γονείς μου δεν θέλουν να μπλεχτούν με αυτά

Φίλε δεν γίνεται με paysafe, μόνο με χρεωστική/πιστωτική/paypal/google wallet.

 

Όμως είναι πολύ εύκολο να έχεις μια χρεωστική και δεν κοστίζει τίποτα για να τη βγάλεις.

 

Πάνε σε μια τράπεζα για να κάνεις τα διαδικαστικά. Αλλά για τώρα μέχρι να το κάνεις, βρες αν έχεις κάνα γνωστό για να στο πάρει.

 

Αν δεν εχεις φιλε μου paypal λογαριασμο!!δοκιμασε να τα αγορασεις απευθειας μεσω καρτας(πιστωτικης η χρεωστικης).

Έτσι ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το τσιμπησα αλλα παιρνει αιωνες μεχρι να επιβεβαιωσει και mail δεν βλεπω να ρχεται συντομα. Να ρωτησω, κατω απο το bf3 εχει εικονιδιο μονο το origin. Δηλαδη να υποθεσω πως δινει keyes μονο για origin? Τι εννοει οταν γραφει

 

 

Unlock on Origin

Unlock all the games on Origin and select games on Steam (all keys require $1 minimum).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το τσιμπησα αλλα παιρνει αιωνες μεχρι να επιβεβαιωσει και mail δεν βλεπω να ρχεται συντομα. Να ρωτησω, κατω απο το bf3 εχει εικονιδιο μονο το origin. Δηλαδη να υποθεσω πως δινει keyes μονο για origin? Τι εννοει οταν γραφει

Για όλα τα παιχνίδια δίνει κλειδί για το origin ενώ για το steam δεν δίνει σε όλα. Είναι το ίδιο πράγμα είτε τα έχεις στο ένα, είτε στο άλλο. Απλά μερικά παιχνίδια τα έχεις και στα 2 μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το origin δουλεύει σαν το play store της google η το play station network τις sony;

 

δηλαδή βάζεις λευτα με κάποιον τρόπο, αγοράζεις ότι θέλεις και σου αποθηκεύονται στο λογαριασμό; μετά μπορείς να πας και να τα κατεβάσεις σε όσα pc θες; στην ουσία αντί να έχεις το dvd και να υπάρχει κίνδυνος να γρατζουνιστεί να χαθεί κτλπ τα έχεις στο origin και δεν παθαίνουν τίποτα; Υπάρχει καπια ημερομηνία λήξεις;

 

Μετά αν θές να πουλήσεις η να ανταλλάξεις το game τη γίνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bf3 είναι μόνο με origin.Κάποια παιχνίδια απο κάτω έχουν και το εικονίδιο του steam.Δηλαδή μπορείς να τα βάλεις και εκεί εκτος απο το origin.

 

 

Απλά επειδη γράφει "Unlock all the games on Origin and select games on Steam (all keys require $1 minimum)." έλεγα μηπως εννοουσε οτι με μια χρέωση 1 δολαριου μπορουσα να το μεταφερω στο steam. Αλλα μαλλον δεν παιζει αυτο.

 

Όπως και να χει τα σπαει το πακετο. Να ανησυχησω που δεν μου χει ερθει mail εδω και κανα μισαωρο ή απλα ειναι υπερφορτωμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσεις το origin εχει παιχνίδια απο όλες της εταιρίες πχ activision, rockstargames, ubisoft η μονο ea;

 

 

την άλλη εβδομάδα υπολογίζω να μου παραδοθεί ο amd a10 5800k που δίνει δώρο το simcity θα μπορώ να το βάλω μέσω origin;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το origin δουλεύει σαν το play store της google η το play station network τις sony;

 

δηλαδή βάζεις λευτα με κάποιον τρόπο, αγοράζεις ότι θέλεις και σου αποθηκεύονται στο λογαριασμό; μετά μπορείς να πας και να τα κατεβάσεις σε όσα pc θες; στην ουσία αντί να έχεις το dvd και να υπάρχει κίνδυνος να γρατζουνιστεί να χαθεί κτλπ τα έχεις στο origin και δεν παθαίνουν τίποτα; Υπάρχει καπια ημερομηνία λήξεις;

 

Μετά αν θές να πουλήσεις η να ανταλλάξεις το game τη γίνετε;

Δεν υπάρχει ημερομηνία λήξης. Μπορείς να τα κάνεις όσες φορές θέλεις εγκατάσταση αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις 1 φορά κάθε φορά το λογαριασμό σου.

 

Δεν γίνεται με ένα λογαριασμό δηλαδή να κάνεις εγκαταστάσεις και να παίζεις σε πάνω από 2 pc ταυτόχρονα.

 

Επίσεις το origin εχει παιχνίδια απο όλες της εταιρίες πχ activision, rockstargames, ubisoft η μονο ea;

 

 

την άλλη εβδομάδα υπολογίζω να μου παραδοθεί ο amd a10 5800k που δίνει δώρο το simcity θα μπορώ να το βάλω μέσω origin;

 

Αν είναι κλειδί Origin τότε ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...