Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελαβα και εγω ενημερωση 26 Αυγουστου 09.00 το πρωι με sms πως θα καθυστερησει η παραγγελια. 

Ειχα κανει παραγγελια με αντικαταβολη.

Θεωρω δεδομενο πως θα παραλαβουμε κανονικα τα PS4 μας οταν με το καλο ερθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υποθετοντας οτι ολα πανε καλα και φτανει η στιγμη να παραλαβουμε το PS4...

Αν παιξει το bundle που φημολογειται με PS4 + PSVita στα 499ε, τι θα προτιμουσατε?

Για καποιον που δεν εχει συμετεχει σε αυτην την προπαραγγελια σιγουρα ειναι no-brainer το οτι αξιζει με 100ε να παρει και το Vita, αλλα για εμας στην ουσια παιρνεις το Vita με 156ε...οποτε για οποιον δεν τον ενδιαφερει το Vita μαλλον δεν αξιζει...

Παραμενει συμφερον για καποιον που θελει και τα 2 αφου σκετο θα κανει 199 αλλα τα 43ε που κερδιζεις ειναι ενα ποσο που ισως υπερκαλυφτει και με προσφορες για το Vita, κανενα bundled game κλπ...

 

Παντως εσεις τι θα κανατε? 344ε PS4 ή 499 PS4+Vita?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετοντας οτι ολα πανε καλα και φτανει η στιγμη να παραλαβουμε το PS4...

Αν παιξει το bundle που φημολογειται με PS4 + PSVita στα 499ε, τι θα προτιμουσατε?

Για καποιον που δεν εχει συμετεχει σε αυτην την προπαραγγελια σιγουρα ειναι no-brainer το οτι αξιζει με 100ε να παρει και το Vita, αλλα για εμας στην ουσια παιρνεις το Vita με 156ε...οποτε για οποιον δεν τον ενδιαφερει το Vita μαλλον δεν αξιζει...

Παραμενει συμφερον για καποιον που θελει και τα 2 αφου σκετο θα κανει 199 αλλα τα 43ε που κερδιζεις ειναι ενα ποσο που ισως υπερκαλυφτει και με προσφορες για το Vita, κανενα bundled game κλπ...

 

Παντως εσεις τι θα κανατε? 344ε PS4 ή 499 PS4+Vita?

 

Αυτό τώρα γιατί μας το κάνεις και μας βάζεις σε σκέψεις... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic παντως Ο κωτσοβολος χτες μαζι με το electroworld εμφανισα μνημες ram στα 44ευρο μονο για χτες οπως και με τις τηλεορασεις και αποοτι διαβασα απο αλλο ατομο του ακυρωσανε την παραγγελια(μαλλον απο electroworld θα ειχε αγορασει).Χτες το απογευμα δειχνανε διαθεσιμες και στον Κωτσοβολο και στο electroworld ακομα και στο skroutz τις εβλεπες,σημερα δεν υπαρχουν καν στο site κανενος απο τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι κρίμα γιατί είχαν σχετικα καλη φήμη στις προσφορές μέχρι τώρα. Δεν αποκλείεται να τους την έκανε κάποιος δυσαρεστημένος υπάλληλος τη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει απλα ειναι πολυ διαφορετικα τα προιοντα μεταξυ τους(τηλεοραση,3ds,φωτ.μηχανη,μνημες ram)που δεν ξερεις τι να πιστεψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να πιστέυω ότι δεν θα μας κάνει ο κότσος εδώ τα καλά του electroworld

Ιδιο μαγαζι ειναι. Λογικα θα το ειχε κανει μεχρι τωρα θα πει καποιος, και γω ετσι πιστευα εως τωρα αλλα.......

Παιζει σοβαρα και να το χρησιμοποιησε ως "χαρτι" για αυξημενες προπαραγγελιες στη Sony ωστε να διαπραγματευτει μεγαλο αριθμο κονσολων με μικροτερο κοστος γι αυτους. Ειναι διαφορετικο να παει στη Sony και την MS και να πει κυριοι εχω 100 προπαραγγελιες και διαφορετικο να πει εχω 500. Σαφως θα αγορασει σε καλυτερη τιμη και γι αυτο δεν εχει ριξει ακυρα εως τωρα, και να τα ριξει οταν ερθει η κονσολα καλη ωρα.

Υπαρχει ομως και η αντιθετη σκεψη οτι μετα τις καταγγελιες που θα φανε τωρα με το electroworld, μπορει να βαλουν την ουρα στα σκελια και να δωσουν τις κονσολες στα 344 κ 430. Οπως και να εχει οψομεθα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τώρα ελαβα μήνυμα και εγώ απο κότσο, οτι η  παραγγελεία θα καθηστερίσει μέχρι να παραλάβουν απο προμηθευτη.

 

 

Κι εγώ το ίδιο, σήμερα πρωί πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...