Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το χτύπησα και εγώ αλλά χωρίς πλάκα, αυτό που με κάνει να το ξανασκέφτομαι είναι πως πριν μερικά χρόνια έχασα την ευκαιρία να πάρω την FF limited edition. 

 

Ξέρετε αν είχε κυκλοφορήσει στην Ελλάδα ?

 

abe59_ff13-ps3-12-16-09.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οχι φυσικα.

 

Πατα εδω αν δεν ξερεις τι ειναι το παζαρεμα

 

http://www.kotsovolos.gr/site/bazaar.jsp?catid=10113381&cmicc=bazaar&iframe=true&width=700&height=500

 

βαλε 344 και προχωρα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το xbox360 δεν είχε 2 χρόνια εγγύησης?

 

Μετά το φιάσκο με το rrod είχανε βάλει +3 χρόνια εγγύησης. Και τώρα αν στραβώσει κάτι πάλι έτσι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως γενικα βλεπω οτι και στα επισημα site 1 χρονο εγγυηση δινουν και σιγουρα αυτο κατι λεει γενικα για τις κονσολες.Ελπιζα οτι θα βλεπανε 2 χρονια εγγυηση,αλλα αποτι φενεται παλι μονο με 1 χρονο εγγυηση θα την βγαλουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μας κατέστρεψες, ναρούτο. :/

 

Έβαλα κι εγώ προ-παραγγελία στα 344, αλλά με αντικαταβολή, γιατί κάτι μου λέει πως θα φάμε κρυάδα μόλις το πάρει γραμμή ο Κωτσόβολος και μας ακυρώσει τις προ-παραγγελίες. :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον λογο να τα ακυρωσει δεν καταλαβαινω.Αποκλειεται να υπηρχε τοσο μεγαλο ενδιαφερον για προπαραγγελιες απο το καταστημα πριν αυτην την προσφορα απο το συγκεκριμενο καταστημα και χωρις καποιο bundle,αρα ισα ισα που και θα πουλησει αρκετα αν το μαθει ο κοσμος,και απο τις πολλες παραγγελιες ακομα και αν γυρισει η τιμη στα 400ευρο θα αναγκαστουν να δωσουν κατι δωρο πχ ενα παιχνιδι,συνδρομη για 1 χρονο Ps Plus,ενα χειριστηριο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τον λογο να τα ακυρωσει δεν καταλαβαινω.Αποκλειεται να υπηρχε τοσο μεγαλο ενδιαφερον για προπαραγγελιες απο το καταστημα πριν αυτην την προσφορα απο το συγκεκριμενο καταστημα και χωρις καποιο bundle,αρα ισα ισα που και θα πουλησει αρκετα αν το μαθει ο κοσμος,και απο τις πολλες παραγγελιες ακομα και αν γυρισει η τιμη στα 400ευρο θα αναγκαστουν να δωσουν κατι δωρο πχ ενα παιχνιδι,συνδρομη για 1 χρονο Ps Plus,ενα χειριστηριο κλπ.

 

Εταιρείες αυτού του βεληνεκούς έχουν δείξει πολλές φορές στο παρελθόν ότι ακολουθούν τέτοιες πρακτικές και μετά δεν μπορούν να καλύψουν τη ζήτηση για τον Α ή Β λόγο. Και όχι, δωράκια, συνδρομές κλπ δεν είναι το ίδιο. Από τη στιγμή που έβαλα παραγγελία για κάτι, θέλω ακριβώς αυτό για το οποίο έβαλα παραγγελία. Από κει και πέρα, τι να σου πω, μακάρι να ισχύσει αυτή η τιμή.

 

Το αστείο είναι ότι 5 μήνες πριν απέκτησα μεταχειρισμένο PS3 για 300 ευρώ. Τώρα μπορεί να αποκτήσω κανούριο PS4 για 344 ευρώ. Έπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιθανοτατα να παρουν σοβαρα μονο πιστωτικες.το θεμα ειναι τα λεφτα δεσμευονται μεχρι νοεμβρη-δεκεμβρη ή τα σηκωνουν απευθειας?

αλλα τωρα 4μηνες να δεσμευσεις 344-400ε?

για ποιο λογο η ms αποφασισε να προσθεσει κανα 100ε+στο ps4?

η επομενη βερσιον πριν το καλοκαιρι ψιλοχλωμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...