Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον νομο του "Μην αγοραζεις ποτε απο τις πρωτες παρτιδες" τον εχει κανεις ακουστα;

 

Ακριβώς αυτό παιδια.Οι πρώτες παρτίδες σίγουρα θα έχουν προβλήματα όπως πάντα+ ότι τα παιχνίδια θα είναι πανάκριβα.Προσωπικα θα το πάρω μετα απο κανα 2 μήνες με κανα bundle με 2-3 παιχνίδια στα 400 ευρο και είμαι κομπλε.Μεχρι τοτε εχουμε τα 100+ παιχνιδια του ps3 που ακομα δεν έχουμε παίξει.Δεν λέω πολύ καλή η τιμή αλλά και πάλι δεν αξίζει με ένα χρόνο εγγύηση και να τραβιέσαι μετα για προβλήματα ylod κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πιθανοτατα να παρουν σοβαρα μονο πιστωτικες.το θεμα ειναι τα λεφτα δεσμευονται μεχρι νοεμβρη-δεκεμβρη ή τα σηκωνουν απευθειας?

αλλα τωρα 4μηνες να δεσμευσεις 344-400ε?

 

Και εγώ έτσι πιστεύω ,αν σου έχουν κρατήσει τα λεφτά για 3-4 μήνες θα είναι πολύ χοντρό να ρίξουν άκυρο.Όχι οτι είναι δύσκολο γι'αυτούς,αλλά λέμε..

Ενώ με τις αντικαταβολές κάνουν οτι γουστάρουν.

Το πιο πιθανό για μένα είναι να πουν οτι ήταν λάθος,και λόγω αργίας δεν το είδαν έγκαιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και εγω την προπαραγγελια μου για ενα PS4  μιας και δεν μπορουσα να παραγνωρισω μια τετοια προσφορα .

 

Ευχαριστουμε Naruto14 :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ουτως η αλλως ολοι για day one απο κωτσοβολο θα πηγαινανε???Ισα Ισα που ειναι μια καλη ευκαιρια να αυξησει ο κωτσοβολος τις πωλησεις ps4. Και ειμαι σιγουρος οτι προτιμα να πουλησει απο 12 ps4 σε full τιμη,72 σε αυτη την τιμη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες χαλαρώστε. Όποιος θέλει θα το τσιμπήσει day one. Το πιο πιθανόν είναι να μην επαναληφθεί η ιστορία με υπερθερμάνσεις όπως η τωρινή γενιά. Εξάλλου έχουμε ακούσει καλά λόγια για το PS4 για θερμοκρασίες. Και επίσης μην ξεχνάτε πως και τα 2 θα έχουν αρχιτεκτονική PC....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι οι εταιριες που ειναι σιγουρες για αυτα που πουλανε δινουν και αναλογες εγγυησεις(εκτως Apple).Και με 1 χρονο εγγυηση δεν μπορω να πω οτι νιωθω σιγουρια,ειδικα οταν βασιζομαι σε ''καλα λογια''.Μιλαω καθαρα γενικα λογω εγγυησεων που ισχυει και για αλλες εταιριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πιστεύω ότι στις πιστωτικές δεν πρόκειται να ρίξει άκυρο και μάλιστα αυτές θα έχουν προτεραιότητα. Από εκεί και πέρα ανάλογα το στοκ θα δώσει και στις αντικαταβολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ρε παιδια δεν ειναι τοσο η προσφορα απο τον κωτσοβολο(που ενοειτε οτι συμφερει)!!!αλλα στα ποσα κομματια θα επιλεξει να δωσει η σονυ για την ελλαδα!!!στην ημερομηνια λανσαρισματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ελπιζω να μην ''κρεμασει κοσμο ο κωτσοβολος...

 

Παντως το ps4 στο Πλαισιο εχει και αξιολογησεις πριν καν βγει http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-Console-Black.htm#tabCharacteristics  :P  :P .

 

Παντως για την τιμη του xbox one ισως αλλαξει η τιμη μιας και το  Kinect προεραιτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...