Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα και εγώ το Playstation με 344 ευρώ. Καλύτερη τιμή θα βγει το 2015 με το ζόρι (2016 λογικά). Συμφέρει πολύ....Αφού ουσιαστικά είναι σαν ένα πακέτο μαζί μέ ένα Controller ή ένα παιχνίδι. Πολύ καλή τακτική από τον Κωτσόβωλο που θα πουλήσει ΠΟΛΥ περισσότερο απότι περίμενε. Kudos to them.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πήρα τηλέφωνο στον Κοτσόβολο σήμερα και μου επιβεβαίωσαν ότι έχουν λάβει την παραγγελία και ισχύει κανονικά.

 

Για να δούμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο στον Κοτσόβολο σήμερα και μου επιβεβαίωσαν ότι έχουν λάβει την παραγγελία και ισχύει κανονικά.

 

Για να δούμε.

 

Μια χαρά τότε. Και εγώ δεν πιστεύω να ακυρώσουν παραγγελίες. Ξέρω ότι ο κωτσόβολος είναι πολύ κακό κατάστημα αλλά θα τους συμφέρει μια τέτοια κίνηση για να την έκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως είναι μαρκετίστες μεγάλοι!! τη βάλάνε στην ποιο νεκρή ζώνη του καλοκαιριού!! 15 Αυγούστου!!! σου λέει λίγοι θα προλάβουνε και το νέο θα μαθευτεί σαν σφαίρα μετά!!

 

οι υπόλοιποι θα μπαίνουν στο site μας απο σεπτέμβρη και θα τσεκάρουν κάθε μέρα αν θα ξανα βγεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα και τα 2 με διαφορετικες παραγγελιες επειδη δε το εχω ψαξει ποιο θελω να παρω και τη μια θα την ακυρωσω οταν αποφασισω...

 

σιγουρα κλινω και εγω προς το ps4 αυτη τη στιγμη αλλα συνεχως αλλαζουν δεδομενα και επισης επειδη στην προηγουμενη γενια μου αρεσε πιο πολυ το xbox θεωρω το χειριστηριο πολυ ανωτερο και με κραταει λιγο συγγρατημενο αυτο για το ps4...

 

ευχαριατω τον TS...και αποκει και περα για τον κοτσο δε βλεπω τι λογο να μην ανταπεξελθει...δεν ειναι λαθος,ειναι τπολογισμενη κινηση...δεν ειναι τυχαιο το ~14% εκπτωση που προκυπτει και στις 2 περιπτωσεις... Προφανως αν εχουν πχ 20% κερδος σε καθε κονσολα προτιμησαν να παρουν πανω τους ΟΛΕΣ τις προπαραγγελιες εστω με 6% κερδος στο κομματι...δεν ειναι κακη κινηση και για αυτους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα και τα 2 με διαφορετικες παραγγελιες επειδη δε το εχω ψαξει ποιο θελω να παρω και τη μια θα την ακυρωσω οταν αποφασισω...

 

αν δεις σε ξένα φόρους, youtube, αξιολογήσεις, παρουσιάσεις κτλ κτλ. ολος ο πλανήτης υποστιρίζει PS4 και κράζει το ΟΝΕ. και επειδή η δύναμη και η πορεία μιας κονσόλας είμαστε όλοι οι αγοραστές της, χαλαρά κρατάς το PS4!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...