Προς το περιεχόμενο

Ψύχτρα επεξεργαστή


exypnakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πάρεις καινούρια ψύχτρα ή κουτί για αυτό το hardware δεν αξίζει. Πάρε 2 φθηνούς 12άρηδες ανεμιστήρες καθάρισε και το κουτί σου και θα είσαι εντάξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά. είμαι 99.9% σίγουρος οτι δεν παίρνει 12άρι πίσω. 8 και 9.2 παίρνει. Βγάλε ρε φίλε και μια φώτο πίσω απο τους δίσκους για να δούμε αν και τι παίρνει μπροστά.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά. είμαι 99.9% σίγουρος οτι δεν παίρνει 12άρι πίσω. 8 και 9.2 παίρνει. Βγάλε ρε φίλε και μια φώτο πίσω απο τους δίσκους για να δούμε αν και τι παίρνει μπροστά.  

λογικα μπροστα θα παιρνει....ας βγαλει μια φωτο οπως λες να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι θα χρειαστει αλλαγη η ψυχτρα για τον athlon.εαν την καθαρισεις και βαλεις τους ανεμιστηρες μπροστα πισω,θα ανασανει ολο το συστημα και θα πεσει και η θερμοκρασια του επεξεργαστη.

 

Edit:πιο πολυ θα σε ωφελησει η προσθηκη αλλων 2 gb μνημης μεταχειρισμενης με τα ιδια λεφτα,παρα να αλλαξεις ψυχτρα.

Που πίσω ρε παιδιά δεν καταλαβαίνω! Οπώς είναι από την απέναντι πλευρά από το κουμπί έναρξης;

 

Αν κατάλαβα καλά!

 

IMGP8008.JPG

 

Ορίστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως δεν μου φαινεται για 8αρι η πισω υποδοχη.σε συγκριση με του τροφοδοτικου μιαζει πιο μεγαλη η υποδοχη.που το τροφοδοτικο ειναι 8αρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακου φιλε βγαλε το πλαινο του κουτιου και παρε μας μια φωτο μπροστα απο τις θηκες των σκληρων δισκων....

OK! Αύριο να μην κάνω αγγαρεία τώρα!!! Αύριο το πρωί θα σας έχω μία φώτο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάγιο παραλληλόγραμμο! Αν θυμάμαι καλά απο την τριγωνομετρία, οι πλευρές του είναι ίσες. Οπότε αν η πάνω είναι 8cm ( ανεμιστήρας τροφοδοτικού), το ίδιο θα είναι και η κάτω (ανεμιστήρας κουτιού)  

8 και 9.2 είναι ρε παιδιά. Με κανέναν θεο δε μπαίνει 12άρης εκει μέσα..μην τρελαθούμε τώρα  :blink:

post-98342-0-96240300-1376963156_thumb.jpg

post-98342-0-96240300-1376963156_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...