Προς το περιεχόμενο

ΒΙβλιογραφια πτυχιακης


manos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Wikipedia θεωρείται η πλέον αναξιόπιστη πηγή για χρήση σε πτυχιακές κ γενικότερα εργασίες σχολών.

 

Πήγαινε βιβλιοθήκες Πανεπιστήμιο Αθηνών, Πειραιά καθώς κ του ΤΕΙ Αθήνας ειναι καλή.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Wikipedia θεωρείται η πλέον αναξιόπιστη πηγή για χρήση σε πτυχιακές κ γενικότερα εργασίες σχολών.

 

Πήγαινε βιβλιοθήκες Πανεπιστήμιο Αθηνών, Πειραιά καθώς κ του ΤΕΙ Αθήνας ειναι καλή.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Από όσα έγραψα σου έμεινε μόνο το wikipedia

 

 

ξαναλέω λοιπών ...

 

Χρησιμοποιώ το ISO690numerical στυλ στο word

 

που σημαίνει ότι όταν κάνω cite ένα reference μετά το "μπλα μπλα μπλα" μου εμφανίζει

 

μπλα μπλα μπλα (1)

 

ενώ θέλω να εμφανίζει

 

μπλα μπλα μπλα (1)

 

 

το οποίο τώρα για να το κάνω πρεπει να επιλέξω το (1) και να το κάνω superscript

 

είδα στο  internet να κυλοφορεί .xsl αρχείο που προσθέτει νέο στυλ (το ίδιο με το ISO-690 numerical αλλα με αγκυλες αντι παρενθέσεις).

 

Υποθέτω ότι κάπως μπορείς να φτιάξεις και το δικό σου στυλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ για το ολίγον offtopic αλλα θα σου πρότεινα να αλλάξεις θέμα. Ηλεκτρονικό εμπόριο γενικά και αόριστα είναι μια thesis που θα μπορούσες άνετα να κάνεις το 1990 αλλά μια 25ετία αργότερα μοιάζει ελαφρώς απαρχαιωμένο κ σίγουρα κορεσμένο. Με άλλα λόγια δεν θα σου χρησιμεύσει σε τίποτα αργότερα παρα μόνο στο να πάρεις πτυχίο. Η δική μου άποψη είναι το ψάξεις καλύτερα, να μπεις στα βαθιά και να βάλεις τον εαυτό σου στα σκατά. Κάνε πραγματική έρευνα. πχ affiliation. Μπες σε site επιστημονικών περιοδικών/ υπάρχουν άπειρα/ δες τα trends/ επέλεξε ένα και ανέπτυξε το όσο μπορείς, Stay out of the box κ μεθαύριο που θα βγείς στην αγορά εργασίας θα δεις πόσο θα σου χρησιμεύσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ για το ολίγον offtopic αλλα θα σου πρότεινα να αλλάξεις θέμα. Ηλεκτρονικό εμπόριο γενικά και αόριστα είναι μια thesis που θα μπορούσες άνετα να κάνεις το 1990 αλλά μια 25ετία αργότερα μοιάζει ελαφρώς απαρχαιωμένο κ σίγουρα κορεσμένο. Με άλλα λόγια δεν θα σου χρησιμεύσει σε τίποτα αργότερα παρα μόνο στο να πάρεις πτυχίο. Η δική μου άποψη είναι το ψάξεις καλύτερα, να μπεις στα βαθιά και να βάλεις τον εαυτό σου στα σκατά. Κάνε πραγματική έρευνα. πχ affiliation. Μπες σε site επιστημονικών περιοδικών/ υπάρχουν άπειρα/ δες τα trends/ επέλεξε ένα και ανέπτυξε το όσο μπορείς, Stay out of the box κ μεθαύριο που θα βγείς στην αγορά εργασίας θα δεις πόσο θα σου χρησιμεύσει.

 

All of my what?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...