Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζω αρενα , ειμαι 3/1 , παιζω match , κατα 90% θα νικουσα , random disconnect απο το game οχι ομως το battle.net / internet μου μετραει ηττα ....

Παω να ανοιξω ticket για να μου επιστρεψουν τα coins , δεν στο επιτρεπουν ...

 

Εγω ειχα μεινει στο οτι η blizzard εχει ττο καλυτερο support , μαλλον ομως εχουν αλλαξει τα πραγματα :S

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιζω αρενα , ειμαι 3/1 , παιζω match , κατα 90% θα νικουσα , random disconnect απο το game οχι ομως το battle.net / internet μου μετραει ηττα ....

Παω να ανοιξω ticket για να μου επιστρεψουν τα coins , δεν στο επιτρεπουν ...

 

Εγω ειχα μεινει στο οτι η blizzard εχει ττο καλυτερο support , μαλλον ομως εχουν αλλαξει τα πραγματα :S

 

Το ότι το game είναι ακόμα beta σου λέει κάτι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , το οτι τα connection issues ειναι νουμερο 1 προταιρεοτητα  , αν ειχα σκασει 1,50 ευρο θα το εκλαιγα .

Οσο για την "beta" εσυ εχεις αναρωτηθει γιατι τραβαει τοσο πολυ ?

Αν οχι , να σου πω εγω , γιατι ειναι μια απλουστατη δικαιολογια για να αποφυγουνε ολα αυτα , ηδη παιρνουνε λεφτα απο το παιχνιδι ,χωρις ομως τις υποχρεωσεις που θα ειχαν αν ηταν ενα κανονικο full release.

Ειμουν μεγαλος φαν της blizzard για χρονια μεχρι και το Sc2/Wotlk απο εκει και περα εχουν αλλαξει πολυ και οι πολιτικες τους και η ποιοτητα των υπηρεσιων που προσφερουν , αυτο θελω να πω μου επιβεβαιωσε η σημερινη μου "περιπετεια" .

 

Οριστε και η απαντηση του support : αν και γελαω με τον τροπο που απαντανε απο εποχες wow:tbc το οτι φταινε τα "playful sprites" για τα dc ειναι ελεινη δικαιολογια :)

 

 
FenhjrayCustomer Service Representative

Howdy Christos

Gamemaster Fenhjray at your service! How are you today? 

I write you as you contacted us about the issue with the disconnects in Hearthstone.

Please bear in mind that Hearthstone is still in beta. AS there are many reasons why a disconnect can happen, from the playfull spirits to enraged Alt+F4, we can't reimburse any losses caused by disconnects. However, we've already stated (at Blizzcon) a reconnect feature is planned for getting back into matches if you're disconnected. It just hasn't been implemented yet and there's no ETA at this time for when it will be, but it is planned.

I am sorry for the troubles this is causing, but again I need to stress out - Hearthstone is still in Beta and not the final release build, it has to be expected that there are still problems around.

Kind regards
____________________________________

- What is the best way to get rid of a Diablo ?
- Exorcise a lot !
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι ποτε ειναι η beta?Mου ειχαν στειλει απο τις 8 του μηνα τωρα το ειδα lol.Το κατεβαζω θα προλαβω τιποτα?

 

1) :shifty:  Ειναι OPEN BETA πλεον, δεν χρειαζεσαι καν κλειδι για να μπεις και να παιξεις, ΟΛΟΙ παιζουν πλεον.

2) :shifty:  Το παιχνιδι ειναι και θα ειναι F2P! και οταν βγει απο beta πλαι free θα ειναι, οποτε ναι θα προλαβεις για τα επομενα χρονια να παιξεις οσο θελεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ  ευχαριστω φιλε.επαιξα ενα match και κερδισα.Μαλλον ο αντιπαλος θα ηταν σαν και εμενα καινουργιος για αυτο.

 

Παιξε λιγο πρωτα practise, ξεκλειδωσε ολα τα class που υπαρχουν. Κερδισε και καμια καρτουλα απο τις free ανεβάζοντας level και υστερα σιγα σιγα μπαινεις να παιξεις και στο play εναντιων αλλων ανθρωπων.

Δεν ειναι και δυσκολο παιχνιδι να μαθεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...