Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φαίνεται πάρα πολύ ενδιαφέρον για να δούμε τόσα χρόνια δεν έχω πάρει ποτέ beta key από την Blizzard 

Ούτε εγώ .... μπορεί να σταθούμε λίγο τυχεροί αυτή την φορά (λέμε τώρα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλωσω οτι το περιμενω και εγω με ανυπομονησία!! Επισης μην ειστε και πανω απο τα email σας, προτερεοτητα εχουν αυτοι που ειναι χρονια beta testers και μετα εμεις :/ Ακουσα απο φιλο που δουλευει site videoπαιχνιδιων οτι θα υπαρξει και open beta. Γενικα βλεπω παντως οτι πολυ γρηγορα πανε τα πραγματα, ετοιμο το ειχαν?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Επισης μην ειστε και πανω απο τα email σας, προτερεοτητα εχουν αυτοι που ειναι χρονια beta testers και μετα εμεις :/ 

 

H Blizzard είπε ότι δεν ισχύει αυτό..

 

Επίσης, η open beta προορίζεται τέλος Οκτώβρη με αρχές Νοέμβρη.

Επεξ/σία από Tmark
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα ένα απο διαγωνισμό σε ένα site. (όχι απο την blizzard).Κάνω την εξής ερώτηση : δεν μπορεί και το insomnia να κάνει έναν τέτοιο διαγωνισμό ; 

 

Μπορεί αμα τους δώσει η blizzard κλειδιά για να τα βγάλει σε διαγωνισμό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκα οι προσευχές μας!! Πριν 10 λεπτα ξεκίνησε διαγωνισμός απο την Cd Media στο Facebook, και δινει 10 κλειδια για το beta του Hearthstone, μονο για σημερα και αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα!

 

Στενλετε email στο [email protected],με θεμα ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΌΣ HEARTHSTONE, και στο κειμενο γραφετε το ονοματεπωνυμο σας και το nickname του fb σας! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να δουμε τι θα δούμε μακάρι , καλα ρε γαμώτο τοσο κλειδιά που τα βρίσκουν μου φαίνεται η blizzard στέλνει κλειδιά αβέρτα στις εταιρίες για διαγωνισμούς και ξέχασε τα inv στους συνδρομητές της :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...