Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιρνω το mail στις ~9, καθομαι, βλεπω το ρολοι μετα 10' ειναι 12:00, το βλεπω ξανα μετα απο 3' πηγε 03:00+ τα ματς ειναι τοσο γρηγορα και ευχαριστα που ΧΑΝΕΣΑΙ και ξεχνιεσαι. Α, και οσο stream και να ειχα δει ενιωθα noobaki οταν το επιασα.

 

Ζενιάθ θελω photo @ fb

 

Παπαδια γτ γελας και με caps??!!!??!?????

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα κλειδάκι ρε παιδιάαααα :P

Ειναι καλο το παιχνιδάκι ειναι εύκολο στην κατανόηση του φάση yugioh ? αντε πειτε καμια γνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το yigi δεν ήταν καθόλου εύκολο, σε σημείο που μαζί με τις flipped + κάρτες στο χέρι έβγαζες combo που για να τα σκεφτείς έτρεχε αίμα από τα αφτιά σου... αλλά σε πολύ γενικές γραμμές ναι, η κάρτα έχει 3 νούμερα. 1) το μάνα για να κατεβάσεις την κάρτα (πόσο θέλει) , 2 το dmg που κάνει και 3 την ζωή της κάρτας. από εκεί και πέρα στα γράμματα γράφει τα abilities της κάρτας και αυτό είναι πολύ πολύ χοντρικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ μόνο που έβλεπα στο anime κάμποσο το Yugi, θυμάμαι σκηνές σε στυλ "αχά, μα σήμερα έχει 3/4 μπλε φεγγαριού και έτσι μπορώ να κατεβάσω 4 κάρτες που σε συνδυασμό με την θέση των πλανητών το επόμενο λεπτό -γι'αυτό σου εξηγώ την στρατηγική μου- θα ρίξω το ________ του ________ και θα νικήσω!"

indy.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει μερος σε πανω απο 15 διαγωνισμούς για κλειδάκι και τιποτα ακομα , στο τέλος θα βγω με πλακάτ στους δρόμους :P  :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα και γω για 10 λεπτακια να ρίξω μια ματιά και τελικα έκλεισα κοντα 5ωρο :lol:

 

Ωραίο παιχνιδάκι και πολυ εθιστικό!!!!

 

Μόνο με Jeina έχω παίξει για την ώρα, ανυπομονώ να παίξω και με τους άλλους chars.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο σου tweet τι ήταν;

 

"Ένα hs key ρε παιδιά"

 

:lol:

 

Αυτό που κυριολεκτικά σπέρνει στο παιχνιδι ειναι ότι τίποτε δεν κρίνεται μέχρι το hp σου να φτάσει στο μηδέν. Ήμουν σε μάχη με ένα hp ο άλλος απέναντι με thrall 28hp (30 ειναι το max) και τον ήπιε!!!

 

Έπαιξα με όλα τα class πλην warrior, ο guldan μου φάνηκε λίγο god mode ενώ gtp η belf rogue,την τσάκισα όσες φορές τη βρήκα.

 

Downside δεν έχει πολλές κάρτες, τουλάχιστον συγκριτικά με το επιτραπέζιο tcg και το γεγονός πως όσοι τα σκάνε θα έχουν το πάνω χέρι.......

 

Η πλατφόρμα του bnet ειναι γαμάτη. Logαρειςμια φορα, με ένα key από τον authenticator και χειρίζεσαι ολα τα blizz games μονομιάς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου πω εγω οτι με rogue τα παω καλα >.< ειμαι silver 2 αστερια και περιπου κανω 2/3 με 3/4 wins vs παικτες. Αλλα ναι, θελει πολλες καρτες γμτ.

 

Ps1: και μαγος καλος εως τωρα οπως και lock

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...