Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακούστηκα οι προσευχές μας!! Πριν 10 λεπτα ξεκίνησε διαγωνισμός απο την Cd Media στο Facebook, και δινει 10 κλειδια για το beta του Hearthstone, μονο για σημερα και αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα!

 

Στενλετε email στο [email protected],με θεμα ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΌΣ HEARTHSTONE, και στο κειμενο γραφετε το ονοματεπωνυμο σας και το nickname του fb σας! :D

 

Πρέπει να έχω κάνει like στην σελίδα τους για να είμαι eligible για τον διαγωνισμό ή μόνο το mail φτάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρέπει να έχω κάνει like στην σελίδα τους για να είμαι eligible για τον διαγωνισμό ή μόνο το mail φτάνει?

 

Κάντε LIKE/SHARE και στείλτε ένα e-mail στο [email protected] με το ονοματεπώνυμο σας, το FACEBOOK name σας και θέμα Διαγωνισμός HEARTHSTONE.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκα οι προσευχές μας!! Πριν 10 λεπτα ξεκίνησε διαγωνισμός απο την Cd Media στο Facebook, και δινει 10 κλειδια για το beta του Hearthstone, μονο για σημερα και αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα!

 

Στενλετε email στο [email protected],με θεμα ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΌΣ HEARTHSTONE, και στο κειμενο γραφετε το ονοματεπωνυμο σας και το nickname του fb σας! :D

οχι μπραβο , που το ειπες γιατι οι περισσοτεροι θα το καναν γαργαρα μη χασουν 4% πιθανοτητες...

ελπιζω να κατσει σε καποιον απο το site κανενα.

 

gl

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε η ώρα να ανακοινώνουμε τους νικητές του διαγωνισμού HEARTHSTONE.

Οι τυχεροί οι οποίοι κερδίζουν από ένα Beta Key είναι οι :

 

facebook name : Vasilis Voukelatos
facebook name : Thanos Sakalis
facebook name : Stelios Aggelidis
facebook name : Sophia Mitraka
facebook name : Nick Stratomitros
facebook name : Panagiotis Makios
facebook name : Odysseas Kai Konstantina
facebook name : Alex Roustemis
facebook name : Panos Jtem
facebook name : Sotiris Delispiliopoulos

 

Οι κωδικοί θα αποσταλούν σήμερα σε όλους τους νικητές , για να ενεργοποιήσετε τον κωδικό θα πρέπει να έχετε λογαριασμό Battle.net και η ενεργοποίηση πρέπει να γίνει μέχρι το τέλος της εβδομάδας. Άντε και καλές μάχες !!

 

Edit : Δεν ειμαι μέσα φυσικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...