Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ηρθε invitationnnn εεεεεεεοοοοοοοοοεεεεεεεοοοοο

Sent from my iPhone using Insomnia

Από το opt in στην beta η από κανά διαγωνισμό...?
Opt in. Κατεβαζω και για mac τωραSent from my iPhone using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα ήρθε invitation από την blizz

 

Meh likes :)

 

Σήμερα ήμουν Πειραιά το απόγευμα και.....πάτησα ΣΚΑΤΑ. Μου είπαν όλοι τύχη, θα πάρεις λεφτά....... έβριζα θεούς και δαίμονες. Ε από την ώρα που τα πάτησα βρήκα ένα 5ευρω στο δρόμο και πήρα inv για το hs :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα ήρθε invitation από την blizz

 

Meh likes :)

 

Σήμερα ήμουν Πειραιά το απόγευμα και.....πάτησα ΣΚΑΤΑ. Μου είπαν όλοι τύχη, θα πάρεις λεφτά....... έβριζα θεούς και δαίμονες. Ε από την ώρα που τα πάτησα βρήκα ένα 5ευρω στο δρόμο και πήρα inv για το hs :lol:

 

Και εσύ Mac ή PC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσύ Mac ή PC?

 

Πρώτη φορά ακούγω για ξεχωριστή beta σε pc και mac......ή κατάλαβα κάτι λάθος;

 

Στο pc το κατεβάζω για την ώρα, θα το κατεβάσω και στο air αύριο να το δω και εκεί.

 

 

 

Και battlenet beta included :lol:

 

1,3gb το παιχνιδάκι, περισσότερα αύριο, γιατί τώρα έχει μπανάκι (real life) και κανά levelάκι στο toon (wow life) πριν πάω για νάνι  (real life και wow life) :P

 

post-57520-0-12765800-1379456403_thumb.png

post-57520-0-48595500-1379456776_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά, τι σου είναι να πατάς κουράδια... :P

 

Ρε φίλε δεν ξέρεις τι είναι να πατάς σκατά....μιλάμε η ΒΡΩΜΑ. Καθόμουν σε ένα σημείο, νόμιζα ότι μύριζε εκει, πήγαινα 100 μέτρα παρά κάτω και εκεί μπόχα, προχώραγα στην άλλη άκρη του πανεπιστημίου ΜΠΟΧΑ. Λέω ο Πειραιάς θα ναι η βρωμόπολη :lol: μέχρι που βλέπω το λευκό παπούτσι μου καφέ!!!!!

 

Το καθάρισα αλλά η μπόχα μπόχα. Ήθελα να βγω για καφέ με μια παλιά συμφοιτήτρια τούμπανο......πάμε και πάμε.....βιάζομαι πρέπει να φύγω μια άλλη φορά. Τι να της πω....πάτησα σκατά και αν καθίσουμε για καφέ αντί για την one million θα μυρίζεις ένα τόνο κοπρίλιον;

 

Στο αμάξι δε, μιλάμε για ΜΠΟΧΑ, ανοιχτά τα παράθυρα......και παναγία μου!!!!! Έκανα το saxόραλο ferrari από το πατημένο γκάζι για να μπαίνει ο αέρας :lol: . Πατάκια για πλύσιμο και παπούτσι στο πλυντήριο asap....

 

o chill παιζει WoW , o παυλαρας παιζει?

παιζει τπτ αραγε με το active battlenet account?

 

O chill παίζει wow.....και έχει όλους τους τίτλους της blizz σε CE στο bnet account του

 

Αν δεν πάρει key o chill ΠΟΙΟΣ ΣΚΑΤΆ [oh god] θα πάρει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε pc και στο mac τα κατέβασα (zeniath δες fb εάν θες) . o paularas έχει όλα τα παιχνίδια σε collectors από day 1 ε και έτυχε και με πήραν

 

τι σκατά? τα ίδια έγραψα με την παπαδιά από πάνω? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε pc και στο mac τα κατέβασα (zeniath δες fb εάν θες) . o paularas έχει όλα τα παιχνίδια σε collectors από day 1 ε και έτυχε και με πήραν

 

τι σκατά? τα ίδια έγραψα με την παπαδιά από πάνω? 

 

τα βλέπω στα fb γαμωτομπελάσουμεσατοκερατοτοβερνικομενοεσυκαιοσκατοπατητής. απλά έλεγα μπας και σε έκαναν pic λόγω των mac uploaded specs αλλά απ'ότι είδα είναι εντελώς randomia (μπορεί τα CE να βοήθησαν λιγάκι; :lol: )

 

και κάτι άσχετο ρε φίλε, είσαι ολόιδιος (σχεδόν σωσίας) του γκόμενου της αδερφής μου. την κάνω trade άμα θες, δε θα καταλάβει διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Ήθελα να βγω για καφέ με μια παλιά συμφοιτήτρια τούμπανο......πάμε και πάμε.....βιάζομαι πρέπει να φύγω μια άλλη φορά. Τι να της πω....πάτησα σκατά και αν καθίσουμε για καφέ αντί για την one million θα μυρίζεις ένα τόνο κοπρίλιον;

 

"Doesn't matter, had beta". :P :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...