Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με τι deck θα ανεβειτε? δωστε ιδεες.

 

Και μόνο στην ιδέα κουράζομαι..

 

Δεν νομίζω να ανέβω ladder τον Νοέμβριο μέχρι να βρει το νέο expansion.. Κουράστηκα πάλι.

 

Την έχω βρει με το Shadowverse τελευταία, αρκετά καλό card game.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξα σήμερα http://hearthstone.gamepedia.com/Al%27Akir_the_Windlord

Αξίζει να το κρατήσω ή να το κάνω dust.?

Παίζω shaman αλλά δεν ξέρω κατά πόσο παίζει ακόμα η εν λόγω.Αν το κάνω craft έχω dust για 1 legendary.(το πρώτο μου με κράφτ)

Σκέφτομαι τον Thalnos ή Ragnaros.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξα σήμερα http://hearthstone.gamepedia.com/Al%27Akir_the_Windlord

Αξίζει να το κρατήσω ή να το κάνω dust.?

Παίζω shaman αλλά δεν ξέρω κατά πόσο παίζει ακόμα η εν λόγω.Αν το κάνω craft έχω dust για 1 legendary.(το πρώτο μου με κράφτ)

Σκέφτομαι τον Thalnos ή Ragnaros.

καλή κάρτα κάπου θα χρειαστεί και στο μέλλον προτείνω για 1η επιλογή ραγκναρος αφού μαζεψψεις το νταστ
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξα σήμερα http://hearthstone.gamepedia.com/Al%27Akir_the_Windlord

Αξίζει να το κρατήσω ή να το κάνω dust.?

Παίζω shaman αλλά δεν ξέρω κατά πόσο παίζει ακόμα η εν λόγω.Αν το κάνω craft έχω dust για 1 legendary.(το πρώτο μου με κράφτ)

Σκέφτομαι τον Thalnos ή Ragnaros.

 

Απο την στιγμή που δεν έχεις κορυφαία classics όπως τον rag καλύτερα να τον σπάσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξα σήμερα http://hearthstone.gamepedia.com/Al%27Akir_the_Windlord

Αξίζει να το κρατήσω ή να το κάνω dust.?

Παίζω shaman αλλά δεν ξέρω κατά πόσο παίζει ακόμα η εν λόγω.Αν το κάνω craft έχω dust για 1 legendary.(το πρώτο μου με κράφτ)

Σκέφτομαι τον Thalnos ή Ragnaros.

κρατα το.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που δεν έχεις κορυφαία classics όπως τον rag καλύτερα να τον σπάσεις

Συμφωνω.

Δεν θυμαμαι ποτε να ειναι στανταρ σε κανενα ντεκ τον τελευταιο 1μιση χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω πω..πολυ ξυλο πεφτει σημερα λεμε...νταξ με το ζορι 50/50 τα παιχνιδια...ολοι τουμπακια ....

και πανω που πηγα να κανω ενα σερι μου γυρισε το παιχνιδι ενας druid με yogi .. ελεος :P

αλλα οκ εγιναν καλες μαχες τουλαχιστον ...

και εγω σκεφτομαι να σπασω αυτην εδω τη πατατα του priest...

ειναι και το μοναδικο legentary που μου εχει δωσει ως τωρα...

 

post-338868-0-13521900-1478023751_thumb.png

 

και επισης νομιζω και αυτη που μου εδωσε απο το ρανκ του druid ψιλοπατατα δεν ειναι ?

πολυ μεγαλη την βλεπω για τα στατς που δινει ...

 

post-338868-0-11792100-1478023761_thumb.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι να μη χαλας ακομα τπτ γενικα γιατι δε ξερεις καλα ουτε τα βασικα ας πουμε...

τα gold καλα ειναι και τα πακετακια φυσικα αλλα ειναι και αναλογως αν εχεις σκοπο να παρεις τα adventure με ευρω κλπ...

γιατι χρειαζονται...

οποτε κανε λιγο υπομονη..αμα θες οκ παρε και κανα 2-3 πακετακια να εχεις καποιες καρτουλες να παιζεις

και βλεπεις στο μελλον αν ασχοληθεις πως και τι να κανεις...

βασικοτερα ομως κοιτα να κανεις τα quest που σου ειπα...

και επισης κανονικα θα πρεπει να κατσεις να κανεις ολους τους ηρωες λβλ 10 για να παρεις ολες της βασικες τους καρτες...και θα παρεις και 100 χρυσα οταν το κανεις και αυτο...

 

δασκαλε :) πηγα ολους τους ηρωες 10-11 λεβελ,,

 

επομενος στόχος ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δασκαλε :) πηγα ολους τους ηρωες 10-11 λεβελ,,

 

επομενος στόχος ??

τα εκανες ολα τα quest απο το site ? ...  στο solo practice ας πουμε τους εφαγες ολους τους ηρωες στο expert ?

και επισης μπορεις να παιξεις free και το πρωτο wing στο karazhan στα adventures ....

αν τα εχεις κανει αυτα τοτε παιξε στο casual μολις φτασεις συνολο 100 νικες περνεις αλλα 300 χρυσα...

και μετα αμα θες μπορεις να αγορασεις ενα wing απο καποιο adventure...

αλλα κανε πρωτα της νικες και το βλεπουμε μετα αυτο οταν εχεις μαζεψει αρκετα χρυσα κλπ....

και εχεις μαθει και καπως καλυτερα γενικα...

 

α και να ξερεις τα quest που σου δινει καθε μερα...μπορεις να τα αλλαξεις μια φορα την μερα...

αν ειναι μικρο το reward δλδ π.χ 40 gold πατα πανω του στο x και αλλαζει μηπως σου βγαλει καλυτερο...

αν παλι ειναι μικρο...καλο ειναι να το κρατησεις για την επομενη μερα και να το ξαναλλαξεις...

και παει λεγοντας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εκανες ολα τα quest απο το site ? ...  στο solo practice ας πουμε τους εφαγες ολους τους ηρωες στο expert ?

και επισης μπορεις να παιξεις free και το πρωτο wing στο karazhan στα adventures ....

αν τα εχεις κανει αυτα τοτε παιξε στο casual μολις φτασεις συνολο 100 νικες περνεις αλλα 300 χρυσα...

και μετα αμα θες μπορεις να αγορασεις ενα wing απο καποιο adventure...

αλλα κανε πρωτα της νικες και το βλεπουμε μετα αυτο οταν εχεις μαζεψει αρκετα χρυσα κλπ....

και εχεις μαθει και καπως καλυτερα γενικα...

 

α και να ξερεις τα quest που σου δινει καθε μερα...μπορεις να τα αλλαξεις μια φορα την μερα...

αν ειναι μικρο το reward δλδ π.χ 40 gold πατα πανω του στο x και αλλαζει μηπως σου βγαλει καλυτερο...

αν παλι ειναι μικρο...καλο ειναι να το κρατησεις για την επομενη μερα και να το ξαναλλαξεις...

και παει λεγοντας...

 

Ωραια οποτε τελειωνω απο το σαιτ τα κουεστ και μετα 100 νικες..

 

οκ σ ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...