Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τo Gadgetzan τι είναι ακριβώς? Είναι κάποια περιοχή/event απο το WoW? Μου φαίνεται σαν GvG v2.0

 

Ειναι dungeon του WoW. Ναι με goblins 100% θα εχει, μονο απο τετοιους ειναι το dungeon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι dungeon του WoW. Ναι με goblins 100% θα εχει, μονο απο τετοιους ειναι το dungeon.

Δεν ειναι dungeon....πόλη ειναι, ας την πούμε capital του stemwheedle cartel στην tanaris. Goblin city, των neutral goblins οχι των hordish.

 

Ελπίζω να ΜΗΝ ειναι αυτο το expansion. Αρκετά με τα gadgets, τα mechs και τα random ω random effects.

 

Απο τόσο υλικό δλδ για ονομα gadgetan?....ειναι σαν να χεις την ratajkowski γκομενα και αντί να κανεις focus στην κωλάρα να ασχολείσαι με τους αστραγάλους της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου έκανε εντύπωση να βγάλουν πάλι expansion με Goblins και gadgets.

 

Στο WoW δεν είναι πολύ σημαντικός χαρακτήρας ο Lich King? Πώς και δεν τον έχουμε δεί ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να κανω dust κατι χρυσες (μαπα) και τον toshley απο wild.

 

γνωμες?

Ειδικα αν δεν εχεις βασικες καρτες εννοειται οτι dustαρεις οτι ειναι χρυσο, wild και unplayable γενικα.

Μονο golden grom/rag/tirion δεν αξιζει, αλλα αν πραγματικα χρειαζεσε καρτες τοτε ναι.

Πχ toshley για prep με κλειστα ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα αν δεν εχεις βασικες καρτες εννοειται οτι dustαρεις οτι ειναι χρυσο, wild και unplayable γενικα.

Μονο golden grom/rag/tirion δεν αξιζει, αλλα αν πραγματικα χρειαζεσε καρτες τοτε ναι.

Πχ toshley για prep με κλειστα ματια

Παει ο toshley εφτιαξα 2 prep, ετοιμαζω 2 rogue deck

ενα malygos και ενα questing..αλλα δεν εχω thalnos...βαζω kobold 2 mana???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αρχικα θα προτεινα kobold (μη σου πω και το 4 μανα evolved kobold - δεν το εχω δοκιμασει) γιατι βοηθαει με το fan απεναντι σε shaman.

Αν δεις οτι δεν βγαινει τοτε αντικαθιστας με loot hoarder.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αρχικα θα προτεινα kobold (μη σου πω και το 4 μανα evolved kobold - δεν το εχω δοκιμασει) γιατι βοηθαει με το fan απεναντι σε shaman.

Αν δεις οτι δεν βγαινει τοτε αντικαθιστας με loot hoarder.

βασικα με κατι gold που εχω απο δω και απο εκει, πρεπει να εχω αρκετο dust για τhalnos.

 

905 dust εχω..θα μαζεψω για thalnos απο οτι φαινεται...

Επεξ/σία από Balantakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι dungeon....πόλη ειναι, ας την πούμε capital του stemwheedle cartel στην tanaris. Goblin city, των neutral goblins οχι των hordish.

 

Ελπίζω να ΜΗΝ ειναι αυτο το expansion. Αρκετά με τα gadgets, τα mechs και τα random ω random effects.

 

Απο τόσο υλικό δλδ για ονομα gadgetan?....ειναι σαν να χεις την ratajkowski γκομενα και αντί να κανεις focus στην κωλάρα να ασχολείσαι με τους αστραγάλους της.

 

Εχεις δικιο!! Μπερδευτηκα με το dungeon που ειναι κοντα στο ironforge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο!! Μπερδευτηκα με το dungeon που ειναι κοντα στο ironforge.

 

Ναι, Gnomeregan λέγεται το καταραμένο αυτό dungeon που αν σε αφήσουν εκεί μέσα μόνο σου δεν πρόκειται να βγεις ποτέ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο!! Μπερδευτηκα με το dungeon που ειναι κοντα στο ironforge.

 

Πίστεψε με και γω στην αρχή το ίδιο σκέφτηκα....gnomeregan αλλά μετά με τα goblins που ανέφερες μου ρθε επιφοίτηση!!!

 

 

Ναι, Gnomeregan λέγεται το καταραμένο αυτό dungeon που αν σε αφήσουν εκεί μέσα μόνο σου δεν πρόκειται να βγεις ποτέ :P

 

Αν ο εμετός ήταν dungeon θα ταν η gnomeregan. Μια από τα ίδια και η Uldaman :S  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...