Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξεκινησα εδω και 2 μερες το παιχνιδι,, μια σιχαμενη καρτα σε Mage που σου δινει 8 αρμορ που την εχουν βρει ολοι ? δυο φορες απο 2 φορες συνεχομενα σε αντιπαλο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα εδω και 2 μερες το παιχνιδι,, μια σιχαμενη καρτα σε Mage που σου δινει 8 αρμορ που την εχουν βρει ολοι ? δυο φορες απο 2 φορες συνεχομενα σε αντιπαλο..

Εχεις να δεις πολλες σιχαμενες καρτες φιλε μου χαχα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα εδω και 2 μερες το παιχνιδι,, μια σιχαμενη καρτα σε Mage που σου δινει 8 αρμορ που την εχουν βρει ολοι ? δυο φορες απο 2 φορες συνεχομενα σε αντιπαλο..

Κάτσε να πέσεις και στο Reno :) βασικά http://hearthstone.gamepedia.com/Reno_Jackson

μη σου έρθει απότομα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρωτη φορα που θα το σιχαθεις θα ναι σε ενα δυνατο ματς game οπου θες ενα γυρο να τν αποτελειωσεις κ θα σου σκασει yogg κατω κ απλα θα στο γυρισει... ανεκτιμητη αξια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι να παιζεις κοντρολ ντεκ, χανω ολα τα brawl ... μετα το deathwing οι κωλοσαμαν που ειναι χωρις καρτα βγαζουν παντα taunt totem, οι warriors παντα τραβανε enabler για το grommash ακριβως στο lethal...οι hunters χωρις καρτα τραβανε quick shot σε skill command ακριβως στο lethal και εγω να εχω κατεβασμενα  2 5/10 taunts

 

κανα 2 φορες μου εκατσε βεβαια  barnes σε yshaarj και αυτος σε yshaarj

 

 

επισης δεν υπαρχει πιο σιχαμενη καρτα για οποιον παιζει control απο το hex...θανατος στα βατραχια

 

πηγα στο 3 ρανκ και τωρα ειμαι στο 50-50 νικες,με το ραμπ δρυιδη που ποσταρα στην προηγουμενη σελιδα,  η μλκια ειναι οτι κανω πολλα λαθη που μου στοιχιζουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα εδω και 2 μερες το παιχνιδι,, μια σιχαμενη καρτα σε Mage που σου δινει 8 αρμορ που την εχουν βρει ολοι ? δυο φορες απο 2 φορες συνεχομενα σε αντιπαλο..

κοιτα εχεις πολλα να μαθεις..θες κανα μηνα για τα βασικα τουλαχιστον...

απλα κοιτα να μη χαλας τσαμπα τα gold σου και το dust... και μη σπασεις τπτ καρτες κλπ..μεχρι να μαθεις καλυτερα τι και πως...

και διαβασε και εδω τα "secret quests" ας πουμε..για να παρεις καποια εχτρα χρυσα και πακετα...

π.χ να κανεις το σολο practice στο expert ολους τους χαρακτηρες κλπ...

http://hearthstone.gamepedia.com/Quest#Miscellaneous

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω βαλει τον Pavel στο tournament..βλεπω οτι εχθες κερδισε,αλλα δεν μου ηρθε pack...!!

Μετα το blizzcon, μια βδομαδα μετα την blizzcon βασικα, μην περιμενεις μπαμ μπαμ να σου ερθουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα εχεις πολλα να μαθεις..θες κανα μηνα για τα βασικα τουλαχιστον...

απλα κοιτα να μη χαλας τσαμπα τα gold σου και το dust... και μη σπασεις τπτ καρτες κλπ..μεχρι να μαθεις καλυτερα τι και πως...

και διαβασε και εδω τα "secret quests" ας πουμε..για να παρεις καποια εχτρα χρυσα και πακετα...

π.χ να κανεις το σολο practice στο expert ολους τους χαρακτηρες κλπ...

http://hearthstone.gamepedia.com/Quest#Miscellaneous

ναι καταλαβα τι εννοεις, με τα γκολντ δηλαδη να μην αγορασω προς το παρων κλασσικες καρτεσ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλο κουβά πήγαμε με τον Thisj   :-D

Δεν σε χαλασε LOL

Εχετε δει κανενα ολλανδο η ομαδα να διαπρεπει ποτε? :devil:

Pavel συνεχιζει όπως ηταν αναμενομενο :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καταλαβα τι εννοεις, με τα γκολντ δηλαδη να μην αγορασω προς το παρων κλασσικες καρτεσ?

καλο ειναι να μη χαλας ακομα τπτ γενικα γιατι δε ξερεις καλα ουτε τα βασικα ας πουμε...

τα gold καλα ειναι και τα πακετακια φυσικα αλλα ειναι και αναλογως αν εχεις σκοπο να παρεις τα adventure με ευρω κλπ...

γιατι χρειαζονται...

οποτε κανε λιγο υπομονη..αμα θες οκ παρε και κανα 2-3 πακετακια να εχεις καποιες καρτουλες να παιζεις

και βλεπεις στο μελλον αν ασχοληθεις πως και τι να κανεις...

βασικοτερα ομως κοιτα να κανεις τα quest που σου ειπα...

και επισης κανονικα θα πρεπει να κατσεις να κανεις ολους τους ηρωες λβλ 10 για να παρεις ολες της βασικες τους καρτες...και θα παρεις και 100 χρυσα οταν το κανεις και αυτο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε χαλασε LOL

Εχετε δει κανενα ολλανδο η ομαδα να διαπρεπει ποτε? :devil:

Pavel συνεχιζει όπως ηταν αναμενομενο :-D  :-D

 

βασικά αυτός μαζί με osckakakaka είναι οι 2 που έχουν / είχαν μεγαλύτερες πιθανότητες βάσει νικών στα προηγούμενα τουρνουά. αλλά τον φάγαμε τον κουβά και ηρεμίσαμε... 

 

ps1: έχω seller για tyrande και medivh στα 2,5 και 6€ αντίστοιχα. εάν θέλει κανένας γνωστός ας με πει να του δώσω link (τους πήρα και τους 2 πρώτα / τον τέσταρα και το λέω έτσι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο εδω ειναι αλμπι... στα agressive εκανε καλη δουλιτσα πηγα μεχρι 15 σχετικα ανετα...

αλλα με κατι τουμπακια παλι δε τη παλευει :P

το θεμα ειναι δε ξερω αν εχεις αυτα τα μικρα ....

 

post-338868-0-97888800-1477861169_thumb.jpg

 

 

θελει λιγο να πεξεις πονηρα με αυτο γιατι ειναι μικρα που δυναμωνουν αρκετα αν τα πεξεις σωστα...

και επισης και θελει προσοχη που και πως να ριξεις τον bronzebeard για να φορτωσεις καρτες με της αραχνιτσες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...