Προς το περιεχόμενο

Aναστέλλεται η έκδοση του περιοδικού Κόμιξ,


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 441
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγω εχω στη βιβλιοθηκη μου αρκετα κομιξ απο το 1-250+ ( με καποια κενα βεβαια ενδιαμεσα ειδικα απο το 1-100 )..Κριμα :mellow:

και πολλα λεφτα για να τα βρεις αυτα τα τευχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπτωματικα επεσε προσφατα στα χερια μου το Νο26, εχει μονο κατι χρωματισμους στη πρωτη ή και σε αλλες σελιδες. Το θελει κανεις?

(Το κρησφυγετο στη Χαβαη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και πολλά τεύχη από το Κόμιξ στο ιντερνετ σε pdf. Στα γνωστά public μαγαζιά είναι ένα πακετάκι με τα τεύχη 1-111 (λείπουν μερικά διάσπαρτα). Κάπου είχα πετύχει και ένα google drive link με πολύ περισσότερα, μέχρι και τα τελευταία. Δεν ξέρω αν θα το ξαναβρώ αν το θέλει κάποιος.

ποσο το πουλανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να (μας κλειδώσουν) σας κλειδωσω το θέμα.

 

Fixed.

δεν θα γινει απο μενα .δεν συνηθιζω να κλειδωνω θεματα για komix απλα προσπαθω να ειναι low profile για να μπορεσουν ολοι να εχουν την ευκαιρεια να τα διαβασουν πριν υπαρξει καποιο προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είμαστε τυχεροί όσως βρω κάπου στο σπίτι το "Αίνιγμα του Τοτέμ" (αυτόνομη έξτρα έκδοση σαν τη Ζωδιακή Πέτρα) που δεν το βλέπω πουθενά να παίζει. Αλλά δεν εγγυώμαι μετά από τόσα χρόνια.  Δεν ήταν καμια φοβερή ιστορία (ούτε κοντά στην ΖΠ), αλλά έχει κάποια συλλεκτική αξία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΙΝΕ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΘΥΜΙΖΕ ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΑΛΛΑ....

η περισσοτερη δουλεια εχει γινει.

Οποιος θελει παραπανω Info μπορει να μιλησει με nemesiskp,prof_chaos,mphxths

Παρακαλω με Pm.

μπηκε το νερο στο αυλακι οποτε μιλατε με τα παραπανω ατομα και σας λενε ολα τα υπολοιπα.

Να πω και ενα ευχαριστω σε ολους που εισαστε σε αυτο το τοπικ διοτι εστω και με δυσκολο τροπο οργανωθηκε η κατασταση οποτε θα τα χαρουν ολοι αφου θα βοηθησουν και ολοι οσο μπορουν .
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είμαστε τυχεροί όσως βρω κάπου στο σπίτι το "Αίνιγμα του Τοτέμ" (αυτόνομη έξτρα έκδοση σαν τη Ζωδιακή Πέτρα) που δεν το βλέπω πουθενά να παίζει. Αλλά δεν εγγυώμαι μετά από τόσα χρόνια.  Δεν ήταν καμια φοβερή ιστορία (ούτε κοντά στην ΖΠ), αλλά έχει κάποια συλλεκτική αξία.

το θυμάμαι το τεύχος αυτό .. με ενα τοτέμ και κάτι ινδιάνους για εξώφυλο ή κάνω λάθος; ίσως το έχω κι εγώ.

Σε αυτό το thread θυμήθηκα τα παιδικά μου χρόνια και άρχισα να ξαναδιαβάσω ΚΟΜΙΞ στο τάμπλετ πλεόν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σχετικοασχετο, νομιζω πως χαλαρα απο τις καλυτερες ιστοριες ηταν η Ιστορια Και Δοξα Της Δυναστειας Των Ντακ και το Σπαθι Των Παγων. Το οποιο δευτερο υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να το εχω 2πλο σε χαρτι. Αν το πετυχω και το δευτερο copy μιλαμε για να μεινει κι αυτο σε binary.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...