Προς το περιεχόμενο

American Horror Story (Season 3)


tool1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γιατι?αφου το βαζει αμεσως μολις τελειωσει το επεισοδιο.δεν εχεις μια τοση δα περιεργεια?

Καποιοι δεν θελουν να μαθουνε το παραμικρο για το επομενο επεισοδιο. Ειναι περιεργο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ιδαιτερα.αν δεν εχει preview μετα το τελος του επεισοδιου δεν καθομαι να ασχοληθω..αλλα οχι επειδη δεν θελω απλα βαριεμαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι?αφου το βαζει αμεσως μολις τελειωσει το επεισοδιο.δεν εχεις μια τοση δα περιεργεια?

 

δεν εχουν ολα τα releases, trailers/preview στο τελος.

Επισης

αμα δω το trailer, μετα τι θα δω;

 

in other news

 

ειναι καπως βαρετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σοβαρολογουμε?

Τελειωσαν την αναυτρα ετσι;

 

 

Κατι λειπει απο την σειρα φετος και αυτο μαλλον ειναι το αδυναμο, αδιαφορο story. Ενω η φωτογραφια, η σκηνοθεσια ειναι εκει, χανει στο σεναριο που ειναι το ζουμι

Εμενα κατι σε harry potter μου θυμιζει αλλα σε θριλερ style.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By far οτι πιο αρρωστο, ιδιαιτερο και ενδιαφερον σε Mainstream τηλεοραση

 

Γουσταρω καργα

 

 

Μανα πηδιεται με τον γιο ο οποιος ειναι Φρανκενσταιν

Τοφαλος μαυρουλα υγραινεται για να προσελκυσει τον Μινωταυρο να την πηδηξει

Γυναικα classic American woman ψηνεται να κανει μπανιο σε αιμα κατσικας για να μπορεσει να κανει παιδια

 

Ολα τα λεφτα το κλαμα της Καθι Μπειτς "λενε οτι ο νεγρος ειναι προεδρος"

 

 

Oσο για το σεναριο που λετε, αυτο το "freaks looking for love" μου κανει κατι σε μελουρα αλλα το προτιμω απο το all-in-the-mix της προηγουμενης

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα παντως μ αρεσει υπερβολικα πολυ μεχρι τωρα.Σκηνοθεσια,εικονα,ατμοσφαιρα κλασικα σε επιπεδα κορυφη κ συνδιασμος Μπειτς-Λαντζ απλα ΕΚΡΗΚΤΙΚΟΣ.Απ το επομενο οπως συμβαινει κλασικα στο A.H.S. παει για το μπαμ

Επεξ/σία από alimentas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By far οτι πιο αρρωστο, ιδιαιτερο και ενδιαφερον σε Mainstream τηλεοραση

 

Γουσταρω καργα

 

 

Μανα πηδιεται με τον γιο ο οποιος ειναι Φρανκενσταιν

Τοφαλος μαυρουλα υγραινεται για να προσελκυσει τον Μινωταυρο να την πηδηξει

Γυναικα classic American woman ψηνεται να κανει μπανιο σε αιμα κατσικας για να μπορεσει να κανει παιδια

 

Ολα τα λεφτα το κλαμα της Καθι Μπειτς "λενε οτι ο νεγρος ειναι προεδρος"

 

 

Oσο για το σεναριο που λετε, αυτο το "freaks looking for love" μου κανει κατι σε μελουρα αλλα το προτιμω απο το all-in-the-mix της προηγουμενης

 

πανω κατω τα ιδια θα λεγα. μου γλυτωσες τον κοπο! Απογοητευτικα λιγο απο το 1το επεισοδειο και οπως αναφερα μου εβγαζε κατι σε κωμικο και παρωδια διχως φρικη και τρομο. Ποσο λαθος ημουνα, η φρικη και ο "τρομος" γυρισαν σε αριστο βαθμο. ενω οντως υπαρχουν και κωμικες σκηνες και χιουμορ. Μου αρεσαν πολυ τα επ. 2 και 3 και αναμενεται και χαμος με την κοντρα στα tribes. Οσω να ναι το μονοπατι το εχουν δειξει απο τις προηγουμενες σεζον, δεν θα κωλοσουν πουθενα και δεν τους νοιαζει που δανειζονται στοιχεια απο κλασικες ιστοριες, παλιοτερες ταινιες και σειρες. Δεν τους νοιαζει να τα βαλουν ολα στο μπλεντερ. Και ευτυχως το κανουν με εξυπνο τροπο που φερνει και σε Homage, και parody και new age meets old age thriller και καινουριες ιδεες και με την δικη τους στυλιστικη εκτελεση. Η σειρα επισης δεν εχει πλεον μονο τζεσικα να δινει ρεσιταλ, εχει και βαρβατη αντζελα και καθι μπειτς, ενω μου αρεσει η μικρη (μαγισα zoe)πολυ περισοτερο απο την 1τη σεζον.  Σαν να ομορφυνε αυτη! Εντωμεταξυ κοιτοντας το καστ στο imdb μολις προσεξα οτι ειναι αδερφη της vera farmiga (και τωρα βλεπω και ομοιοτητα)! Επισης το αλλο το ραπανακι ειναι κορη του ερικ ρομπερτς και ανιψια της τζουλια ρομπερτς! Αν και δεν θα τη χαλαγε και κανα τσιζμπεργκερ. Να τα κλεψει απο την σιντιμπε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα χθες το 2ο κ το 3ο.

Αν κ στα δυο πρωτα μου εμοιαζε με το Charmed,το 3ο επεισοδιο ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ.

Bates-Lange (κατα σειρα προτιμησης) απλα ΘΕΕΣ.

 

Στο 2ο επεισοδιο

 

Η σκηνη που κανουν sex μου μοιαζει κλεμμενη απο την Ενατη πυλη του Πολανσκι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...