Προς το περιεχόμενο

American Horror Story (Season 3)


tool1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@gatokoritso

 

Είναι το ιδιο concept

οτι και οι 2 δεν μπορουν να ολοκληρωσουν μια σχεση, δεν μπορουν να εχουν φυσικη επαφη με αλλους, γιατι τους σκοτωνουν. Θα δεις στα επομενα ειμαι σιγουρος τον ιδιο προβληματισμο στον χαρακτηρα, οτι δεν μπορει να εχει μια φυσιολογικη σχεση για αυτο ακριβως το προβλημα.

Οι διαφορες που λες ειναι technicality, ειπαμε ειναι homage, δεν ειναι ακριβης αντιγραφη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω εχω λιγο αναμικτα αισθηματα απο το 3χ01. Μου αρεσουν οι νεοι ρολοι, οι παλιοι γνωστοι ηθοποιοι φαινετε να ταιριαζουν στους νεους ρολους, το νεο καστιγκ ικανοποιητικο.....η ατμοσφαιρα/σκηνικα/φωτο/σκηνοθεσια παραμενουν σε υψηλα επιπεδα. Γαματη η σκηνη με την ομπρελα! ΑΛΛΑ το ολο χαρυ ποτερ meets heroes σκηνικο μου εβγαζε λιγο κωμοδια σε αρκετες φασεις. Κατι σε γελειο που δεν ταιριαζει με ατμοσφαιρα σειρας τρομου. Επισης ειχαμε καποιες απωλιες χαρακτηρων και μου φανταζει δυσκολο να μην ξαναεμφανιστουν. Αν δεν, θα ναι μεγαλο κριμα, αλλα σε αυτην την σειρα μπορει να γυρισουν απλα με ενα εξτρα μουστακι, η να πεσουν απο τον ουρανο και συνεχιζουμε ομορφα και ωραια λολ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, εχουμε ακομα επεισοδια ρε μαγκες, ολοι αυτοι λογικα θα σκασουν ουρανοκατεβατοι. Προσωπικα βεβαια θα ηθελα να γινεται και μια ανανεωση, μην βλεπουμε 9/10 ιδιους (πχ ο Εβαν Πιτερς εχει αρχισει να με κουραζει)

 

Η σειρα δειχνει να μοιαζει οπως ειπα περισσοτερο με την Σ1 παρα με την σουρεαλιστικη και ολα-στο-μπλεντερ Σ2, οποτε ας την κρινουμε με βαση αυτο που θα δουμε και οχι με βαση αυτο που περιμεναμε να δουμε απο περσυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με DKNI στο θεμα των ηθοποιων.Μονο η Lange  πρεπει να παιζει παντα σε ολα αντε κ το μωρο η ξανθια η Λιλι.

 

Κατα τ αλλα το πρωτο επεισοδιο ηταν υπερβολικα καλο ωστε να μπουμε απο τωρα σε συζητησεις για το τι τροπη θα παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν έχω καταλάβει κάτι

 

Είναι 3 αθάνατες so far στη σειρά. Πώς έμεινε η Lange στην απ'όξω; Αυτή δεν υπότίθεται ότι έχει όλες τις ιδιότητες που έχουν οι υπόλοιπες μαζεμένες;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι κατάλαβα, κάθε tribe εχει τις δικές τις δυνάμεις.

Επίσης

Μπορεί να εχει όλες τις δυνάμεις αλλα δεν ειναι αρκετα δυνατή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

ποιος σου πε 

ο σχετικός διάλογος στο πρώτο επεισόδιο.

Επίσης, δεν είπα ότι είναι με τον ίδιο τρόπο. Είπα πώς και ξέφυγε η Lange, που είναι και παραπονεμένη για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Η μια είναι η voodoo lady που έχει το κομμωτήριο.

Η δεύτερη είναι η Lily Rabe που κάνει την αλαφροϊσκιωτη φυσιολάτρη or something. Αυτή είναι και η πιο "ρεαλιστική" υποψήφια για να είχε η Lange την ιδιότητά της.

Και η τρίτη είναι η Laveau, που είναι περισσότερο καταραμένη (δεν είμαι σίγουρος αν ήταν "μαγισσα" -πιθανότατα όχι σε κάποιο line, αλλά σίγουρα τα έκανε τα ερασιτεχνικά ή και πιο advanced voodoo της)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...