Προς το περιεχόμενο

[Laptop] DELL 15R Inspiron 5521 (i7-3517U/4GB/750GB) με HD 8730M 2GB - 699€ και 30 άτοκες @mediamarkt


Chris93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σασί πλαστικουριά απο τις λίγες .. 700 ευρώ οχι δεν είναι καμια προσφορά σουπερ ... με 600 το συζητούσαμε ξανά..

 

Eίσαι σίγουρος? γιατί εδω λέει οτι είναι απο αλουμίνιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σασί πλαστικουριά απο τις λίγες ..

Σασι αλουμινιο ειναι απο τα λιγα...........πηγα και το ειδα απο κοντα την προηγουμενη εβδομαδα στον Κωτσο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι FHD αξίζει τότε αφου και το αλουμινένιο, η ραμ που είπε κάποιος ειναι το πιο εύκολο που αλλάζει, όσο για Ethernet τι να το κανείς όλοι wifi χρησιμοποιούν σχεδόν. Αυτο που δεν αξίζει ειναι οτι η κάρτα δεν ειναι και για πολλά πολλα ειδικά για 1080p gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όσο για Ethernet τι να το κανείς όλοι wifi χρησιμοποιούν σχεδόν

για αυτό έγραψα "για μένα", δεν με απασχολεί τι κάνουν οι άλλοι :P

 

πχ αυτό που γράφεις για την κάρτα γραφικών είναι αδιάφορο, δεν παίζω games στο laptop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιδια αξίζει να το πάρω??

Έχω dell 15R περίπου 3-4 χρόνια. Άλλο configuration βέβαια. Αυτό που μου τη δίνει στα νευρα είναι οι θερμοκρασίες που ανεβάζει το τσιπ γραφικών. Έχουν βάλει μια (τύπου ψυκτρα) που στερεώνεται σε μια βίδα με αποτέλεσμα να μην πατάει καλά στο τσιπ. Αντίθετα της cpu έχει 3 βίδες με ελατήρια. το ανεμιστηράκι όταν κάνω απλά browsing ανοιγοκλείνει συνέχεια. Αν έπαιζα παιχνίδια θα έκανε συνέχεια restart. Δεν ξέρω αν το έχουν αλλάξει αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω dell 15R περίπου 3-4 χρόνια. Άλλο configuration βέβαια. Αυτό που μου τη δίνει στα νευρα είναι οι θερμοκρασίες που ανεβάζει το τσιπ γραφικών. Έχουν βάλει μια (τύπου ψυκτρα) που στερεώνεται σε μια βίδα με αποτέλεσμα να μην πατάει καλά στο τσιπ. Αντίθετα της cpu έχει 3 βίδες με ελατήρια. το ανεμιστηράκι όταν κάνω απλά browsing ανοιγοκλείνει συνέχεια. Αν έπαιζα παιχνίδια θα έκανε συνέχεια restart. Δεν ξέρω αν το έχουν αλλάξει αυτό. 

ο αδερφος μου εχει το ιδιο μοντελο με αυτο της προσφορας αλλα χωρις HD οθονη και i5 αντι για i7 εχει αψογες θερμοκρασιες. ισως ηταν ελλατωματικη η σειρα τοτε πριν 3-4 χρονια? δεν ξερω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αδερφος μου εχει το ιδιο μοντελο με αυτο της προσφορας αλλα χωρις HD οθονη και i5 αντι για i7 εχει αψογες θερμοκρασιες. ισως ηταν ελλατωματικη η σειρα τοτε πριν 3-4 χρονια? δεν ξερω... 

 

μπορεί. Είδα ένα βίντεο τώρα που ξεκοιλιάζουν ένα 5521 και η σχεδίαση μέσα είναι εντελώς διαφορετική από το δικό μου. Οποτε παίζει να το φτιάξανε...

 

[link=http://www.youtube.com/watch?v=RCFsl5JWNxU][/link]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε λογικά δεν θα το διορθώσανε? 

 

By the way το εχει βρει κανεις σε κανα site στο εξωτερικο?

 

 

Επεκταστη εγγυησης πρεπει να παρω τωρα η μπορω και στο μελλον>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...