Προς το περιεχόμενο

Oppo N1 με 13mp περιστρεφόμενη κάμερα και υποστήριξη Cyanogen Mod


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ σωστή τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Αυτό που με τρελένει είναι το μικροσκοπικό bezel. Μακάρι όλα να ήταν έτσι!

 

Μαλλον τρελαινεσαι πολυ ευκολα λογο του καημου σου για τετοια specs.

H σωστη τιμη ειναι κοντα στα 500 ευρω σε Κινα?Και αν ερθει και Ελλαδα κανα 700ρι?

 

Τι χαζομαρες ακουω παλι σημερα.

Ναι ρε μαγκες δυνατα specs εχει πολυ δυνατα θα ελεγα αλλα λετε αντι να παρεις s3-s4 να τα δωσεις σε αυτο?Να τα δωσεις που?Σε ενα 0 after sale service και αν κατι γινει και αν παθει κατι να το παρεις πισω το κινητο σου σε 3 μηνες?Σοβαρα?

Ειμαι υπερ τον καλων κινεζικων κινητων και εχω και στη κατοχη μου αλλα ηξερα οτι στρεφομαστε προς Κινα οσοι δεν εχουμε χρηματα για ναυαρχιδες.Πλεον ουτε αυτο ισχυει.

Δηλαδη ειναι λογικο να δωσεις 500 ευρω στην αλλη ακρη της γης χωρις να ξερεις τι σου ξημερωνει απ το να δωσεις 50 ευρω παραπανω για κατι εξισου δυνατο απο Ελλαδα με εγγυηση και service 2 βηματα απο το σπιτι σου?

Eπαναλαμβανω οτι εχω κινεζικο

Μου φαινετε ομως οπως θελουν σας κανουν τα κινεζακια.

Πονταρουν στο ΚΑΗΜΟ σας για ΤΡΕΛΑ specs και πατε και τα "σκατε" στην αλλη ακρη της γης με 0 after sale service.

Ενθουσιασμος οσο δε παει....

Και αν παθει κατι θα κλαιτε..και θα λετε που να το στελνω τωρα Κινα.

 

υ.γ Μη πει κανεις οτι τετοια specs δε βρισκουμαι στην Ελλαδα με τοσα χρηματα.Απανταω πιο πανω.

"Πονταρουν στο ΚΑΗΜΟ σας για ΤΡΕΛΑ specs"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι χαζομαρες ακουω παλι σημερα.

Ναι ρε μαγκες δυνατα specs εχει πολυ δυνατα θα ελεγα αλλα λετε αντι να παρεις s3-s4 να τα δωσεις σε αυτο?Να τα δωσεις που?Σε ενα 0 after sale service και αν κατι γινει και αν παθει κατι να το παρεις πισω το κινητο σου σε 3 μηνες?Σοβαρα?

Ειμαι υπερ τον καλων κινεζικων κινητων και εχω και στη κατοχη μου αλλα ηξερα οτι στρεφομαστε προς Κινα οσοι δεν εχουμε χρηματα για ναυαρχιδες.Πλεον ουτε αυτο ισχυει.

Δηλαδη ειναι λογικο να δωσεις 500 ευρω στην αλλη ακρη της γης χωρις να ξερεις τι σου ξημερωνει απ το να δωσεις 50 ευρω παραπανω για κατι εξισου δυνατο απο Ελλαδα με εγγυηση και service 2 βηματα απο το σπιτι σου?

Eπαναλαμβανω οτι εχω κινεζικο

Μου φαινετε ομως οπως θελουν σας κανουν τα κινεζακια.

Πονταρουν στο ΚΑΗΜΟ σας για ΤΡΕΛΑ specs και πατε και τα "σκατε" στην αλλη ακρη της γης με 0 after sale service.

Ενθουσιασμος οσο δε παει....

Και αν παθει κατι θα κλαιτε..και θα λετε που να το στελνω τωρα Κινα.

 

υ.γ Μη πει κανεις οτι τετοια specs δε βρισκουμαι στην Ελλαδα με τοσα χρηματα.Απανταω πιο πανω.

"Πονταρουν στο ΚΑΗΜΟ σας για ΤΡΕΛΑ specs"

ο ζερβουδακης εισαι;

 

Επίσης δεν ακούς, διαβάζεις.

Χαζομάρα εξάλλου ειναι αυτα που γράφεις καθώς η είδηση αναφέρει τιμή κίνας οχι κατάστημα.

Θα συμφωνήσω για το after sale service αλλα και παλι δεν αφορά το τόπικ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ζερβουδακης εισαι;

 

Επίσης δεν ακούς, διαβάζεις.

Χαζομάρα εξάλλου ειναι αυτα που γράφεις καθώς η είδηση αναφέρει τιμή κίνας οχι κατάστημα.

Θα συμφωνήσω για το after sale service αλλα και παλι δεν αφορά το τόπικ.

Τιμη Κινας κοντα στο 500ρι και Τιμη Ελλαδας ΑΝ ερθει?

Και επισης μιλησα για καποιους εξυπνους που λενε

"ε αντι να παρεις s4 παρε oppo απο Κινα"

Σοβαρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμη Κινας κοντα στο 500ρι και Τιμη Ελλαδας ΑΝ ερθει?

Και επισης μιλησα για καποιους εξυπνους που λενε

"ε αντι να παρεις s4 παρε oppo απο Κινα"

Σοβαρα?

700 ευρω.

Ε αντί να πάρεις s4 πάρε oppo απο κίνα που το κακό; Ο καθένας αγοράζει βάση τη τσέπη του και τα γούστα του.

Οπότε ναι σοβαρότατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος ειναι ασχετος και θυμα προφανος θα το παρει απο καμια wind/voda/cosmo οπου εκει ΝΑΙ θα το εχουν 700 . οι πιο ψαγμενοι θα το βρουν καμια 520

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος ειναι ασχετος και θυμα προφανος θα το παρει απο καμια wind/voda/cosmo οπου εκει ΝΑΙ θα το εχουν 700 . οι πιο ψαγμενοι θα το βρουν καμια 520

Αν κάνει 500 στη Κίνα (τιμή λιανικής) 520 ούτε ο θείος δεν στο φέρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

700 ευρω.

Ε αντί να πάρεις s4 πάρε oppo απο κίνα που το κακό; Ο καθένας αγοράζει βάση τη τσέπη του και τα γούστα του.

Οπότε ναι σοβαρότατα.

Αντι να παρει s4 η Νοτε 3 η sony η iphone να παρει oppo που ναι μεν ειναι τερατακι αλλα η συγκεκριμενη εταιρια εβγαλε "προχθες" το 1ο της smartphone και δεν εχει δειξει ακομα

δειγματα το τι μπορει να προσφερει στο χωρο.

Αμα ειναι ετσι οκ..και μετα λεμε γιατι μας δουλευουν οι εταιριες

Εσυ δηλαδη αν εβγαζες κινητο "προχθες" θα το πουλουσες οσο το Note 3 ας πουμε και θα "επιανε" στην αγορα πιστευεις? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγορές εξωτερικού είναι ρίσκο όταν : 

1 δεν έχεις δει από κοντά τι είναι αυτό που θα πάρεις 
2 δεν γνωρίζεις την εταιρία

3 δεν γνωρίζεις το site

 

Αμα δεν ξέρεις την oppo τότε δεν έχεις ιδέα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν ξέρεις την oppo τότε δεν έχεις ιδέα.

Eισαι σοβαρος τωρα?

Δηλαδη εσυ επειδη εισαι ψαγμενος και ξερεις την oppo πιστευεις οτι θα "κατεβει" η εν λογω εταιρια με 700 ευρω τιμη

στην ελληνικη αγορα διπλα απο samsung,sony,htc,apple

και θα την προτιμησει ο ελληνας?

 

Απατο θα παει...

Οταν μια εταιρια θελει να κερδισει το αγοραστικο κοινο ειδικα σε χωρα που δεν ειναι ολοι σαν και σενα τον χ και τον ψ να ξερουν την oppo βαζει πιο προσιτη τιμη.

 

Oσον αφορα το εξωτερικο αν εσυ θες να δωσεις 500 ευρω στη Κινα και αν παθει κατι να το πας στο κυρ Γιωργο στη γωνια να στο φτιαξει οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eισαι σοβαρος τωρα?

Δηλαδη εσυ επειδη εισαι ψαγμενος και ξερεις την oppo πιστευεις οτι θα "κατεβει" η εν λογω εταιρια με 700 ευρω τιμη

στην ελληνικη αγορα διπλα απο samsung,sony,htc,apple

και θα την προτιμησει ο ελληνας?

 

Απατο θα παει...

Οταν μια εταιρια θελει να κερδισει το αγοραστικο κοινο ειδικα σε χωρα που δεν ειναι ολοι σαν και σενα τον χ και τον ψ να ξερουν την oppo βαζει πιο προσιτη τιμη.

 

Oσον αφορα το εξωτερικο αν εσυ θες να δωσεις 500 ευρω στη Κινα και αν παθει κατι να το πας στο κυρ Γιωργο στη γωνια να στο φτιαξει οκ.

 

 

αν δεν ξέρεις την oppo κα την Xiaomi δεν έχεις ιδέα φίλε μου.

Και δεν πας στον κυρ-Γιώργο, μια χαρα τα στέλνεις και στα φτιάχνουν.

Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι όλα κινέζικα είναι, και απλα σας παραμυθιάζουν οι μεγάλες εταιρίες για να σκάσετε τα 700αρια σας. 

 

Κοίτα λίγο Xiaomi mi3, θα έρθει με 290€ ελλάδα και προτιμας να σκάσεις 700 για το z1, note 3, ή nokia 1020? 400€ πάνω? ο λόγος?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βημα βήμα για να στηρίξεις το λόγο σου.
Έχεις κάνει πολλα foul στη συζήτηση αλλα αναγκάζομαι αλλη μια φορά να απαντήσω σε εναν ζερβουδάκη και μέτοχο ή fanboy τις samsung.

Οχι δεν πιστεύω καν πως θα έρθει στην Ελλάδα ουτε ειμαι αυτος που ειπε πως θα ερθει Ελλάδα δεν το πιστεύεις; δες παρακάτω.

 

H σωστη τιμη ειναι κοντα στα 500 ευρω σε Κινα?Και αν ερθει και Ελλαδα κανα 700ρι?

 

 

 

Τιμη Κινας κοντα στο 500ρι και Τιμη Ελλαδας ΑΝ ερθει?

 

700 ευρω.

 

Eισαι σοβαρος τωρα?

Δηλαδη εσυ επειδη εισαι ψαγμενος και ξερεις την oppo πιστευεις οτι θα "κατεβει" η εν λογω εταιρια με 700 ευρω τιμη

στην ελληνικη αγορα διπλα απο samsung,sony,htc,apple

και θα την προτιμησει ο ελληνας?

Οπως βλέπεις λίγη σοβαροφάνεια σου εχει μεινει μου βαζεις λογια που δεν ειπα και σαν σωστός μέτοχος στηρίζεις το εγώ σου.
Και καλα κάνεις αλλα μη μας τα πρ@@ζεις βραδιάτικο.

 

Απατο θα παει...

Οταν μια εταιρια θελει να κερδισει το αγοραστικο κοινο ειδικα σε χωρα που δεν ειναι ολοι σαν και σενα τον χ και τον ψ να ξερουν την oppo βαζει πιο προσιτη τιμη.

Ποσο άπατο θα πάει δεν ξερω στη φαντασία σου θα δεις κινέζικη συσκευή να πουλιέται στα Ελληνικά καταστήματα αλλά και αυτά οταν τα δεις (ζερβουδάκης η εταιρία σου) θα σου πουν πως ειναι Ελληνικά και θα πληρώσεις 2πυρηνο σε τιμή iphone 5.

 

Oσον αφορα το εξωτερικο αν εσυ θες να δωσεις 500 ευρω στη Κινα και αν παθει κατι να το πας στο κυρ Γιωργο στη γωνια να στο φτιαξει οκ.

Μάλιστα ενω αν το αγοράσω απο Έλληνα δεν θα πληρωθεί ο κινέζος και η Κίνα. Πόσο πλάκα έχεις που τα λές και στα σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένταξη δεν το χαρίζουν κιόλας με αυτήν την τιμή.

ξέρω εγώ τι να πω πολλά μου φαίνονται.

ίσος ναι είναι και λίγα στην πραγματικότητα αλλά όχι για Ελλάδα.

όπως ΠΑΡΑ πολλά άλλωστε είναι πανάκριβα για Ελλάδα. 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 200$ αγοράζεις κινητάρες απο κίνα δεν υπάρχει λόγος να σκάσεις 500αρικο αν δεν το θες για extreme καταστάσεις ή δεν ξερεις τι να κάνεις τα χρήματα σου.
Εγω βέβαια έχω ενα xperia mini st15i και δεν βλέπω να το αλλάζω για αρκετό καιρό ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...