Προς το περιεχόμενο

Oppo N1 με 13mp περιστρεφόμενη κάμερα και υποστήριξη Cyanogen Mod


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος δεν ξερει την oppo παει να πει οτι βλεπει ταινιες στο κινητο του?

Σκεφτειτε πρωτα πριν γραψετε την εξυπναδα σας.

Δηλαδη αν εγω αγορασω μια πλασμα η μια led για να βλεπω ταινιες πρεπει να γνωριζω και την oppo?

Eγω βαζω στοιχημα οτι αν βγω εξω και ρωτησω 20 ανθρωπους με τηλεοραση και home cinema σπιτι τους αν ξερουν την oppo θα νομιζουν οτι τους μιλαω για κανα μπλεντερ.

 

Εγω εγραψα οποιος εχει ασχοληθει με το θεμα εικονα ηχος και οχι οποιος εχει τηλεοραση και home cinema σπιτι του μην μπερδευεις αυτα που λεω. Εχω και ψυγειο σπιτι μου αλλα δεν εχω ασχοληθει με το θεμα ψυγεια.

 

Πολλοι εχουν iphone κινητο και δεν ξερουν το Jailbreak

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εγραψα οποιος εχει ασχοληθει με το θεμα εικονα ηχος και οχι οποιος εχει τηλεοραση και home cinema σπιτι του μην μπερδευεις αυτα που λεω. Εχω και ψυγειο σπιτι μου αλλα δεν εχω ασχοληθει με το θεμα ψυγεια.

 

Πολλοι εχουν iphone κινητο και δεν ξερουν το Jailbreak

Ναι δεν ειπα γι αυτο,αλλα το οτι αν δεν εχουμε ασχοληθει σημαινει οτι βλεπουμε ταινιες σε κινητο. :/

Τελος παντων.Ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω πολλούς εκπροσώπους εταιρειών να έχουν κατουρηθεί πάνω τους από τα κινεζάκια. Ο άλλος λέει και ξαναλέει για 700€ μπας και το πιστέψουμε. Η τιμή του Ν1 στην Κίνα είναι 420€ και τόσο περίπου θα έρθει κι εδώ όπως έγινε και με το Find 5.

 

Επίσης, η Oppo πουλάει από το warehouse που έχει στην Ευρώπη, με ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά (τη στιγμή που τα περισσότερα μαγαζιά του Skroutz στέλνουν στην Ελλάδα ΜΕ ΧΡΕΩΣΗ). Το service της είναι στην Ευρώπη και βάζω στοίχημα ότι δεν κάνει περισσότερες μέρες να επιστρέψει μια συσκευή απ' ό,τι κάνει από την Arvato.

 

Όσο για τα specs, κάνετε μερικοί λες και φοράει Qualcomm Scorpion. Μια χαρά είναι ο S600 και super η οθόνη του και η κάμερα, όπως και τα υλικά του. Αν έβγαζε τέτοια συσκευή κάποια άλλη εταιρεία ( ονόματα δεν λέμε) θα το είχε αρχική κανένα 800αρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω πολλούς εκπροσώπους εταιρειών να έχουν κατουρηθεί πάνω τους

Οτι να ναι ομως..

Βαλε καλυτερα στο αβαταρ το μεγεθυντικο φακο γιατι οτι να ναι βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο δεν τα υποστηριζουν οι παροχοι κινητης τηλεφωνιας(δινοντας τα με συνδεσεις), δεν προκειται να προχωρησουν πολυ αυτα τα κινεζικα. Απο την στιγμη που ολα τα τοπ κινητα μπορω να τα παρω δωρεαν με ενα παγιο των 40 ευρω, με απεριοριστες κλησεις και σμσ και 500 μβ ιντερνετ(Γερμανια), δεν προκειται να σκεφτω την αγορα κινεζικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έρθει και αυτή η ώρα αλλά δεν είναι καλύτερα να πάρεις ένα κινητό sim-free και να μην έχεις δέσμευση για 2 χρόνια και να μπορείς να σταματήσεις ή να αλλάξεις εταιρεία και πρόγραμμα όποτε θέλεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι..απο την στιγμη που ουτως η αλλως ξοδευω μινιμουμ 20 ευρω σε prepaid χωρις κανενα bonus(οι χρεωσεις στισ prepaid ειναι ακριβες στο εξωτερικο)..και μην ξεχνας πωσ 40 τον μηνα δεν ειναι κανα τραγικο ποσο αναλογιγομενος και τους μισθους στο εξωτερικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι πο λενε "500 εκει 700 εδω" με τοσο ζηλο γνωριζουν οτι δεν πωλουνται απο καταστηματα λιανικης στην ελλαδα η να χαμε να λεγαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον τρελαινεσαι πολυ ευκολα λογο του καημου σου για τετοια specs.

H σωστη τιμη ειναι κοντα στα 500 ευρω σε Κινα?Και αν ερθει και Ελλαδα κανα 700ρι?

 

Τι χαζομαρες ακουω παλι σημερα.

 

Ναι ρε μαγκες δυνατα specs εχει πολυ δυνατα θα ελεγα αλλα λετε αντι να παρεις s3-s4 να τα δωσεις σε αυτο?Να τα δωσεις που?Σε ενα 0 after sale service και αν κατι γινει και αν παθει κατι να το παρεις πισω το κινητο σου σε 3 μηνες?Σοβαρα?

Ειμαι υπερ τον καλων κινεζικων κινητων και εχω και στη κατοχη μου αλλα ηξερα οτι στρεφομαστε προς Κινα οσοι δεν εχουμε χρηματα για ναυαρχιδες.Πλεον ουτε αυτο ισχυει.

Δηλαδη ειναι λογικο να δωσεις 500 ευρω στην αλλη ακρη της γης χωρις να ξερεις τι σου ξημερωνει απ το να δωσεις 50 ευρω παραπανω για κατι εξισου δυνατο απο Ελλαδα με εγγυηση και service 2 βηματα απο το σπιτι σου?

Eπαναλαμβανω οτι εχω κινεζικο

Μου φαινετε ομως οπως θελουν σας κανουν τα κινεζακια.

Πονταρουν στο ΚΑΗΜΟ σας για ΤΡΕΛΑ specs και πατε και τα "σκατε" στην αλλη ακρη της γης με 0 after sale service.

Ενθουσιασμος οσο δε παει....

Και αν παθει κατι θα κλαιτε..και θα λετε που να το στελνω τωρα Κινα.

 

υ.γ Μη πει κανεις οτι τετοια specs δε βρισκουμαι στην Ελλαδα με τοσα χρηματα.Απανταω πιο πανω.

"Πονταρουν στο ΚΑΗΜΟ σας για ΤΡΕΛΑ specs"

Sorry, σε ποια Ελλαδα ζεις? Στην "δικια" μας Ελλαδα η σε καποια αλλη? Εδω ποσο καιρο μενεις χωρις κινητο? Απο εμπειριες μου με ΝΟΚΙΑ μενεις ΠΟΛΥ παραπανω απο 3 μηνες, πρεπει να καταφυγεις σε καταγγελιες και εν τελει ειτε δεχεσαι να αντικατασταθει το κινητο σου με ενα ΔΙΚΗΣ τους επιλογης ειτε περνεις ενα που σου δινουν 2ο χερι (η και 3ο, και 4ο). Μη με τρελενεις αγορι μου
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...