Προς το περιεχόμενο

Gotham


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 είναι ο ηθοποιός. 12 στα 13 πιστεύω πως είναι και στη σειρά.

Νταξει δεν έχει και τόση σημασία αλλά κουβέντα να γίνεται.

O ηθοποιός εναι 13, ο κοπέλα που παίζει την Σελινα ειναι 15.

Σε όλες τις ιστορίες οι Γουεην πεθαίνουν οταν ο Μπρους ειναι 6-10 το πολυ (και κάπου εκει μου μοιάζει ο πιτσιρικάς και ας ειναι 13)

 

Απλα δεν μου κολλάει οταν βλέπω αυτούς τους 2 ηθοποιούς οτι το αγόρι ειναι το μεγαλύτερο (γνωρίζοντας οτι ο Μπατμαν τα μπλέκεις με την Κατγουμαν που ειναι νεώτερη του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη παιδια νομιζα οτι εδω λεμε την γνωμη μας και ανταλαζαμε αποψεις πανω σε μια σειρα. Συγνωμη και παλι

 

>ελληνικο forum

>αποψεις

 

topkek

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ηθοποιός εναι 13, ο κοπέλα που παίζει την Σελινα ειναι 15.

Σε όλες τις ιστορίες οι Γουεην πεθαίνουν οταν ο Μπρους ειναι 6-10 το πολυ (και κάπου εκει μου μοιάζει ο πιτσιρικάς και ας ειναι 13)

 

Απλα δεν μου κολλάει οταν βλέπω αυτούς τους 2 ηθοποιούς οτι το αγόρι ειναι το μεγαλύτερο (γνωρίζοντας οτι ο Μπατμαν τα μπλέκεις με την Κατγουμαν που ειναι νεώτερη του)

 

 

Δεν νομίζω να τον βγάλουν μεγαλύτερο.

Απλά θεωρώ πως η διαφορά θα είναι 2-3 χρόνια μεγαλύτερη. 

Στην ουσία δηλαδή βάζω τον μικρό στα 12 στη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος ο πιλότος. Ωραία και σκοτεινή ατμόσφαιρα, όπως θα έπρεπε να είναι. Δεν ήμουν ποτέ μεγάλος φαν του Batman αλλά έχω ήδη αναθεωρήσει. Δεν ξέρω αν έπρεπε όμως να βάλουν τόσους χαρακτήρες μαζεμένους από το 1ο επεισόδιο.
Το μόνο που με χάλασε λίγο - και μένα - είναι ότι η Catwoman είναι μεγαλύτερη του Batman. 

Επίσης, παίζει πολύ καλά ο μικρός Μπρους και έχει μέλλον σαν ηθοποιός. Μου άρεσε από το "Touch" που έκανε το αυτιστικό παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έπρεπε η σειρά να εκτυλίσσεται σε αλλη δεκαετία; Καλουτσικος ο πιλότος.

Why?

Αφου δεν μιλαμε για real time, σου λεει ο Μπρους θα γινει Μπατμαν το 2024 ξερω γω με Origin το 2014 ας πουμε

70 χρονια Μπατμαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Why?

Αφου δεν μιλαμε για real time, σου λεει ο Μπρους θα γινει Μπατμαν το 2024 ξερω γω με Origin το 2014 ας πουμε

70 χρονια Μπατμαν

 

Δεν ξερω. Ισως εγω τα εχω συνδυασει όλα αυτά με αρχες 80s. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η μικρούλα. Την είχα πάρει και εγώ με κακό μάτι στην αρχή αλλά μου άρεσε πολύ στο τελευταίο επεισόδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...