Προς το περιεχόμενο

Αγορά PlayStation 4 από εξωτερικό (κόστος, δασμοί, region lock θέματα και άλλα)


marios_geo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι τόσα θα πλήρωσεις είναι προπληρωμένο το τελωνείο

θα περασεθ κανονικα δεν θα εχω καποιο προβλημα? και το καλοδιο τροφοδοσια θα ειναι EU Version ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα περασεθ κανονικα δεν θα εχω καποιο προβλημα? και το καλοδιο τροφοδοσια θα ειναι EU Version ετσι?

δεν νομίζω να είναι ευρωπαϊκό σιγά δεν είναι πρόβλημα αυτό περνεις ένα αντάπτορακι και το κάνεις Ευρωπαίκο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α δεν θα εχω καποιο θεμα αν ειναι με ανταμπορακι?

θα εχεις ,εκαψα μια αμερικανικη συσκευη επειδη νομιζα οτι γινεται με ανταπτορακι ,θελεις μετασχηματιστη γιατι το ρευμα στην αμερικη ειναι 110 Volt ενω εδω 220 volt ,to thganisa se 15 δευτερολεπτα και οπως προειπαν οχι δεν εχεις τελωνειο το προπληρωνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εχεις ,εκαψα μια αμερικανικη συσκευη επειδη νομιζα οτι γινεται με ανταπτορακι ,θελεις μετασχηματιστη γιατι το ρευμα στην αμερικη ειναι 110 Volt ενω εδω 220 volt ,to thganisa se 15 δευτερολεπτα και οπως προειπαν οχι δεν εχεις τελωνειο το προπληρωνεις

αυτό δεν το ήξερα ευχαριστώ για την πληροφορία
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τι μετασχηματιστη μπορω να χρησιμοποιησω?

 

Πανε σε ενα μαγαζι με ηλεκτρολογικα ειδη αυτοι ξερουν ,θυμαμαι παντως οτι δεν ηταν φτηνος (με επιφυλαξη καπου στα 20-25 ε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανε σε ενα μαγαζι με ηλεκτρολογικα ειδη αυτοι ξερουν ,θυμαμαι παντως οτι δεν ηταν φτηνος (με επιφυλαξη καπου στα 20-25 ε )

ευχαριστω πολυ..ας πουμε αυτος δεν κανει? http://www.polimprizo.gr/index.php?route=product/product&product_id=999

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ..ας πουμε αυτος δεν κανει? http://www.polimprizo.gr/index.php?route=product/product&product_id=999

μην μπερδευεσε ,θελεις μετασχηματιστη και οχι ανταπτορα ,

θα βγαλω μια φωτο το απογεθμα τον δικο μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι να μπλέξεις και με stepdown converters (έτσι λέγονται) για 110v τότε δεν αξίζει - για να πάρεις ΚΑΛΟ και ΣΙΓΟΥΡΟ stepdown converter θέλεις κανα 100+ ευρώ - οι μούφες κινεζιές των 20-30ε είναι για τα πανηγύρια μιας και δε μιλάμε για μια κονσολίτσα των 10-15W ... IMHO πάρε Ευρωπαϊκό μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σίγουρο ότι θα χρειαστείς μετασχηματιστή, εξαρτάτε από το input voltage range,

Οι καινούργιες συσκευές έχουν σαν input 100-240V, οπότε βλέπουμε το label τις συσκευής, και πράττουμε αναλόγως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...