Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φορητο με led οθονη με hdmi με USB 3 θα το δωσω 75 ευρω; Ρε Σωτηρη τον δισκο να πουλησω και την οθονη δηλαδη ανταλλακτικα να το κανω απο αυτα τα δυο θα παρω θα παρω 60-70 ευρω.

 

Εγω δεν ρωτησα ποσο να πουλησω χωρια το φορητο και χωρια τον δισκο αλλα ποσο να το δωσω με τον ssd και ποσο με τον απλο που ειχε πανω.

 

Μηπως θα ηταν καλυτερα να μην δινεις τιμες γιατι θα παρεις κανεναν στον λαιμο σου οπως μου ειπες 110 για το ταμπλετ και ουτε δυο μερες δεν το ειχα αγγελια και εφυγε 130 ευρω.

 

Αληθεια γιατι δεν εχεις την ιδια λογικη που εχεις εδω μεσα και στις αγγελιες σου οπως η ψυκτρα που εχει 34 και την εβαλες 32 οπως η μνημη που εχει 26 και την εβαλες 25 για να μην πω και για τον επεξεργαστη. :shock:

την μνημη την εδωσα 20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το πληκτρολογιο με το ποντικη θα το αγοραζα εγω αν υπαρχει ακομη 

Παρε με

 

Εγω μολις εβαλα καποιον στην μαυρη λιστα γιατι μου ζητησε το σετακι και εριξα ακυρο σε αλλους δυο που μου το ζητησαν και τωρα μου ειπε οτι τελικα δεν το θελει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις εβαλα καποιον στην μαυρη λιστα γιατι μου ζητησε το σετακι και εριξα ακυρο σε αλλους δυο που μου το ζητησαν και τωρα μου ειπε οτι τελικα δεν το θελει.

ok καλα κανατε και με βαλατε συγνωμη και παλι απο την μερια μ :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις εβαλα καποιον στην μαυρη λιστα γιατι μου ζητησε το σετακι και εριξα ακυρο σε αλλους δυο που μου το ζητησαν και τωρα μου ειπε οτι τελικα δεν το θελει.

Κάποιον που επειδή δεν του άρεσε η τιμή που έχω σε μια αγγελία , μου έστειλε προσβλητικό pm τι πρέπει να του κάνω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιον που επειδή δεν του άρεσε η τιμή που έχω σε μια αγγελία , μου έστειλε προσβλητικό pm τι πρέπει να του κάνω ;

Πες του να πάει να %*&%& και κάνε τον μπλοκ και αναφορά.

 

Αρκετή ανοχή με τα καθυστερημένα εδώ μέσα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιον που επειδή δεν του άρεσε η τιμή που έχω σε μια αγγελία , μου έστειλε προσβλητικό pm τι πρέπει να του κάνω 

αγνόησε τον απλα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κανονας του site να μην διαβαζουν τα προσωπικα μας μυνηματα οι mods,οποτε επειδη μου εχει τυχει και εμενα απλα τον βαζεις σε λιστα πληρους αγνοησης. Και γενικα στην ιδια λιστα βαζω με την μια και οποιον μου κανει παζαρια οσες θετικες και να εχει,ειδικα οταν γραφω στην αγγελια μου οτι δεν δεχομαι παζαρια.Επισης οσους ξαναρωτανε σαν ηλιθιοι,πραγματα που ηδη εχω απαντησει στην αγγελια και τα γραφω καθαρα.Σε βαθος χρονου ειναι πολυ ωφελιμο γιατι δεν μπλεκεις με αναξιοπιστα  ατομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κατι pm που μου στελνουν για αγγελιες μου και λεω απο μεσα μου "ρε γαμωτο Κινεζικα γραφω στην αγγελια;"

Ειναι κατι αγγελιες που διαβαζω που απλα η δεν γραφουν απολυτως τιποτα η αυτα που γραφουν θελουν μεταφραση απο Κινεζικα.

 

Για ορθογραφια να μην πω γιατι και εγω κανω ορθογραφικα λαθη αλλα μερικοι ειναι λες και το κανουν επιτηδες. :blink:

 

Μηπως θα επρεπε στα παιχνιδια ανα πιστα να εχει και ενα τεστ IQ γιατι εγω που εχω βγαλει μονο το Δημοτικο πιστευω οτι εκφραζομαι καλυτερα στον γραπτο μου λογο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από εχθές που έβαλα την αγγελία για το ps4 μου έστειλαν 3 άτομα από πού είμαι,ενώ γράφω Αθήνα μέσα,και άλλα 2 ατομα ότι ενδιαφέρονται και μετά σιγή... Τους απανταω,το διαβάζουν και αυτό ηταν!

 

Τι να πεις..

 

Σβήνω τα μηνύματα τους με συνοπτικές διαδικασίες.

 

Έλεος πια

 

 

(Sorry για το offtopic)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελιο εχεις και μηχανημα που το θελουν ποιο πολυ οι μικρες ηλικιες που θελουν να αγορασουν τα παντα αλλα το μοναδικο τους προβλημα ειναι οτι δεν εχουν λεφτα. :lol: :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...