Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στελιο εχεις και μηχανημα που το θελουν ποιο πολυ οι μικρες ηλικιες που θελουν να αγορασουν τα παντα αλλα το μοναδικο τους προβλημα ειναι οτι δεν εχουν λεφτα. :lol: :P

Πόσες φορές μου έχουν τύχει πιτσιρικάδες που μου λένε, έλα πάρε τον μπαμπά μου να μιλήσετε. Ο άλλος 12 χρόνων και ήθελε κάρτα μου για να την κάνει reflow ενώ δεν ήξερε τι είναι ο πυρήνας σε μια κάρτα γραφικών. Τεσπά, σόρρυ για το off topic. Έχουν καταντήσει γελοία μερικά πράγματα.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από εχθές που έβαλα την αγγελία για το ps4 μου έστειλαν 3 άτομα από πού είμαι,ενώ γράφω Αθήνα μέσα,και άλλα 2 ατομα ότι ενδιαφέρονται και μετά σιγή... Τους απανταω,το διαβάζουν και αυτό ηταν!

 

Τι να πεις..

 

Σβήνω τα μηνύματα τους με συνοπτικές διαδικασίες.

 

Έλεος πια

 

 

(Sorry για το offtopic)

δίκιο έχεις σε όλα απλα μερικες φορες πρεπει να σκεφτομαστε και λιγο τον αλλον px αν ειναι ανεργος να μπορεσεις να του το κατεβάσεις 5 -10 ευρώ αλλα οχι και να του το χαρίσεις  !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίκιο έχεις σε όλα απλα μερικες φορες πρεπει να σκεφτομαστε και λιγο τον αλλον px αν ειναι ανεργος να μπορεσεις να του το κατεβάσεις 5 -10 ευρώ αλλα οχι και να του το χαρίσεις !

Αν ο άλλος είναι άνεργος δεν νομίζω να κοιτάξει το PS4, νομίζω θα προτιμήσει να ξοδέψει τα λεφτά του κάπου αλλού, σε πιο χρήσιμα πράγματα ή να τα αποταμιεύσει για το μέλλον του ψάχνοντας μια αξιοπρεπή δουλειά.
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο άλλος είναι άνεργος δεν νομίζω να κοιτάξει το PS4, νομίζω θα προτιμήσει να ξοδέψει τα λεφτά του κάπου αλλού, σε πιο χρήσιμα πράγματα ή να τα αποταμιεύσει για το μέλλον του ψάχνοντας μια αξιοπρεπή δουλειά.

δίκιο έχεις φίλε και εγω ανεργος ειμαι και ψαχνω γ δουλεια αλλα οταν εχω λεφτα αγοραζω κατι με βαση την τσέπη μου ....και εξαλλου οποίος θέλει αγοράζει ελεύθερη αγορά έχουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίκιο έχεις φίλε και εγω ανεργος ειμαι και ψαχνω γ δουλεια αλλα οταν εχω λεφτα αγοραζω κατι με βαση την τσέπη μου ....και εξαλλου οποίος θέλει αγοράζει ελεύθερη αγορά έχουμε !

Άρα αν δεν είναι στην τιμή που ψάχνεις δεν κάνεις παζάρια γιατί θα το βρεις απο αλλου φθηνότερα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα αν δεν είναι στην τιμή που ψάχνεις δεν κάνεις παζάρια γιατί θα το βρεις απο αλλου φθηνότερα :)

ετσι ειναι οπως το λες ...αλλα το να στηλεις στον αλλον να σ κοψει κατι πχ 5-10 ευρω δεν χαλασε και ο κοσμος !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειναι οπως το λες ...αλλα το να στηλεις στον αλλον να σ κοψει κατι πχ 5-10 ευρω δεν χαλασε και ο κοσμος !

οταν ο αλλος γραφει οτι δεν θελει παζαρια για ποιο λογο να κανεις κατι τετοιο.η οταν γραφει οτι θελει κατι συγκερκιμενο.εσυ και ο καθε εσυ γιατι να πας και να του πεις σου δινω αυτο για αυτο που θελεις.δεν ειναι λογική αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειναι οπως το λες ...αλλα το να στηλεις στον αλλον να σ κοψει κατι πχ 5-10 ευρω δεν χαλασε και ο κοσμος !

Με 5-10 δε σώθηκε κανείς αλλά αν πρόκειται να σωθεί να τα 'κόψεις'..

Με αυτούς που σου προσφέρουν το 50% της αξίας που δηλώνεις τι να πείς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχουμε φύγει 20++ μηνύματα offtopic

 

Εμένα quotares life is music,αλλά βλέπεις δεν απάντησα γιατί δεν θέλω να γίνει χάος στο τοπικ

 

Έχω να σου απαντήσω εννοείται αλλά δεν θέλω :)

 

 

Stay on topic γιατί προβλέπω να ρίχνουν οι mod απανωτές ποινές :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ο αλλος γραφει οτι δεν θελει παζαρια για ποιο λογο να κανεις κατι τετοιο.η οταν γραφει οτι θελει κατι συγκερκιμενο.εσυ και ο καθε εσυ γιατι να πας και να του πεις σου δινω αυτο για αυτο που θελεις.δεν ειναι λογική αυτο

δικιο εχεις ο αλλος με το που το δει το μηνυμα σου και σ απαντηση και δεν δεχετε πολυ απλα δεν μπαίνεις στην διαδικασία να συνεχίζεις να μιλας μαζι του και κοιτας γ καποιον αλλο που ειναι ποιο θετικος στο να σ πουλησει κατι και να μπορεσει να βολεψει και σενα !

καλή συνεχεία και συγνώμη αν σας πειραξαν αυτα π εγραψα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα lenovo G50-30 με N2840 2GB μνημη μαζι με βαση Trust CTX 220 και τσαντουλα ποσο να το δωσω;

 

Του εχω βαλει Samsung SSD 850 pro 128gb αλλα εχει 97% υγεια και εχει ακομα εγγυηση 8-9 χρονια.

 

Το φορητο δεν εχει εγγυηση,

 

Πλεον με 4GB μνημη για πειτε τιμη; το εχω βαλει 150 μαzι με τα δωρα οχι τον ssd φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 2gb μνήμη όποιος το παρει...θεός θοηθος... :)

 

Αφού έβαλες 4gb και ssd λογικά θα είναι αέρας πλέον.

 

Κανα 140-150-160€ θα το έβαζα.

Με η χωρις τον ssd μπερδευτηκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον ssd

 

Γιατί τέτοια μηχανήματα χωρίς ssd (δηλαδή με έναν απλό hdd τάφος δηλαδη) τα βρίσκεις με 70-80-90€ πλέον.

Σιγουρα; Ανταλλακτικα να το κανω παιρνω για πλακα 40 απο οθονη αλλα 20 για την μνημη που σημερα την πηρα 20 αλλα 30 για τον δισκο αλλα 20 απο τροφοδοτικο 10 πληκτρολογιο.

 

120 και 130 τα πουλανε σε αγγελιες με 2GB μνημη εγω με 4 με τον 850 pro με βαση με τσαντα θα το δωσω 140 ???

 

Δηλαδη τον δισκο μονο ποσο θα επρεπε να τον δωσω 30-40 ευρω; ο Pro ειναι δεν ειναι κανενας Kingston V300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...