Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, PlayStation 3, slim 160gb με ένα χειριστήριο και ένα παιχνίδι PES 2014, λίγη χρήση και σε πολύ καλή κατασταση πόσο αξίζει;

 

Επίσης πόσο αξίζει ένα ελαφρώς μεταχειρισμενο ασύρματο χειριστήριο Sony για ps3 (60€ τα είδα στο σκρουτζ);

 

Κουτί δεν υπάρχει και δεν βιάζομαι ιδιαίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Καλημέρα,

 

Θέλω να πουλήσω έναν ι7-930 μία ASUS P6DT-Deluxe και 16gb Corsair ddr3 1600 (4x4) και δεν έχω ιδέα πόσο να τα δώσω. Ευχαριστώ για όποια απάντηση.

 

Καλημέρα πάλι,

 

Αν προσθέσουμε σε αυτά και ένα τροφοδοτικό corsair 650watt (φτηνό μοντέλο), μία evga gtx 670 2gb, 2 σκληρούς western digital 7200rpm 500gb και ενα coolermaster haf 932 (όχι σε τρομερή κατάσταση, έχει μερικές ζημιές), πόσο περίπου πάει η τιμή?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

 

Φίλος θέλει να πουλήσει ένα MacBook Pro του 2006.

 
 
Σημείωση: Τα χαρακτηριστικά λένε για 1GB RAM αλλά αυτό φοράει 2GB.
 
Το PC είναι πλήρως λειτουργικό με τα εξής 3 θέματα:
 
 
  1.  Του λείπει η μπαταρία του.
  2.  Δεν φοράει δίσκο γιατί τον κράτησε
  3.  Το τροφοδοτικό του έχει βύσμα ρεύματος Αμερικής οπότε θέλει ένα ανταπτοράκι για Ευρωπαϊκή πρίζα το οποίο είναι πάμφθηνο (της τάξης των 2€).
 
Επίσης θέλει να πουλήσει ένα SonyEricsson P800. Το πρώτο smartphone με οθόνη αφής και πενάκι. Όνειρο θερινής νυκτός του 2003!
 
Πλήρη χαρακτηριστικά εδώ: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_p800-326.php
 
Είναι πλήρως λειτουργικό και δίνεται στο κουτάκι του με ΟΛΑ τα παρελκόμενα συν κάποια καλούδια όπως κάρτες μνήμης που φαίνονται και στη φωτό.
 
Τιμή δεν έχω ιδέα γιατί εδώ μπαίνουμε στα χωράφια της αντίκας 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το p800 το είχα τότε εκείνα τα χρόνια και ένιωθα βασιλείας.

 

Τι κινηταρα έλεγα,έχει πενάκι,οθόνη αφής,σαν μικρός υπολογιστής.

 

Τώρα τιμή γ αυτό σοβαρή δεν μπορείς να βάλεις γιατί είτε το πουλάς σαν αντίκα να το έχει κάποιος,είτε το κρατάς για ενθύμιο και σε 20-30 χρόνια παίρνεις πολλά €€€ σαν συλλεκτικό :)

 

 

Για mac δεν εχω ιδέα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το p800 το είχα τότε εκείνα τα χρόνια και ένιωθα βασιλείας.

 

Τι κινηταρα έλεγα,έχει πενάκι,οθόνη αφής,σαν μικρός υπολογιστής.

 

Τώρα τιμή γ αυτό σοβαρή δεν μπορείς να βάλεις γιατί είτε το πουλάς σαν αντίκα να το έχει κάποιος,είτε το κρατάς για ενθύμιο και σε 20-30 χρόνια παίρνεις πολλά €€€ σαν συλλεκτικό :)

 

 

Για mac δεν εχω ιδέα :P

καλημερα στελιο εχω ενα qtec 8310 πληρες λειτουργικο και εναs filos exei ena nokia ncage αξιζουν τπτ η μπα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα στελιο εχω ενα qtec 8310 πληρες λειτουργικο και εναs filos exei ena nokia ncage αξιζουν τπτ η μπα ?

το qtec δεν είναι σαν το nokia ncage οπότε δεν το πουλάς,απλά η το χαρίζεις σε καμία γιαγιά είτε το έχεις σε συρτάρι

 

 

Για το ncage το nokia έχω να πω ότι κ αυτό είχε περάσει από τα χέρια μου και μπορούσες να παίξεις άπειρα παιχνίδια και τότε γινόταν χαμός με το συγκεκριμένο. τώρα σε χρήματα είναι παρόμοια κατάσταση με το p800 που είπαμε πιο πάνω.

 

Χρήματα βάση χαρακτηριστικών και τέτοια δεν παίρνεις.αλλα βάση συναισθηματικής αξίας μπορεί κάποιος να εδινε μερικά €€€ ώστε να το έχει σαν ενθύμιο. Θα το έβαζα 20€ εγώ προσωπικα έτσι μπας και το θέλει καποιος για να θυμάται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το qtec δεν είναι σαν το nokia ncage οπότε δεν το πουλάς,απλά η το χαρίζεις σε καμία γιαγιά είτε το έχεις σε συρτάρι

 

 

Για το ncage το nokia έχω να πω ότι κ αυτό είχε περάσει από τα χέρια μου και μπορούσες να παίξεις άπειρα παιχνίδια και τότε γινόταν χαμός με το συγκεκριμένο. τώρα σε χρήματα είναι παρόμοια κατάσταση με το p800 που είπαμε πιο πάνω.

 

Χρήματα βάση χαρακτηριστικών και τέτοια δεν παίρνεις.αλλα βάση συναισθηματικής αξίας μπορεί κάποιος να εδινε μερικά €€€ ώστε να το έχει σαν ενθύμιο. Θα το έβαζα 20€ εγώ προσωπικα έτσι μπας και το θέλει καποιος για να θυμάται.

απλος ρωτησα γτ εχω μερικα κινητα σπιτι μου και δεν ξερω τι να τ κανω ...και κατι τελευεταιο εχω και ενα  jaga v30 j dream μπενει στο ιντερνετ βλεπεις τηλεωραση και κανει και διαφορα αλλα αν το βαλω 30 λες να ποιασει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έκανα μια αγγελία με όλα μαζί τα κινητά που δίνω και θα έλεγα να προτείνουν εκείνη μια τιμη,

 

Τα βρίσκεται πάνω κατω στην τιμή και τα δινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έκανα μια αγγελία με όλα μαζί τα κινητά που δίνω και θα έλεγα να προτείνουν εκείνη μια τιμη,

 

Τα βρίσκεται πάνω κατω στην τιμή και τα δινεις.

μαλιστα ευχαριστω  πολυ γ τον χρονο σου να εισαι καλα καλη συνεχεια!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα πάλι,

 

Αν προσθέσουμε σε αυτά και ένα τροφοδοτικό corsair 650watt (φτηνό μοντέλο), μία evga gtx 670 2gb, 2 σκληρούς western digital 7200rpm 500gb και ενα coolermaster haf 932 (όχι σε τρομερή κατάσταση, έχει μερικές ζημιές), πόσο περίπου πάει η τιμή?

 

Ευχαριστώ.

Kαλησπέρα,

 

Η 670 ένα 80άρι, ο κάθε δίσκος 20, και το κουτί δώρο στο πακέτο.

 

Συνεπώς όλα μαζί 370 θα είναι καλά πιστεύω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα,

 

Η 670 ένα 80άρι, ο κάθε δίσκος 20, και το κουτί δώρο στο πακέτο.

 

Συνεπώς όλα μαζί 370 θα είναι καλά πιστεύω.

 

Ευχαριστώ, και εγώ κάπου εκεί το σκεφτόμουν με βάση την προηγούμενη τιμή που μου χες πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, lenovo g710 (17.3") με i7-4702mq, 16 gb ram, vga nvidia 820m, 500 gb ssd ποσο μπορει να πιασει?

 

Να προσθεσω και lenovo g560, i3 370m, nvidia 310m, 4 gb ram, 500 gb hdd σε αριστη κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...