Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο άλλος δίνει μητρική 775, 300 ευρώ. Οχι 30, 300. Δεν το ήξερα να κρατήσω 2-3 σφραγισμένες. Σαν το κρασί είναι μου φαίνεται.

Αν θυμάμαι πριν κάνα μήνα την είχε 140-150. Μάλλον ωρίμασε σαν το καλό κρασί.

 

Πραγματικά μόνο σε κανένα τρελό συλλέκτη μητρικών στο ebay....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κατάλαβες. Δεν είναι παράνομο (αν και να τα δίνει πάνω από τιμή αγοράς πρέπει να κόβει απόδειξη και ΦΠΑ), απλα μου φαίνεται...κάπως.

den einai  κοροϊδία κανε μια ερευνα στο ebay asus p5e3 deluxe  mexri 270 ευρω την εβρισκες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den einai  κοροϊδία κανε μια ερευνα στο ebay asus p5e3 deluxe  mexri 270 ευρω την εβρισκες 

Και εγώ μπορώ να εμφιαλώσω την κλ@νιά μου και να την δώσω συλλεκτική. Και ίσως, μέσα στα 6 δις κάποιος την αγοράσει. 

 

Δεν σημαίνει ότι είναι νορμάλ. Πίσω στο θέμα μας.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ ηλιθιους ψαχνουν τετοια ατομα,γιατι κανεις με γνωσεις και λογικη δεν θα ασχολουταν,ακομη και ασχημα οικονομικα να ειχε.Αλλα υπαρχουν πολλοι ηλιθιοι και ασχετοι, γιατι βαζουν και θετικες μετα αφου αγορασαν παλαιολογιες σε αισχρες τιμες.Καλα τους κανει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den einai  κοροϊδία κανε μια ερευνα στο ebay asus p5e3 deluxe  mexri 270 ευρω την εβρισκες 

Σωτηρη δεν ειναι τι ζηταει ο καθε ενας αλλα ποσο μπορει να πουλησει και αν καποιος καταφερει να πουλησει κατι σε παλαβη τιμη δεν παει να πει πως ολοι θα βρισκουμε κοροϊδα και θα πουλαμε μητρικες με 300 ευρω που δεν αξιζουν για μενα ουτε 30 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πόσο να πουλησω ενα tablet lenovo thinkpad 8 2GB ram/64gb ROM με Ζ3770. Άριστη κατάσταση, εκτός εγγύησης αγορασμενο απο amazon.de

 

https://www.cnet.com/products/lenovo-thinkpad-8-20bn-8-3-atom-z3770-windows-8-1-pro-32-bit-2-gb-ram-64-gb-ssd/review/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγοραία τιμη ενός αγαθού είναι αυτό που προτειθεται κάποιος να πληρώσει γιαυτό. Απλά πάντα υπάρχει το (ξεκαρδιστικό) φαινόμενο ο πωλητής να τιμολογει κάνοντας τελείως overshoot την ζήτηση. Έτσι έχεις BMW 316 E36 "πεντακάθαρο" 5000€ (τα άλλα είναι βρόμικα?), σετακι "best of socket 775" 200€ (βρίσκεις sandy bridge i7), χοντρουλες ως "μοντέλα" που "θα ήθελαν να ασχοληθούν με τη παρουσίαση".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ ηλιθιους ψαχνουν τετοια ατομα,γιατι κανεις με γνωσεις και λογικη δεν θα ασχολουταν,ακομη και ασχημα οικονομικα να ειχε.Αλλα υπαρχουν πολλοι ηλιθιοι και ασχετοι, γιατι βαζουν και θετικες μετα αφου αγορασαν παλαιολογιες σε αισχρες τιμες.Καλα τους κανει.

 

γιατι εισαι σιγουρος οτι οντος τα πουλεισε και οτι δεν ειναι απο τον ιδιο τα λιαικ που εχει παρει στις αγγελιες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μπορώ να εμφιαλώσω την κλ@νιά μου και να την δώσω συλλεκτική. Και ίσως, μέσα στα 6 δις κάποιος την αγοράσει. 

 

Δεν σημαίνει ότι είναι νορμάλ. Πίσω στο θέμα μας.

χαχαχα απλα θεουλης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος μήπως μια εκτίμηση για μενα; Η ερώτηση είναι στη σελίδα 1085 σχετικά με evga 980 hydro copper.

Κανα 300αρι. Οι απλές πάνε κανα 250.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ξαναγράψει και δεν πήρα απάντηση, αλλά δεν πειράζει, δεν είχα αναφέρει κι εγώ αναλυτικά, παρά να δείτε υπογραφή. Έχω σκοπό μέχρι τον Δεκέμβριο να πάω σε Ryzen (μάλλον), πόσο θα μπορούσα να το δώσω αυτό;

 

 

CPU: i5-760 @2,80GHz

COOLING: CoolerMaster Hyper 212 Evo

MOBO: Gigabyte P55-UD3L

RAM: Corsair Vengeance 2x4GB 1333MHz

GPU: MSI R9 270 Gaming 2G OC

SSD: OCZ Trion 150 @240GB (550MB/s-520MB/s)

HDD: WD Blue 2TB (5400 rpm)

PSU: CoolerMaster G550M 80+ Bronze

CASE: CoolerMaster 690 II

FANS: 4x 120mm CoolerMaster RGB LED

+

(ίσως δώσω μαζί και)

Οθόνη: LG Flatron M2362DP 23'' FHD 1080p

Gaming set Keyboard, Mouse, Headset Natec Genesis

LG Super Multi BluRay Rewriter Lightscribe (laser labeling)

 

 

Κομμάτια συμφέρει καλύτερα; Θα φύγουν όλα; Σαν σύνολο τι τιμή μπορεί να πιάσει (το κουτί κυρίως); Εγγύηση έχουν μόνο οι μνήμες εφόρου ζωής και υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να έχει και το τροφοδοτικό, αν ήταν για 3 χρόνια (πρέπει να ψάξω απόδειξη). Επίσης δεν έχω τα κουτιά από αρκετά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον αφιερώσει χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.θελω να δωσω τα παρακατω.εχετε καμια εικονα.ευχαριστω.

case Thermaltake lanbox lite με δυο ραγισματακια στα πλαστικά στο πλάι,2x2gb Kingston hyperx ,2x1gb δεν θυμάμαι ποιες.απλες όμως,μητρικη που δεν ξέρω αν είναι οκ αν και μάλλον είναι.ειναι η dfi lanparty jr μαζί με τον e 8400, vga sapphire radeon 3870 hd 512.

Καλημερα.θελω να δωσω τα παρακατω.εχετε καμια εικονα.ευχαριστω.

case Thermaltake lanbox lite με δυο ραγισματακια στα πλαστικά στο πλάι,2x2gb Kingston hyperx ,2x1gb δεν θυμάμαι ποιες.απλες όμως,μητρικη που δεν ξέρω αν είναι οκ αν και μάλλον είναι.ειναι η dfi lanparty jr μαζί με τον e 8400, vga sapphire radeon 3870 hd 512.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.θελω να δωσω τα παρακατω.εχετε καμια εικονα.ευχαριστω.

case Thermaltake lanbox lite με δυο ραγισματακια στα πλαστικά στο πλάι,2x2gb Kingston hyperx ,2x1gb δεν θυμάμαι ποιες.απλες όμως,μητρικη που δεν ξέρω αν είναι οκ αν και μάλλον είναι.ειναι η dfi lanparty jr μαζί με τον e 8400, vga sapphire radeon 3870 hd 512.

Καλημερα.θελω να δωσω τα παρακατω.εχετε καμια εικονα.ευχαριστω.

case Thermaltake lanbox lite με δυο ραγισματακια στα πλαστικά στο πλάι,2x2gb Kingston hyperx ,2x1gb δεν θυμάμαι ποιες.απλες όμως,μητρικη που δεν ξέρω αν είναι οκ αν και μάλλον είναι.ειναι η dfi lanparty jr μαζί με τον e 8400, vga sapphire radeon 3870 hd 512.

Βεβαιωσου τι ειναι λειτουργικο και τι οχι και ελα πισω
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...