Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα Xiaomi Redmi note 4 3/32 full black snapdragon global B20 αγορα απο Κωτσοβολο με ακομα σχεδον 21 μηνες εγγυηση με θηκη και γυαλι.

Μου δινουν ανταλλαγη ενα UMI Plus φυσικα απο Κινα γιατι δεν ειδα καποιο μαγαζι εδω να το πουλαει. Ποια ειναι η λογικη διαφορα που πρεπει να μου δωσει;

 

Το δικο μου δεν ειναι καμια παραεισαγωγη αλλα με δυο χρονια εγγυηση που πιστευω παιζει ρολο.

 

 

Edit:

 

Ηθελε να του δωσω αυτα που εχω στην αγγελια

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/957382-xiaomi-redmi-note-4-global-tvman-wifi/

Για να μου δωσει το UMI μια η αλλη χωρις διαφορα!!!

 

Αφου δεν μου ζητησε και το NUC και την Dell της φωτογραφιας παλι καλα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Περίπου 130 ευρώ.

:shock:  :cry:  :cry:

Εχω ενα Xiaomi Redmi note 4 3/32 full black snapdragon global B20 αγορα απο Κωτσοβολο με ακομα σχεδον 21 μηνες εγγυηση με θηκη και γυαλι.

Μου δινουν ανταλλαγη ενα UMI Plus φυσικα απο Κινα γιατι δεν ειδα καποιο μαγαζι εδω να το πουλαει. Ποια ειναι η λογικη διαφορα που πρεπει να μου δωσει;

 

Το δικο μου δεν ειναι καμια παραεισαγωγη αλλα με δυο χρονια εγγυηση που πιστευω παιζει ρολο.

 

 

Edit:

 

Ηθελε να του δωσω αυτα που εχω στην αγγελια

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/957382-xiaomi-redmi-note-4-global-tvman-wifi/

Για να μου δωσει το UMI μια η αλλη χωρις διαφορα!!!

 

Αφου δεν μου ζητησε και το NUC και την Dell της φωτογραφιας παλι καλα. :lol:

δεν υπαρχει λογος να δωσεις το xiaomi , εκτος αν το βαρεθηκες η' εχεις καποιο αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεγα να δωσω και τα δυο μαζι που εχω αγγελια για κατι καλυτερο.

μην κοιτας ποτε το καλυτερο οταν αυτο σε εξυπερετει και κανεις την δουλεια σ να πω οτι σερνεται ναι να το αλλαξεις....αλλα εφοσον δεν σέρνεται  ποιο ο λογος να πας σε αλλο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα Xiaomi Redmi note 4 3/32 full black snapdragon global B20 αγορα απο Κωτσοβολο με ακομα σχεδον 21 μηνες εγγυηση με θηκη και γυαλι.

Μου δινουν ανταλλαγη ενα UMI Plus φυσικα απο Κινα γιατι δεν ειδα καποιο μαγαζι εδω να το πουλαει. Ποια ειναι η λογικη διαφορα που πρεπει να μου δωσει;

 

Το δικο μου δεν ειναι καμια παραεισαγωγη αλλα με δυο χρονια εγγυηση που πιστευω παιζει ρολο.

 

 

Edit:

 

Ηθελε να του δωσω αυτα που εχω στην αγγελια

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/957382-xiaomi-redmi-note-4-global-tvman-wifi/

Για να μου δωσει το UMI μια η αλλη χωρις διαφορα!!!

 

Αφου δεν μου ζητησε και το NUC και την Dell της φωτογραφιας παλι καλα. :lol:

Μην το δωσεις το xiaomi για umi

 

Δεν αξιζει νομιζω εκτος και αν παρεις καλη διαφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη δεν τα γνωριζα αυτα και τωρα που τα γνωριζω θα σας πω λοιπον το λαπτοπ ειναι 3 χρονων και η εγγυηση ελληξε περσυ επισης του ειχα κανει αναβαθμιση την ραμ σε 8 gb και το λαπτοπ εαν δεν βρηκατε το μοντελο ειναι το συγκεκριμενο εδω περα :

 

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/acer-aspire-e5-571g-156-i5-4210u4gb500gb820m/prod7770341pp/

οτι αλλο χρειαστειτε να σας πω πειτε μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το δωσεις το xiaomi για umi

 

Δεν αξιζει νομιζω εκτος και αν παρεις καλη διαφορα.

 

Του ζητησα και 50 ευρω λογω οτι το δικο μου ειναι και καλυτερο εχει ακομα 21 μηνες εγγυηση ενω το δικο του ειναι σαν να μην εχει καθολου εγγυηση και μου ειπε οτι ψαχνω για χαζους.

Το οτι ηθελε να του δωσω το δικο μου μαζι με το tv tuner για να μου δωσει το δικο του μια η αλλη αυτος δεν ψαχνει για χαζους αλλα για εντελως βλαμμενους. :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του ζητησα και 50 ευρω λογω οτι το δικο μου ειναι και καλυτερο εχει ακομα 21 μηνες εγγυηση ενω το δικο του ειναι σαν να μην εχει καθολου εγγυηση και μου ειπε οτι ψαχνω για χαζους.

Το οτι ηθελε να του δωσω το δικο μου μαζι με το tv tuner για να μου δωσει το δικο του μια η αλλη αυτος δεν ψαχνει για χαζους αλλα για εντελως βλαμμενους. :lol:

Καλα αντε γεια πες του,και να κρατησει το προβληματικο του umi

 

Σιγα μην δωσεις xiaomi γ umi χωρις €€€ διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του ζητησα και 50 ευρω λογω οτι το δικο μου ειναι και καλυτερο εχει ακομα 21 μηνες εγγυηση ενω το δικο του ειναι σαν να μην εχει καθολου εγγυηση και μου ειπε οτι ψαχνω για χαζους.

Το οτι ηθελε να του δωσω το δικο μου μαζι με το tv tuner για να μου δωσει το δικο του μια η αλλη αυτος δεν ψαχνει για χαζους αλλα για εντελως βλαμμενους. :lol:

το κινητο σου θα το ανταλλαζα με το s8  που ειναι μακραν το καλυτερο κινητο της αγορας γενικα οτι βγαζει η sammy einai best of the best 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και να δωσει και 500€ διαφορα μετρητα ο λευτερης μετα να πεινασουν τα παιδια του :P :P

as παρει το s7 tote p ειναι ποιο φθηνό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη δεν τα γνωριζα αυτα και τωρα που τα γνωριζω θα σας πω λοιπον το λαπτοπ ειναι 3 χρονων και η εγγυηση ελληξε περσυ επισης του ειχα κανει αναβαθμιση την ραμ σε 8 gb και το λαπτοπ εαν δεν βρηκατε το μοντελο ειναι το συγκεκριμενο εδω περα :

 

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/acer-aspire-e5-571g-156-i5-4210u4gb500gb820m/prod7770341pp/

 

οτι αλλο χρειαστειτε να σας πω πειτε μου 

Επειδη δεν βλεπω κανεναν αλλο να εχει την διαθεση να σε βοηθησει κα με εντελως γενικες γνωσεις εως μηδεν για τιμες σε λαπτοπ που εχω γιατι ποτε δεν με ενδιεφεραν,ουτε προκειται, να πω ενα ποσο γυρω στα 150 ευρω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν βλεπω κανεναν αλλο να εχει την διαθεση να σε βοηθησει κα με εντελως γενικες γνωσεις εως μηδεν για τιμες σε λαπτοπ που εχω γιατι ποτε δεν με ενδιεφεραν,ουτε προκεται, να πω ενα ποσο γυρω στα 150 ευρω.

Και γω μια απτα ιδια αλλα κατω απο 200 δεν νομιζω να αξιζει να πεσει.Ισως να πιανει και παραπανω.

Τs ριξε μια ματια στις αγγελιες να παρεις μια ιδεα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα.

Θα θελα την γνωμη σας για ενα ρουτερ fritz 7490. Η αγγελια ειναι αυτη.

 

Πως την βλεπετε την τιμη?

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/network/939056-avm-fritzbox-7490/

 

Το ρουτερ το δουλεψα περιπου 2 μηνες γιατι το eshop αντικατεστησε αυτο που εχω τωρα (asus) με καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...