Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα.

Θα θελα την γνωμη σας για ενα ρουτερ fritz 7490. Η αγγελια ειναι αυτη.

 

Πως την βλεπετε την τιμη?

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/network/939056-avm-fritzbox-7490/

 

Το ρουτερ το δουλεψα περιπου 2 μηνες γιατι το eshop αντικατεστησε αυτο που εχω τωρα (asus) με καινουριο.

Δεν μπορουσες να βαλεις μοντελο και τιμη ;;

 

;)

 

Ειπαμε... πονηρουλι.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Να πω την αληθεια πιστευω και εγω οτι το λαπτοπ αξιζει πανω απο 200 ευρω μην πω και πανω απο 250 ευρω αφου το public κιολας το πουλαει 423 σε εκτωσεις και το δικο μου εχει και 8 gb ram για αυτο πιστευω αξιζει πανω απο 250 ευρω κιολας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

LG FLATRON 24EA53VQ 

LG W2486L-PFV

Αξίζει κάποια από τις δύο το 70άρι που ζητάει(μτχ)?Ποια να προτιμήσουμε αν όντως αξίζει?Προορίζεται προφανώς για τυπική χρήση για αντικατάσταση μιας παλιάς 19άρας(δεν ξέρω ποια αλλά είναι παλιά απότι ειπώθηκε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν παλαιό amd 3800+ με stock cooler που δεν έχει δουλέψει καθόλου, με μητρική asus sli deluxe (nforce) και κάρτα γραφικών xfx 8800gtx. Πόσο να τα δώσω όλα πακέτο??? Έχω ακόμα και τα κουτιά τους :) (ωραίες εποχές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν παλαιό amd 3800+ με stock cooler που δεν έχει δουλέψει καθόλου, με μητρική asus sli deluxe (nforce) και κάρτα γραφικών xfx 8800gtx. Πόσο να τα δώσω όλα πακέτο??? Έχω ακόμα και τα κουτιά τους :) (ωραίες εποχές)

Μαχ 30 θα ελεγα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα dell 6320 14ρι με ι5 8 γιγα ραμ ssd kingston hyper x και σκλιρο δισκο που εχω με το εξτρα θυκακι για το dvdrw ποσο παει.ειναι χωρεις εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά για 30 δεν αξίζει. Θα το στήσω να το χαρίσω στην κιβωτό για τις παιδικές αίθουσες

Κοίτα, κομμάτι κομμάτι να το δώσεις, θα πάρεις κάπου τα διπλάσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, κομμάτι κομμάτι να το δώσεις, θα πάρεις κάπου τα διπλάσια.

εχω δυο κασετες γ το game boy την κόκκινη και την κίτρινη  απο τα ποκεμονον πόσο να πιάνουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους,

Εχει ο αδερφος μου ενα ipad mini wifi- 16gb εξωτερικα ουτε γρατζουνια, ζελατινες-θηκες απο την πρωτη ημερα, του ειπαν οτι χαλασε η πλακετα και οτι θελει 150 ευρω να φτιαχτει, αυτος θελει να το δωσει ετσι οπως ειναι και να μην ξαναπαρει apple, τι χρηματα μπορει να πιασει στην κατασταση που ειναι?

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστός, ψήνεται να πουλήσει το Xiaomi Redmi Note 4 του. Τι τιμή να το βάλουμε; Είναι η 3/32GB Global έκδοση, μαύρο χρώμα, σε άριστη κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...