Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

-15 ευρώ απο σκρουτζ είναι τα μεταφορικά και το ρίσκο μεταχειρησμένου. Βάλε τα 50 ευρώ ή λιγότερο.

 

Πέρυσι είχαν παίξει στα 38 φαντάσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

-15 ευρώ απο σκρουτζ είναι τα μεταφορικά και το ρίσκο μεταχειρησμένου. Βάλε τα 50 ευρώ ή λιγότερο.

 

Πέρυσι είχαν παίξει στα 38 φαντάσου.

Ευχαριστώ για την συμβουλή! Τα 15 τα γλυτώνει κάποιος από Θεσσαλονίκη, γενικά νομίζω τα μεταφορικά είναι γύρω στα 5 ευρώ με acs courier χωρίς να είμαι σίγουρος. 

 

Είχαν παίξει 38 ευρώ καινούργια? Wow.. 

 

Επίσης, τα έβαλα σε λάθος κατηγορία (κάρτες γραφικών) γίνεται να τα αλλάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα Lenovo G580 i5--3210m 2.5ghz 8gb ram 1tb δισκο δυο καρτες intel 4000 nvidia 610M 1GB μπαταρια εντελως καινουρια με προβλημα κατι φωτεινα σημεια στην οθονη που τα βλεπεις με λευκο φοντο ποσο να το δωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα Lenovo G580 i5--3210m 2.5ghz 8gb ram 1tb δισκο δυο καρτες intel 4000 nvidia 610M 1GB μπαταρια εντελως καινουρια με προβλημα κατι φωτεινα σημεια στην οθονη που τα βλεπεις με λευκο φοντο ποσο να το δωσω;

Δεν το βλέπω να φεύγει πάνω από 200-230 στην καλύτερη.Αν και η νέα μπαταρία είναι ένα bonus, πόσο διαρκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά gtx 660 πόσο είναι καλά να την πάρω ,η απλή από ότι φαίνεται ,θα κάνει μια χαρά για το desktop σύστημα μου (το ξέρω ότι είναι πολύ παλιό αλλά καταραμένη κρίση) :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βλέπω να φεύγει πάνω από 200-230 στην καλύτερη.Αν και η νέα μπαταρία είναι ένα bonus, πόσο διαρκεί;

 

Η μπαταρια ειναι καινουρια οχι γιατι αγοραστηκε τωρα αλλα γιατι δεν ειχε μπει ποτε πανω στο φορητο εγω κανα 180αρι ελεγα λογω οθονης αν και με 20-30 βρισκεις οθονη,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την δίνει 45 ευρώ αλλά δεν έχει καμία αξιολόγηση ,είναι καινούριος λογαριασμός.

Πρέπει να είχε ρωτήσει εδώ, αν έχει παρουσία στο φόρουμ, δοκίμασε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είχε ρωτήσει εδώ, αν έχει παρουσία στο φόρουμ, δοκίμασε.

εχει 0 μηνυματα και 0 αξιολογησεις αλλά τελικά έχει κάνει πολύ παλιά τον λογαριασμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...