Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν λέει κάτι αυτό. Μπορεί να ήταν "sleeper agent".

 

Αρα δεν είναι αυτός που λέω έγραψε εδώ. Πρόσεχε.

Πιστεύω ότι αν κάποιος θέλει να κάνει απατεωνιά θα κοιτάξει να «πουλήσει» κάτι πιο χτυπητό και με ζήτηση, όχι μια παλιά κάρτα γραφικών...ποτέ δεν ξέρεις βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέει κάτι αυτό. Μπορεί να ήταν "sleeper agent".

 

Αρα δεν είναι αυτός που λέω έγραψε εδώ. Πρόσεχε.

 

Πιστεύω ότι αν κάποιος θέλει να κάνει απατεωνιά θα κοιτάξει να «πουλήσει» κάτι πιο χτυπητό και με ζήτηση, όχι μια παλιά κάρτα γραφικών...ποτέ δεν ξέρεις βέβαια.

παιδιά επειδή την έχω πατήσει στο παρελθόν στο ίδιο hardware (καρτα γραφικών ) , μάλλον θα προσπεράσω αν και καλή η τιμή .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μπορεί να πουληθεί ένας FX-8320 και 16 (2X8) GB RAM DDR3 1600 MHz Crucial Ballistix Sport XT ;;

80 ευρω ο 8320 και 80 ευρω γ της ραμ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο περιπου κοστολογειται το παρακατω :

Μητρική κάρτα Gigabyte G31M-ES2L

Μνήμη Ram 2 x 2Gb

Επεξεργαστης: Core™ 2 Duo E7500

Πλέον δεν το χρησιμοποιώ, αξίζει 40 ευρώ ; Είναι και 9 χρονών συνθεση και Socket 775

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε κατά την γνώμη μου δεν αξίζει να το δώσεις για 40 ευρώ καθώς σου κόστισε 200+ ευρώ ,έχω ένα παρόμοιο σύστημα και σκέφτομαι αν το αναβαθμίσω να κρατήσω τα παλιά και να τα βάλω σε ένα 2ο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο περιπου κοστολογειται το παρακατω :

Μητρική κάρτα Gigabyte G31M-ES2L

Μνήμη Ram 2 x 2Gb

Επεξεργαστης: Core™ 2 Duo E7500

Πλέον δεν το χρησιμοποιώ, αξίζει 40 ευρώ ; Είναι και 9 χρονών συνθεση και Socket 775

 

 

Καλα ρε πριν λιγο δεν ρωταγες στο αλλο νημα τι να του αλλαξεις για να το αναβαθμισεις ?Κυκλοθυμικο σε βρισκω... :-D 

 

Οσο σου ειπε ο Sheo παντως μια χαρα ειναι... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξεργαστης 10.

Μνήμη 20

Μητρική 25

Seo επεξεργαστη βρισκεις με 8 ευρω τον Ε8400 εγω τον πηρα 10 μαζι με μαμα ψυκτρα και ετσι μου εμεινε η καλη να την δωσω 10 ευρω και να μου ερθει μια η αλλη.

 

Αυτο το εδωσα 80 με γνησια Windows

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/1022942-pc-%CE%BC%CE%B5-%CE%B3%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B9%CE%B1-windows-7-10/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εναν core to duo e6300 .μια ψηκτρα απο 775 μαμα  και εναn q6600 πιάνουν ενα 20ρι ?

 

Η ψυκτρα ποια ακριβως ειναι η απλη; αυτη με χαλκο; η χοντρη;

 

Τον πρωτο τον κρατας για δοκιμες η τον χαριζεις εχω κρατησει και εγω εναν E3400 celeron 2.6ghz

 

Ο δευτερος υπαρχει σε πολλες αγγελιες με 15 ευρω οποτε θα πρτεπει να τον δωσεις λιγοτερα για να σου φυγει η εκτος αν τον δωσεις μαζι με την ψυκτρα αν ειναι καλη και δεν ειναι η slim

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ψυκτρα ποια ακριβως ειναι η απλη; αυτη με χαλκο; η χοντρη;

 

Τον πρωτο τον κρατας για δοκιμες η τον χαριζεις εχω κρατησει και εγω εναν E3400 celeron 2.6ghz

 

Ο δευτερος υπαρχει σε πολλες αγγελιες με 15 ευρω οποτε θα πρτεπει να τον δωσεις λιγοτερα για να σου φυγει η εκτος αν τον δωσεις μαζι με την ψυκτρα αν ειναι καλη και δεν ειναι η slim

η απλη ειναι της ιντελ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απλη ειναι της ιντελ 

 

η απλη δεν κανει στον Q6600 οποτε ψυκτρα και E6300 τα κρατας για δοκιμες η τα χαριζεις οποτε μονο τον Q6600 μπορεις να δωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απλη δεν κανει στον Q6600 οποτε ψυκτρα και E6300 τα κρατας για δοκιμες η τα χαριζεις οποτε μονο τον Q6600 μπορεις να δωσεις.

καταλαβα ..οκ το πολυ να χαρισω την ψηκτρα και να δωσω  τον ε6300 μαζι με τον q6600 πακετο στα 15 ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα ..οκ το πολυ να χαρισω την ψηκτρα και να δωσω  τον ε6300 μαζι με τον q6600 πακετο στα 15 ευρω 

Βαλε τον επεξεργαστη 15 ευρω και δωρο τα αλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...