Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Έσπασε" το ρεκόρ σε αναγνώσεις αγγελίας σε pc. Μόλις βγήκε στις 7266! Και είναι και απαράδεκτη-προσβλητική.-

Υ.Γ.:  "Μηχάνημα ημερών", με 7500 αναγνώσεις. Που την έβαλε την αγγελία; Στην Κίνα;;;-

Επεξ/σία από siralexgio7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Ρε παιδιά για πείτε μου κι εμένα πόσο να πουλήσω ένα Samsung Galaxy A9 2016 ροζ χρώμα με σπασμένη οθόνη. Δεν με συμφέρει να το φτιάξω. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι ενας εχει κανει το θεμα μπαχαλο αυτο ειναι αλλο πραμα.δεν αναγκαζει κανεις κανεναν να αγωρασει πουλήσει με διαφορετικη τιμη απο τι θελει.

το αν μια αγγελια ειναι αιωνες και δεν εχει πουληθει η δεν ξερω εγω τι δεν ειναι για το παρον θεμα.μην ξεφευγουμε οπως εχει γινει εδω και 2 σελιδες περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikos1982 είπε

το οτι ενας εχει κανει το θεμα μπαχαλο αυτο ειναι αλλο πραμα.δεν αναγκαζει κανεις κανεναν να αγωρασει πουλήσει με διαφορετικη τιμη απο τι θελει.

το αν μια αγγελια ειναι αιωνες και δεν εχει πουληθει η δεν ξερω εγω τι δεν ειναι για το παρον θεμα.μην ξεφευγουμε οπως εχει γινει εδω και 2 σελιδες περιπου.

Πρώτον δεν είμαι "ένας". Δεύτερον, αναφέρομαι σε αγγελίες του section "hardware", το οποίο είναι (σχετικό με) το θέμα. Όπως ζητάμε τιμές για τα δικά μας κομμάτια, έτσι σχολιάζουμε και αυτά που βλέπουμε στις αγγελίες. Σχολιάζουμε, επίσης, σαν μέλη ενός φόρουμ και πράγματα που προκαλούν το κοινό αίσθημα(όπως "παραμύθια"), για προστασία των μελών. Πριν λίγες μέρες σχολιάζαμε τις τιμές των i7 4790k (εγώ το άνοιξα) στις αγγελίες. Δε σε είδα να ευαισθητοποιείσαι. Εδώ δεν είμαστε "επαγγελματίες" και συζητάμε κάτι που νομίζουμε ότι είναι σχετικό. Δεν υπάρχει "ημερήσια διάταξη" όπως στη Βουλή, ούτε "ατζέντα". Τρίτον, το "μπάχαλο", που το είδες; Δυο σελίδες στις 1235, δηλ. 0,0016%;;; Ευχαριστώ.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Πρώτον δεν είμαι "ένας". Δεύτερον, αναφέρομαι σε αγγελίες του section "hardware", το οποίο είναι (σχετικό με) το θέμα. Όπως ζητάμε τιμές για τα δικά μας κομμάτια, έτσι σχολιάζουμε και αυτά που βλέπουμε στις αγγελίες. Σχολιάζουμε, επίσης, σαν μέλη ενός φόρουμ και πράγματα που προκαλούν το κοινό αίσθημα(όπως "παραμύθια"), για προστασία των μελών. Πριν λίγες μέρες σχολιάζαμε τις τιμές των i7 4790k (εγώ το άνοιξα) στις αγγελίες. Δε σε είδα να ευαισθητοποιείσαι. Εδώ δεν είμαστε "επαγγελματίες" και συζητάμε κάτι που νομίζουμε ότι είναι σχετικό. Δεν υπάρχει "ημερήσια διάταξη" όπως στη Βουλή, ούτε "ατζέντα". Τρίτον, το "μπάχαλο", που το είδες; Δυο σελίδες στις 1235, δηλ. 0,0016%;;; Ευχαριστώ.-

απο οσο ξερω δεν επιτρεπετε σχολιασμος αγγελιων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nikos1982 είπε

απο οσο ξερω δεν επιτρεπετε σχολιασμος αγγελιων.

(Δεν το γνωρίζω).Γι' αυτό υπάρχει ασυδοσία. Τόσα μέλη εξαπατούνται... Δεν ξέρω για σένα, αλλά εγώ ενοχλούμαι όταν με(μας) κοροϊδεύουν κάποιοι. Ας το λήξουμε εδώ, γιατί θα πάει σε προσωπικό και δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επιτρέπεται κανονικά.

Αν δεις κάποιον απατεώνα 100% ή τον αναγνωρίσεις σε νέο προφίλ όπως κάνω εγώ με έναν ππρα συχνά, το αναφέρεις εδώ (δεν λινκάρεις αγγελία, απλά περιγράφεις).
Αν κάποιος ζητάει παπάδες και μοναστηρια για ένα πράγμα που πουλάει, οκ, αστείο, αλλά ας μην βγαίνουμε offtopic. Ας λυγίζουμε τους κανόνες για τις απάτες μόνο. Γιατί εκεί αξίζει.

Ευχαριστώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, siralexgio7 είπε

 Δεν υπάρχει "ημερήσια διάταξη" όπως στη Βουλή

Μας προσβάλεις με βάναυσο τρόπο . Δεν ανέχομαι να παρομοιάζεται συζήτηση στην οποία συμμετέχω με τη Βουλή. Είναι βαριά προσβολή. Να ανακαλέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Μας προσβάλεις με βάναυσο τρόπο . Δεν ανέχομαι να παρομοιάζεται συζήτηση στην οποία συμμετέχω με τη Βουλή. Είναι βαριά προσβολή. Να ανακαλέσεις.

"Σχήμα λόγου", φίλε. Γι' αυτό και τα εισαγωγικά...Όχι και πολιτικά εδώ...-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!

Θα ήθελα τη βοήθειά σας για το πόσο να πουλήσω τρία εξαρτήματα του υπολογιστή μου.

Τα εξαρτήματα είναι:

Intel Core i7-4770   (επεξεργαστής)

GIGABYTE B85-HD3    (motherboard)

Thermaltake VH6000BWS Armor+    (κουτί)

Βρίσκονται σε πολύ καλή κατάσταση, με τις συσκευασίες τους και όλα τα παρελκόμενα και τις αποδείξεις αγοράς, αλλά χωρίς εγγύηση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, aggelos255 είπε

Καλησπερα παιδες.Ποσο να δωσω ενα σετ core i5-4590,kingston 8gb(2*4 1333),mptherboard gigabyte h81m-s2h;

180 ειναι καλα?

Πολυ καλα νομιζω Kαι 200 θα ηταν νορμαλ. :)

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, aggelos255 είπε

Ευχαριστω.Το εβαλα 170 και περιμενω

Εξαιρετικη τιμη.

23 ώρες πριν, tefkleid είπε

Καλησπέρα παιδιά!

Θα ήθελα τη βοήθειά σας για το πόσο να πουλήσω τρία εξαρτήματα του υπολογιστή μου.

Τα εξαρτήματα είναι:

Intel Core i7-4770   (επεξεργαστής)  160 -180

GIGABYTE B85-HD3    (motherboard) 50

Thermaltake VH6000BWS Armor+    (κουτί)

Βρίσκονται σε πολύ καλή κατάσταση, με τις συσκευασίες τους και όλα τα παρελκόμενα και τις αποδείξεις αγοράς, αλλά χωρίς εγγύηση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε βοήθεια!

Για το κουτι ,επειδη ειναι ξεπερασμενο αισθητικα και αρχιτεκτονικα,παροτι πολυ χρηστικο και επειδη η συντριπτικη πλειοψηφια αγοραστων θελουν να εχουν τα καινουργια κουτια με τζαμι στην πλευρα πιο μικρα, πιο κομψα, θα ελεγα μια τιμη στα 60 ευρω.Αλλα ειναι θεμα προσωπικου γουστου,μπορει καποιος που του αρεσουν τα παλια κουτια να σας δωσει και περισσοτερο,το συγκεκριμενο προιον ειναι πιο υποκειμενικο για να δωθει τιμη με σιγουρια.

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...