Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ziaba είπε

απ τις 622 μέρες όταν όλα είναι 100% κομπλέ είναι 1000 ... βεβαία όλα είναι σχετικά

Για wd είναι παραπάνω.Και εφόσον δεν δουλεύει 24/365 . Μπορεί να δουλέψει χαλαρά άλλα 5 χρόνια, οπότε να έχει 1500 μέρες και βάλε. Έχω wd του 2008 , 100% υγεία,      0 bad sectors.

Επεξ/σία από Dr_73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

2 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Για wd είναι παραπάνω.Και εφόσον δεν δουλεύει 24/365 . Μπορεί να δουλέψει χαλαρά άλλα 5 χρόνια, οπότε να έχει 1500 μέρες και βάλε. Έχω wd του 2008 , 100% υγεία,      0 bad sectors.

Δεν έχει ούτε και πολλές εγγραφές ούτε τον κουβαλούσα μαζί για να έχει κραδασμούς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, makisser είπε

Δεν έχει ούτε και πολλές εγγραφές ούτε τον κουβαλούσα μαζί για να έχει κραδασμούς..

Εαν συνηθίζεις να τον έχεις μόνιμα πάνω στο pc καλύτερα να τον βάζεις μόνο όποτε τον χρησιμοποιείς, καθώς κάνει τσάμπα start/stop cycles που όσο να ναι συνιστούν φθορά.

Γύρω 25ε και απο εμένα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα! Ρε παιδιά μια ερώτηση εχω ,έχει τρελαθεί ο κόσμος και βάζει οτι τιμες να νε;Μπαίνω συχνα στης αγγελίες και της διαβάζω για να ξέρω που βρίσκεται περίπου η αγορά.και βλέπω κάτι Κούλα της τάξης του rx 580 600€......έλεος ρε παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχουμε ξαναπει.λογο του οτι δεν υπαρχουν στηνμ αγωρα οι καρτες οσοι ειχαν παρει καρτα στα 350 πχ για 580 την πουλανε οσο θελουν γιατι σου λεει εγω την εχω τςρα και στην δινω κτλ.

μην αναλονομαστε στα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Koulis32 είπε

Καλησπέρα στην παρέα! Ρε παιδιά μια ερώτηση εχω ,έχει τρελαθεί ο κόσμος και βάζει οτι τιμες να νε;Μπαίνω συχνα στης αγγελίες και της διαβάζω για να ξέρω που βρίσκεται περίπου η αγορά.και βλέπω κάτι Κούλα της τάξης του rx 580 600€......έλεος ρε παιδιά.

Μικροί είμαστε, θα μάθουμε... Και τότε...-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο 145 βλέπω Σκρουτζ, να πω 110-120(; )

Εντωμεταξύ, τι διάολο, ένας αγγελίες ζητάει μια 390, και σε μια άλλη αγγελία του, την πουλάει με τεράστιο καπέλο. Αυτή η αγγελία ζήτησης δεν έχει ολοκληρωθεί και είναι περίπου ίδιας ηλικίας με την πώληση. Το dropshiping δεν απαγορεύεται;

Και κάτι ακόμα, το να αποκαλέι κάποιος ένα σύστημα 10 χρονών (i7 920) σχεδόν καινούριο, δεν είναι απάτη;

Επεξ/σία από Sheogorath
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Και κάτι ακόμα, το να αποκαλέι κάποιος ένα σύστημα 10 χρονών (i7 920) σχεδόν καινούριο, δεν είναι απάτη;

Βρήκαμε με κολλητό ξεχασμένο σε συρτάρι έναν qx9770 , αχρησιμοποίητο από το 2010 . Δεν θεωρείται ψιλό-αδούλευτος ;;;

(όχι ότι θα παίζουν τέτοια κομμάτια σε αγγελίες, αλλά λέω) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/2/2018 στις 6:22 ΜΜ, nas91 είπε

Ποσα θα επιανε ενα kinect για 360?

Ειναι στο κουτι του,ζητημα να επαιξε 1 ωρα..

Εκτος εγγυησης.

Ευχαριστω.

Κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, AccountSaver είπε
  • Intel Core i7-4790K
  • Gigabyte Z97N ( Mini - ITX / WIfi ) 
  • Kingston ValueRAM 8GB DDR3-1600MHz (KVR16N11/8) x2  = 16GB

Πόσο θα το βάζατε;

170+90+100. Πακέτο 320-340.

Επεξ/σία από Sheogorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...