Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, El Profesor είπε

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να ρωτήσω τι τιμή να δώσω σε μία μητρική MSI Β85Μ-G43 για socket 1150, πλήρως λειτουργική, χωρίς εγγύηση και παρελκόμενα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

35€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω. Αυτη η καρτα γραφικων αξιζει στα 400 ευρω σφραγισμενη; 

https://www.skroutz.gr/s/13177426/Gigabyte-GeForce-GTX-1070-Ti-8GB-GV-N107TGAMING-8GD.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο θα δινατε για μεταχειρισμενα apple airpods και ποσο για σφραγισμενη συσκευασια απο αγγελια. Οχι απο καταστημα. Βλεπω οτι στο σκρουτζ ξεκινανε στα 128€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, KOSTASGP said:

Ποσο θα δινατε για μεταχειρισμενα apple airpods και ποσο για σφραγισμενη συσκευασια απο αγγελια. Οχι απο καταστημα. Βλεπω οτι στο σκρουτζ ξεκινανε στα 128€

Με εγγύηση ή οχι ; υπολόγισε οτι εκτός απο την κατάστασή τους, παίζει ρόλο και το υπόλοιπο εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πουμε εκτος εγγυησης. 

Κ το λεω ετσι γτ αλλος θεωρει 1 ετος, αλλος 2 ετη κτλ κτλ οποτε ας υποθεσουμε εκτος να ειμαστε μεσα. 

Μου στελνουν τιμες πχ 120-140€ για χρησιμοποιημενα. 

Θεωρω εκτος πραγματικοτητας τις τιμες αυτες. 

Για μεταχειρισμενα λεω εγω πχ 50-60€ γιατι σε 3-5 μηνες θα βγουν κ τα airpods 2 οπως διαβαζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγγύηση = 2 ετη (νομίζω ειναι κανόνας για την ευρωπαϊκή αγορά)

Για χρησιμοποιημένα 50 ευρω οπως λες ειναι καλά. Αν και για λόγους υγιεινής, δεν θα πρότεινα ποτέ να αγοράσει κάποιος μεταχειρισμένα ακουστικά ψείρες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασε η Rx 580 nitro + από την προσφορά που είχε βγάλει το amazon.fr και θα δώσω την παλιά μου κάρτα.

Είναι η R9 280X VTX 3D Boost edition 3GB.

Θα την βάλω αγγελία εδώ στα 80 ευρώ σκέφτομαι. Είναι εντάξει τι λέτε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, alucards74 είπε

Έφτασε η Rx 580 nitro + από την προσφορά που είχε βγάλει το amazon.fr και θα δώσω την παλιά μου κάρτα.

Είναι η R9 280X VTX 3D Boost edition 3GB.

Θα την βάλω αγγελία εδώ στα 80 ευρώ σκέφτομαι. Είναι εντάξει τι λέτε?

Ναι

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Thulogur είπε

Εγγύηση = 2 ετη (νομίζω ειναι κανόνας για την ευρωπαϊκή αγορά)

Για χρησιμοποιημένα 50 ευρω οπως λες ειναι καλά. Αν και για λόγους υγιεινής, δεν θα πρότεινα ποτέ να αγοράσει κάποιος μεταχειρισμένα ακουστικά ψείρες

Ασε εμπλεξα με αυτο με την ΕΕ κ τα δυο ετη. 

Δεν με καλυψαν σε αλλο προιον (οχι apple) γιατι λεει ειναι οδηγια της ΕΕ κ δεν δεσμευονται κτλ. 

Τωρα οσον αφορα τους λογους υγιεινης ειναι κ ο μονος λογος που δν τα εχω αγορασει ακομα. 

 

😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια γνωμη λιγο αν ξερει καποιος.. 

 

Σετακι  Gigabyte b150m-D3H Pentium G4400 + 4 GB ram ποσο να το βαλω?

110 ειναι καλα?

Επεξ/σία από mixalis95320
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mixalis95320 είπε

Μια γνωμη λιγο αν ξερει καποιος.. 

Σετακι  Gigabyte b150m-D3H Pentium G4400 + 4 GB ram ποσο να το βαλω?

110 ειναι καλα?

Σχετικά πολλά θα έλεγα.40,25,25 ξεχωριστά.Μπορείς να τσιμπήσεις κάνα ταληρο στο καθένα αλλά το 100αρι νομίζω είναι το απόλυτο ταβάνι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spy94 είπε

Σχετικά πολλά θα έλεγα.40,25,25 ξεχωριστά.Μπορείς να τσιμπήσεις κάνα ταληρο στο καθένα αλλά το 100αρι νομίζω είναι το απόλυτο ταβάνι.

Και εγω αυτο σκεφτομουν να σου πω την αληθεια στην αρχη, 100ε ειναι ενταξει, δεν μιλαμε και για core2duo σετ. Μετα ειδα οτι η μητρικη αρχιζει απο 90ε καινουργια και ειπα μηπως εχασα κατι.. 

Σε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mixalis95320 είπε

Και εγω αυτο σκεφτομουν να σου πω την αληθεια στην αρχη, 100ε ειναι ενταξει, δεν μιλαμε και για core2duo σετ. Μετα ειδα οτι η μητρικη αρχιζει απο 90ε καινουργια και ειπα μηπως εχασα κατι.. 

Σε ευχαριστω!

καλα δεν εχει σημασια ποσο εχει καινουργια, καλα σου ειπε 35-40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, splanis είπε

καλα δεν εχει σημασια ποσο εχει καινουργια, καλα σου ειπε 35-40

Καλα ναι απλα το ανεφερα, η τιμη ετσι κι αλλιως τωρα που το ξανα ειδα ειναι λογο ελλειψης αποθεματων και δεν στεκει. οπως και να χει, Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...