Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, ssd93 είπε

Όχι το σέβομαι αλίμονο απλά ήθελα να καταλάβω το γιατί.

αχαχα του είπα να μου δώσει 10ευρώ να του την καθαρίσω με ένα σπρέι αέρα.

Τραγικό δηλαδή. 

Οκ έχει κάποια σκόνη όπως φαίνεται στη φωτό αλλά με ένα φύσημα τελείωσε. Έλεος δηλαδή.

0-02-05-f18948e1a70997636840dcb8b02a8e156fd31ea2f4095db4a914c6c889b9857a_b1608bb8.jpg

Καλησπέρα,το πρόβλημα δεν είναι η τιμή,ούτε το reference μοντέλο.Θέλεις να πουλήσεις 300€ κάρτα με 0 αξιολογήσεις,χωρίς φωτογραφία στην αγγελία,χωρίς να αναφέρεις περιοχή κλπ.Και στην τελική ναι δεν είναι κάτι η σκόνη,αλλά για 300€ μιλάμε,νομίζω ότι ένα καθάρισμα επιβάλλεται να το κάνεις.Καρτούλες των 20-30€ δίνω και τις καθαρίζω και τις αλλάζω πάστα πριν τις δώσω :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, spy94 είπε

Καλησπέρα,το πρόβλημα δεν είναι η τιμή,ούτε το reference μοντέλο.Θέλεις να πουλήσεις 300€ κάρτα με 0 αξιολογήσεις,χωρίς φωτογραφία στην αγγελία,χωρίς να αναφέρεις περιοχή κλπ.Και στην τελική ναι δεν είναι κάτι η σκόνη,αλλά για 300€ μιλάμε,νομίζω ότι ένα καθάρισμα επιβάλλεται να το κάνεις.Καρτούλες των 20-30€ δίνω και τις καθαρίζω και τις αλλάζω πάστα πριν τις δώσω :P

Ακριβως.

Η καρτες με reference ψυξη βραζουν και κανουν και θορυβο σκουπας.Εχω παρει και εγω reference, αλλα ειχα ενα accelero να με περιμενει.Εκει τα πραγματα γινονται σοβαρα, κορυφαια, που δεν φτανει καμια γελοια custom εργοστασιακη ψυξη.Ασε που ειχα reference, που με accelero κλοκαρανε στο ουρανο, πραγμα δεν το κανανε οι custom  με τις πολλες φασεις και τα φρου-φρου και αρωματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλέγω στα όσα λέτε παιδιά αλλά προσωπικά έμεινα πολύ ικανοποιημένος από την κάρτα.

Ο μόνος λόγος που την πουλάω ειλικρινά είναι για να συμπληρώσω το budget μου για αναβάθμιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/10/2018 στις 6:46 ΜΜ, Tasosp22 είπε

Καλησπέρα πόσο πιάνουν τα παρακάτω σαν σετάκι ή και ξεχωριστά το καθένα?

Cpu: Amd fx 6300 με stock cooler αχρησιμοποίητο

Mobo: Gigabyte 990xa-ud3 rev 3.0

Ram : 2 x 4gb ddr 3 1600 mhz Kingston hyperx genesis khx1600c9d3/4gx Grey

+ Cooler : Phanteks ph-tc14pe

Μια τιμή παιδιά τα παραπάνω

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

Μια τιμή παιδιά τα παραπάνω

Ευχαριστω!

Κοντά στο 100ρικο το σετάκια και ένα 50ρικο η ψύκτρα

35 το καθένα περίπου ξεχωριστά

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, alma.ntakos είπε

Καλησπέρα Παιδιά !!! Μια Βοηθεια !!  intel Q9550 - arctic alpine 11 rev2 - asus p45 p5qc - corsair dominator platinum 2x2gb ddr2 1066 σαν σετακι ποσο πιανει ?

Καλησπέρα,

Αντίστοιχα, 25, 5, 40, 25. Σαν σετάκι 90, αλλά δύσκολα να φύγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Sheogorath said:

Πόσα να δώσω περίπου για κρακαρισμένο Wii U?

Ποια έκδοση απ'ολες ; γενικα στα 50-60ευρω παίζουν οι τιμες τους. Ποσο μάλλον κρακαρισμένα 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Thulogur είπε

Ποια έκδοση απ'ολες ; γενικα στα 50-60ευρω παίζουν οι τιμες τους. Ποσο μάλλον κρακαρισμένα 😕

Έχει πολλές; Πολύ νουμπας νιώθω.

Κάτι είχα δει για 150 ευρώ και μου φαίνοταν πολλά, πριν λίγους μήνες. Εγώ για κονσόλα με 2 χειριστήρια λέω, κλασσικά καλώδια κτλ. Δεν με ενδιαφέρει τίποτα απο ειδικές εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη, λαθος μου. Δεν πρόσεξα το "U". Το απλο Wii ξεκινάει απο 60. Για αυτο που θες λογικά απο 120 μεχρι 160 ειναι μια καλη τιμη αν ειναι πλήρες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να ρωτήσω πόσο περίπου να πουλήσω μία μητρική MSI Β85Μ-G43 για socket 1150, πλήρως λειτουργική, χωρίς εγγύηση και παρελκόμενα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Επεξ/σία από El Profesor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...