Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, spy94 είπε

Λάθος για μένα προσέγγιση καθώς το s7 edge είναι ακριβότερο πλέον καινούργιο από το s8.Επισης με την λογική αυτή λες ότι επισκευασμένο και μεταχειρισμένο 2 χρόνων τηλεφωνο ειναι λογικό να πωλείται -20% από καινούργιο.

Το κόστος της επισκευής οθόνης είναι μεγάλο ~200€ και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι τα περισσότερα προβλήματα των S7 edge είναι οι σπασμένες οθόνες κάνει την συσκευή πρακτικα άχρηστη η έστω ασύμφορη για επισκευή.Στην θέση σου θα το έβαζα 60€ ας πούμε μπας και έβρισκα κάποιον να ενδιαφερθεί.

Εντάξει δεν ήξερα ποσο παιζει καινούργιο  και ότι έχει ανεβασμένη τιμη:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Καλά, και που να δεις τι γίνεται στις πωλήσεις τηλεφώνων Apple..!

Εχει βγάλει,  για παραδειγμα, το Πλαίσιο προσφορά iPhone 6 16GB, στ 250 ευρώ και εδώ άλλος το μεταχειρισμένο 3-4 ετών το πουλάει 350 ευρώ...!!

Όταν, δε, του πεις και τίποτα, θα σου απαντήσει ή, εγώ το πήρα 700 και το δίνω τόσο, ή, αντέ πάρτο από εκεί, γιατί εγώ τόσα ζητάω.....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,

Πόσο μπορώ να δώσω περίπου το παρακάτω συστηματάκι (χωρίς τις 2 οθόνες) ;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

2018-11-16_193403.jpg

Επεξ/σία από Livagoth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους. Φιλος αγορασε απο καποιο Bundle της evga καποια πραγματακια και θελω να ρωτησω τιμες....

Πιο συγκεκριμενα, μια 1070ti και ενα τροφοδοτικο Evga Supernova G3 750W. Και τα 2 δεν εχουν ανοιχτει καθολου και βρισκονται σφραγισμενα στα κουτια τους. Τα πουλαει επειδη του εκατσαν καποιες στραβες και δεν θα φτιαξει το πισι που σχεδιαζε.

Το τροφοδοτικο θα ηθελα να το αγορασω εγω οποτε θα ηθελα να μου πειτε ποσο πιανουν τα parts για να ξερω ποσο να βαλω την καρτα και ποσα να του δωσω για το τροφοδοτικο ωστε να μην τον ριξω (εχω αναλαβει να του τα πουλησω καθ οτι προκειται να φυγει για Αμερικη).

Επεξ/σία από gazp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MOBO:Asus Sabertooth 990FX R2.0

RAM:Corsair Vengeance 8GB

CPU:AMD FX 8320 

GPU:Gigabyte GTX960 4GB Gaming OC

COOLER:THERMALTAKE TRUESPIRIT 140

Ολα με κουτια τους και βιβλιαρακια ,λειτουργικα σε αψογη κατασταση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, matheostsik είπε

MOBO:Asus Sabertooth 990FX R2.0

RAM:Corsair Vengeance 8GB

CPU:AMD FX 8320 

GPU:Gigabyte GTX960 4GB Gaming OC

COOLER:THERMALTAKE TRUESPIRIT 140

Ολα με κουτια τους και βιβλιαρακια ,λειτουργικα σε αψογη κατασταση?

60,35,50,110,25 κατά σειρά.

Και παρακάτω αν δεν σε πειράζει δωστα γιατί δεν ενδιαφέρονται και πολλοί για am3+ Πχ 150€ για σετακι μαζί με ψύκτρα εκτός της κάρτας είναι λογική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα συμφοριτες μου εχουμε και λεμε και λεμε και εχουμε

Mobo:  ASUSTeK COMPUTER INC. H110M-C (LGA1151) με κουτι και αποδειξη αγορασμενη 1-03-2016 

Cpu: Intel CPU Core i3 6100 (1151/3.7 GHz/3 MB)Με αποδειξη και κουτι αγορασμενος 1-03-2016  και την μαμα ψυκτρα εννοείται 

Gpu :  Gigabyte GeForce GTX1050 2GB G1 Gaming με κουτι και αποδειξη αγορασμενη 25-07-2017

1Dim Ram : HyperX Fury 8GB DDR4  2133

με τακτικο καθαρισμο  και μονο με χρηση league of legends απο πλευρας χρησης μια τιμη σαν πακετο και ξεχωριστα, τιμες κομενες στην μεση , να μην νιωσω ουτε εγω αδικημένος ουτε ο υποψηφιος αγοραστης και γιατι απεχθανομαι τα παζαρια! 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους! Εχω την  παρακατω κάρτα XFX Amd Radeon R7 370 DD 2GB DDR5 PCI-E Dual DVI HDMI DP  (R7-370P-2DF5)

http://www.xfxforce.com/en-us/products/amd-radeon-r7-300-series/amd-radeon-r7-370-2gb-double-dissipation-black-edition-r7-370p-2db5

Την αγορασα τον Μάιο του 2016 και θέλω να την πουλήσω γιατί θα πάω στην 570

Πόσο πιστεύετε ότι πρέπει να την δώσω?

 Ευχαριστώ πολύ.

Επεξ/σία από alex999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο forum αλλα θα το ρωτησω εδω. Αγορασα απο πλαισιο ενα μονιτορ για το pc μου αλλα τελικα δεν μου κανει (λογω μεγεθους κυριως). Ξερετε αν γινεται να το επιστρεψω και να παρω τα λεφτα μου πισω? Η οθονη προφανως εχει ανοιχθεί και χρησιμοποιηθει για μια μερα.  Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2018 στις 10:21 ΜΜ, evans00 είπε

Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο forum αλλα θα το ρωτησω εδω. Αγορασα απο πλαισιο ενα μονιτορ για το pc μου αλλα τελικα δεν μου κανει (λογω μεγεθους κυριως). Ξερετε αν γινεται να το επιστρεψω και να παρω τα λεφτα μου πισω? Η οθονη προφανως εχει ανοιχθεί και χρησιμοποιηθει για μια μερα.  Ευχαριστω.

Να παρεις τα χρηματα σου πισω δεν υπαρχει περιπτωση.μπορεις να σου πουν να αγορασεις κατι με παρομοια αξια αμα την δεχτουν .Το πιο απλο παρε ενα τηλεφωνακι και ρωτα  😉 τα χρηματα στο χερι πισω με τιποτα ομως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, kleidokratoras1992 είπε

Καλημερα! εχω ενα σετακι ram ddr3 2x8gb hyperx beast 1600 

60 ευρω ειναι μια καλη τιμη για να φυγει γρηγορα? 

Καλημέρα,

Ναι, και πολύ καλή τιμή είναι. Αν θες λογικά τσιμπάς λίγο.

Επεξ/σία από Sheogorath
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...