Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω σπίτι ένα πληκτρολόγιο, κοπανάει η φίλη μου τα πλήκτρα ακούγονται 2 δωματια μακρια...

Πολύ όμορφο πάντως. Απ όσο βλέπω από τιμές που το έψαξα, 80 ίσως..ας πουν και οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω αποφασησει να τον δωσω θες και τη motherboard ? Ειναι σε υπερκαλη κατασταση !! 890GXM-G65 (αυτη ποσο πιανει btw ?)

Ο επεξεργαστης γυρω στα 110-120ευρο.Μιλαμε για phenom 6πυρηνο

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

 

Για το logitech

Κανα 60αρι πιστευω ειναι καλα.Στα 80 αρχιζουν τα μηχανικα καινουργια

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

Επεξ/σία από ssns
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο επεξεργαστης γυρω στα 110-120ευρο.Μιλαμε για phenom 6πυρηνο

 

Για το logitech

Κανα 60αρι πιστευω ειναι καλα.Στα 80 αρχιζουν τα μηχανικα καινουργια

 

 

Μιλαμε για επεξεργαστη του 2010 και με αποδοση χαμηλοτερη ακομη και απο εναν FX-6300 (http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+FX-6300+Six-Core).Ωστοσο επειδη ειναι "εμπορικος" 80~90€ θα τα πιασει.

 

To G15 ειναι με μεμβρανες (οχι μηχανικο), παλιο μοντελο και ενδιαμεσα εχει υπαρξει αντικαταστατης του (G510).Το G510 (οχι το νεωτερο G510s) τo βρισκεις μεταχειρισμενο κοντα στα 50€.Αρα για το παλιοτερο G15, 30€ το μεγιστο θα εδινα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

HAF 932 με εξτρε γρυλια για τον μπροστινο 230αρη ανεμιστηρα σε τελεια κατασταση αγορασμενο περυσι τα χρστουγεννα ή καλοκαιρι 2012 δεν θυμαμαι.. λογικα ειναι και στην εγγυηση ! μαζι το κουτι του και οτιδηποτε περιεχοταν μεσα σε αυτο ! σαν καινουριο ! ποσο πιανει αν το πουλησω ?

Επεξ/σία από DragongavalasV2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έχω το psp 1003 πόσο λέτε να κάνει? Άριστη κατάσταση ( λείπει η μπαταρία :P ). Απλά επειδή το έχω απορία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έχω το psp 1003 πόσο λέτε να κάνει? Άριστη κατάσταση ( λείπει η μπαταρία :P ). Απλά επειδή το έχω απορία :P

 

50ρι και πέφτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο ? αποκλειεται πρεπει να εκανε γυρω στα 200 οταν το πηρα και δεν εχω χαλασει τιποτα απο πανω ! λες και το πηρες καινουριο !

 

 

Αν εχεις αυτο πλεον εχει 125

 

http://www.skroutz.gr/s/2355308/CoolerMaster-HAF-932-Advanced.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...