Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Αξίζει το  Turtle Beach Call of Duty MW3 Ear Force Delta  στα 90??? 

Θέλω να αγοράσω ενα 7.1 headset γιατί το βράδυ (23:30 και μετά) δεν μπορώ να έχω το surround στο δωμάτιο ανοιχτο και λέω να το δοκιμάσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να μαθω ποσο περιπου μπορει να πουληθει κατι Link.png Site: τετοιο εχει 2gb ram και ειναι χωρις σκληρο. Ευχαριστω πολυ.

Κανείς βρε παιδιά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σέρβερ με intel xeon δεν θυμάμαι ακριβώς μοντέλο γιατί πρέπει να τον συνδέσω. Πάντως είναι από Link.png Site: αυτή την γενιά κάποιος. Φοράει ένα cpu αλλά η motherboard έχει θέση για 2. Έχει 8 θέσεις για ραμ και είναι πιασμένες οι 2 μ 2x1gb. Στην ουσία είναι ένας επαγγελματικός σέρβερ αν μπορείς να τους αποκαλέσεις έτσι όπως αυτοί που βγάζουν η hp ή η dell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω έναν εκτυπωτή Kyocera FS-4000dn, μονόχρωμη εκτύπωση, duplex, με σχεδόν γεμάτο τόνερ (να έχω βγάλει 150 σελίδες ζήτημα είναι).

 

Ήταν δώρο οπότε δεν έχω χαρτιά αγοράς. Ξέρετε πόσο κοστίζει περίπου αν ήθελα να το πουλήσω;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Απο περιέργεια πόσο μπορεί να δωθεί ενας FX-6300 πακέτο με Asrock 970 Extreme 3 motherboard όλα στο κουτί τους εντός εγγύησης αγορασμένα απρίλιο του 13?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο κοστολογειται εναν: Intel® Core™2 Duo Processor E6750 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)?

25 - 30 ευρω

Καλησπέρα παιδιά! Απο περιέργεια πόσο μπορεί να δωθεί ενας FX-6300 πακέτο με Asrock 970 Extreme 3 motherboard όλα στο κουτί τους εντός εγγύησης αγορασμένα απρίλιο του 13?

130 ευρω περιπου

ποσο να αγορασω ενα γρηγορο 1TB ? και ποιας εταιριας ?

Προσωπικα σου συνιστω εναν Western Digital Black γιατι εχει και 5 χρονια εγγυηση.

Κανείς βρε παιδιά??

Πολυ δυσκολο να το πουλησετε.Ειναι μηχανημα για εταιριες και αυτες αγοραζουν μονο χοντρικα με τιμολογια κ.τ.λ. Ενας μεσος χρηστης δεν το χρειαζεται καθολου. Δεν μας ειπατε και ακριβως τι εχει αλλα μονο σε γενικες γραμμες.Επισης αν καποιος ηθελε να το αγορασει θα επρεπε και να του εχετε συνδεσει εναν σκληρο δισκο για να μπορεσει να τρεξει διαγνωστικα προγραμματα ελεγχου υγειας  του μηχανηματος.

 

Ειναι εξιδεικευμενο μηχανημα.Πρωτα συνδεστε εναν δισκο,βαλτε windows,τρεξτε ενα διαγνωστικο προγραμμα οπως το Aida και μετα αναλογως ποσο παλιο ειναι,πουληστε το σε μια συμβολικη,χαμηλη τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικη η τιμη , λογικο ομως να μην τον παιρνει κ κανεις ..

o i5-750 ειναι ανωτερος απο τον Phenom II 965BE:

 http://www.anandtech.com/bench/product/102?vs=109

 

Οπως επισης και απο τον Quad Core 9550:

http://www.anandtech.com/bench/product/50?vs=109

 

Για τον 965 τα 60€ ειναι "κανονας" και για τον 9550 βλεπεις να ...ζητανε ακομη και 100€. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...