Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κανα 40αρι  που λεει το παλικαρι πιο πανω και αν ..

Επεξ/σία από Mau-Maus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

δεν είναι ενσωματωμένοι στην μητρική αυτοί?

 

Δεν το γνωρίζω οπότε λες ότι δεν θα μπορεί να γίνει αλλαγή δηλαδή;Πως θα το μάθω άραγε στα σίγουρα;Ίσως να ρωτήσω την infoquest;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γνωρίζω οπότε λες ότι δεν θα μπορεί να γίνει αλλαγή δηλαδή;Πως θα το μάθω άραγε στα σίγουρα;Ίσως να ρωτήσω την infoquest;

Απο διπυρηνο σε διπυρηνο μικρές οι διάφορες, μονο οι u ειναι ενσωματωμένοι απο οτι ξέρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο θα μπορούσα να πουλήσω το παρακάτω λαπτοπ?

 

 

Acer 5552g, 1,5 χρόνο μετα απο την αγορά του....σκέφτομαι για μια μικρη αναβαθμιση

 

  • Επεξεργαστής: AMD Athlon II Dual-Core P340 (2.20 GHz) με 1MB L2 cache.
  • Οθόνη: 15.6'' HD Acer CineCrystal TFT LCD, σε ανάλυση 1366 x 768 pixel.
  • Μνήμη: 3072MB (1 x 2048MB και 1 x 1024MB) DDR3, στα 1066MHz με δυνατότητα επέκτασης έως τα 8GB.
  • Σκληρός Δίσκος: 500GB SATA.
  • Οπτικός Δίσκος: DVDRW double-layer Super Multi.
  • Floppy Disk: Δεν περιλαμβάνεται.
  • Κάρτα γραφικών: ATI Radeon HD 6370 με 512MB αυτόνομης μνήμης.
  • Κάρτα δικτύου: 10 / 100 / 1000 Mbps Ethernet, Wake-on-LAN ready και Wireless 802.11 b/g/n.
  • Θύρες επικοινωνίας: 3 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI με υποστήριξη HDCP, 2-in-1 card reader (SD / MMC), 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x speaker / headphone / line-out jack, 1 x microphone in jack, 1 x DC-in jack για AC adapter.
  • Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Ενσωματωμένη κάμερα Acer CrystalEye 1.3MP.
  • Ήχος: Ενσωματωμένα ηχεία, υποστήριξη high-definition audio, ενσωματωμένο μικρόφωνο.
  • Πληκτρολόγιο: 103-/104-/107 πλήκτρων, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο.
  • Διαστάσεις: 381 (W) x 253 (D) x 25/34 (H) mm.
  • Βάρος: 2.6kg.
  • Μπαταρία: 6-cell Li-ion, 4400 mAh, 48.8W, με 2,5 περίπου ώρες αυτονομία (τιμή που ανακοινώνει ο κατασκευαστής και μπορεί να διαφοροποιηθεί ανάλογα με την χρήση).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά απο εγκυκλοπαιδικής αποψης, ένα Mac mini 2005 (A1103) G4 1.42ghz, 1 gb ram, 80gb hdd με combo drive σε καλή κατασταση με φρέσκα Leopard πόσο παει;

 

μονο τροφοδοτικό μαζί, οχι ποντικι/πληκτρολόγιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

~200€.

δεν νομίζω να αξίζει 200 ευρω γτ με λιγα λεφτα παραπανω περνεις καινουργιο 8320 με ga-970A-ud3p που ειναι καλυτερο και θα ειναι και ολοκαινουργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει, αλλά για κάποιο λόγο στις αγγελίες εδώ βλέπεις τις τιμές τσιμπημένες συνήθως για κάποιο λόγο.

 

Με την ίδια λογική εγώ πήρα το ίδιο σετ + 6GB ram κάτι παραπάνω από ενάμιση χρόνο πριν στα 250€ από εδώ,

δεν βγάζει νόημα τόσο καιρό μετά και με ότι κυκλοφορεί να μην έχει πέσει ουσιαστικά η τιμή, αλλά...

 

Εδώ βλέπεις c2d να πουλιούνται 200 και 300 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όπως πάει η δουλειά με μερικούς θα μου βγει φτηνότερα να πάρω το προϊόν καινούργιο και να έχω και την εγγύηση παρά μεταχειρισμένο σε τιμές καινούργιου επειδή κάποιοι δεν ξέρουν ή  δεν έχουν συναίσθηση του τι ζητάνε ή στην τελική δεν τους νοιάζει ή ψάχνουν για κορόιδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όπως πάει η δουλειά με μερικούς θα μου βγει φτηνότερα να πάρω το προϊόν καινούργιο και να έχω και την εγγύηση παρά μεταχειρισμένο σε τιμές καινούργιου επειδή κάποιοι δεν ξέρουν ή  δεν έχουν συναίσθηση του τι ζητάνε ή στην τελική δεν τους νοιάζει ή ψάχνουν για κορόιδα.

Και κατα περιεργη περιπτωση Captain τα ιδια ατομα οταν βαζουμε εμεις κατι για πωληση σε λογικη τιμη,θελουν να το παρουν σκοτωμα. :devil:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...