Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια πειτε καμια καλη τημη να πουλησω την τηλεοραση αυτη. ενσωματωμενος αποκωδικοποιητης. 500 την πρα τοτε

 

http://www.skroutz.gr/s/257062/Sony-KDL-32BX400.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

εχουνε πεσει πολυ οι 32αρες φιλε δε σε συμφερει να την σκοτωσεις κρατα την για 2η ..

νομιζω κοντα στα 250 παιρνεις 1080 , 32αρα με την εγγυηση της ολοκαινουργια κτλ κτλ οποτε ποσο να πιανει η δικια σου ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο σκευτομαι κ γω κριμα τα λεφτα που εδωσα και μπορω να πω με περιφανεια οτη η οθονη ειναι Γ@ΜΑΤΗ εχει τελεια χρωματα. δεν ειχα σκοπο να την πουλησω για αρκετα χρονια ακομα κρατιεται η ποιοτητα της. δεν ξερω αν λεγονται πιξελς αυτα που αν πλησιασεις πολυ κοντα στην οθονη φαινονται κατι μικροσκοπικα τετραγινακια. πηγα και κοιταξα τις πιο συχρονες και αυτα τα τετραγονακια ειναι πολυ μεγαλυτερα απο την δικη μου

 

απλα εφαγα πολυ τρελο κολλημα με 3d που κυκλοφωρουν τωρα και δεν εχω φραγκα αυτη την στιγμη. παντως μαλλον αυτο θα κανω. θα την κρατησω για δευτερη η θα την κανω δωρο στην αδερφη μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως ! δεν αξιζει να την σκοτωσεις κριμα ειναι ! το θεμα εδω δεν ειναι μονο να πουμε καποια τιμη αλλα να δωσουμε και καμμια συμβουλη η την αποψη μας πιστευω ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσ το παρον λειτοργει μονο με τιμες χαχαχα ελπιζω να μην καναμε επανασταση τωρα στο θρεντ χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά μια τιμούλα για ένα φιλο:

 

amd phenom x4 9950
msi ms-7374
dual channel ddr2 2 x 2 gb PC2-6400
 
Και σαν σετ και σαν κομμάτια.
Χωρις εγγυηση (ίσως εχουν οι μνήμες Lifetime αλλα ας πουμε χωρις..)
 
Αν κρατήσει το psu του (thermaltake 500+ watt θα παίζει με σύγχρονους i3-i5;)

 

 

κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μεχρι 80 ευρω θα εδινα για αυτο το σετακι.

 

Το εχει βαλει και ενας αγγελια με σχεδον ιδια μητρικη αλλα δινει και σκληρο και κουτι και καρτα γραφικων

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/253418-4%CF%80%CE%B7%CF%81%CF%85%CE%BD%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8C-%CF%83%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AD%CF%82/

 

Ζηταει 165 αλλα αν ηταν καλη η τιμη θα ειχε φυγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μεχρι 80 ευρω θα εδινα για αυτο το σετακι.

 

Το εχει βαλει και ενας αγγελια με σχεδον ιδια μητρικη αλλα δινει και σκληρο και κουτι και καρτα γραφικων

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/253418-4%CF%80%CE%B7%CF%81%CF%85%CE%BD%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8C-%CF%83%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AD%CF%82/

 

Ζηταει 165 αλλα αν ηταν καλη η τιμη θα ειχε φυγει.

 

Γύρω στα 110-120 το υπολόγιζα εγω αλλα δεν εχω επαφη με amd οπότε δεν ήθελα να δώσω παραπληροφόρηση.

 

Μονο οι μνημες πιάνουν 40€ στις αγγελίες... με 30 ζητάει ενας χρήστης αντίστοιχη μητρική και πιο απλή και δε βρίσκει, οπότε την τιμολογησα 40, για τον επεξεργαστη δεν ειχα ιδεα αλλα θεωρησα 30-40 μαζί με την ψύκτρα την aftermarket (ακλοκάριστος-απείραχτος, δε θυμαμαι μοντελο ψυκτρας αλλα είναι σε ταξη μεγέθους σημερινης των 35-40€).

Θεωρείτε οτι πιάνει τα 110;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα υπολογιζει τωρα ειδα οτι με 120-130 ευρω φτιαχνεις σετακι FM2 με hdmi ddr3 ram και πολυ καλυτερο επεξεργαστη.

 

Οι τιμες που ζητανε στις αγγελιες ειναι λιγο παλαβες απλα λεει ο αλλος αν του χαλασουν οι μνημες σιγα μην αλαξει ολο το hardware οποτε θα μου δωσει εμενα 40 ευρω για ενα ζευγαρι 4GB ασχετα αν με 30 ευρω περνεις μνημη 4GB DDR3

 

Μην ξεχνας οτι μιλαμε για εναν επεξεργαστη 6 ετων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα υπολογιζει τωρα ειδα οτι με 120-130 ευρω φτιαχνεις σετακι FM2 με hdmi ddr3 ram και πολυ καλυτερο επεξεργαστη.

 

Οι τιμες που ζητανε στις αγγελιες ειναι λιγο παλαβες απλα λεει ο αλλος αν του χαλασουν οι μνημες σιγα μην αλαξει ολο το hardware οποτε θα μου δωσει εμενα 40 ευρω για ενα ζευγαρι 4GB ασχετα αν με 30 ευρω περνεις μνημη 4GB DDR3

 

Μην ξεχνας οτι μιλαμε για εναν επεξεργαστη 6 ετων

 

Συμφωνώ... Εφτιαξα το σύστημα της υπογραφής μου με λιγότερα απο 150€ απο προσφορές... 

 

Αλλωστε και αυτός μνήμες μου ζήτησε και είπα δεν αξίζει καλύτερα πουλα το και πηγαινε σε ενα καινουργιο i3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βγαλεις την μια μνημη απο το συστημα σου και την καρτα γραφικων σιγουρα σου ηρθε πολυ λιγοτερα γιατι ο φιλος σου δεν δινει 8GB μνημη και δεν δινει καρτα γραφικων.

 

Εγω εχω βαλει αγγελια γιατι ψαχνω ενα σετακι να στησω ενα κουτι για το εξοχικο αλλα μετα τις σουπερ προσφορες που ειχα για C2D με 100 και 120 ευρω θα παω αυριο να παρω ενα καινουριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...