Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ειχα ρωτησει και παλιοτερα αλλα τελικα δεν τον εδωσα. Για πειτε ποσο να δωσω εναν ocz revodrive 120gb. Αυτος ειναι, δεν κυκλοφορει πια

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820227578

 

40-45E  και αν. Προσωπικα δεν πιστευω οτι αξιζει να το πουλησεις/αξιζει να το αγορασει κανεις, αφου μολις με 60 ευρω εχει ολοκαινουριο με εγγυηση. Γενικα οι τιμες στους ssd ειναι τραγικες στις αγγελιες, ειναι λες και δεν κοιτανε ποσο εχει ενας καινουριος και τους βαζουν τοσο ακριβα, λες και θα αγορασει κανεις εν ετει 2014

 

http://www.skroutz.gr/c/88/esoterikoi-sklhroi-diskoi/f/342913/101-%CE%AD%CF%89%CF%82-150GB.html?keyphrase=ssd

 

 

 

Μέχρι και 140 την έχω δει σε αγγελία αλλά νομίζω 110 είναι τίμια τιμή. Είναι πολύ καλή κάρτα πάντως.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

 

 

 

Δεν αξιζει ομως, με 140 εχει ολοκαινουρια 7850 με εγγυηση, γιατι να παρει κανεις μια παλια καρτα χωρις εγγυηση εστω στα 110 ευρω? Αν τη δωσει 70 αντε πες αξιζει, παραπανω δεν. Ετσι πιστευω τουλαχιστ..

Aν την δώσει 70 ας μου στείλει θα την πάρω εγώ! Όχι παιδιά είναι πολύ λίγο. Τουλάχιστον 100.Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος παντων, εγω επειδη δεν βιαζομαι την βαζω λιγο πιο ψηλα και αν δεν υπαρχει ζητηση θα ριχνω την τιμη.

Για το τροφοδοτικο που ποσταρα πιο πανω εχει κανεις γνωμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο μπορω να πουλησω αυτο το κουβουκλιο για server της legrand?

εφυγε ο νοικαρης και μου το αφησε..

 

http://imgur.com/ZlONss8

λολ!

είσαι σίγουρος οτι δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει το rack πίσω?

δεν ξέρω πόσο πάει,αν μπορείς να βρείς μοντέλο θα έχεις ποιο σαφή απάντηση αλλά χοντρικά 3-4 κατοστάρικα το λιγότερο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ!

είσαι σίγουρος οτι δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει το rack πίσω?

δεν ξέρω πόσο πάει,αν μπορείς να βρείς μοντέλο θα έχεις ποιο σαφή απάντηση αλλά χοντρικά 3-4 κατοστάρικα το λιγότερο..

ναι δεν υπαρχει περιπτωση να το παρει πισω..

ειχε μια διαφημιστικη εταιρεια αλλα εκλεισε πριν 2 μηνες λογο κρισης (success story που λεει και ο Σαμαρας...)

εχεις ιδεα που μπορω να το βαλω προς πωληση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Έχω μια 7770 την έκδοση της Asus στα 2gb αγορασμένη λιγότερο από χρόνο και προσεγμένη σε πολύ καλή κατάσταση (κουτί κλπ όλα μέσα). Πόσο θα μπορούσα να τη πουλήσω? Αντέχει αρκετά καλό overclock και μπορεί να παίξει το thief στα high no problem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Έχω μια 7770 την έκδοση της Asus στα 2gb αγορασμένη λιγότερο από χρόνο και προσεγμένη σε πολύ καλή κατάσταση (κουτί κλπ όλα μέσα). Πόσο θα μπορούσα να τη πουλήσω? Αντέχει αρκετά καλό overclock και μπορεί να παίξει το thief στα high no problem

Κάνα 60άρι - 65άρι νομίζω...όχι παραπάνω γιατί με 75 υπάρχει η R7 250x που είναι το λιγότερο ίδιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνα 60άρι - 65άρι νομίζω...όχι παραπάνω γιατί με 75 υπάρχει η R7 250x που είναι το λιγότερο ίδιες!

καινουργια κανει 160 ομως, γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινουργια κανει 160 ομως, γιατι?

 

 

Που εχει 160 σε ενα και μοναδικο καταστημα στο Skroutz? Κατα 99% η ειναι λαθος και δεν υπαρχει καθολου η καρτα, η το ενα και μοναδικο καταστημα θα εχει ενα και μοναδικο κομματι και ψαχνει θυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

160 επειδή απλά είναι η 2GB βερσιον, όποιος την πατήσει την αγοράζει, και μετά, όταν συνειδητοποιήσει ότι έδωσε τέτοιο ποσό για vram που δεν θα χρησιμοποιήσει ποτέ τραβάει τα @@ του.

 

Κιάλλο παράδειγμα: https://www.skroutz.gr/s/2123415/MSI-GeForce-GT630-4GB-V809-070R.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...