Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαίρομαι έκανα μια καλή επιλογή :P

σαν καινούργιο με το κουτί του και τα manual του είναι το τροφοδοτικό ούτε γρατζουνιές ούτε χτυπήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

χαίρομαι έκανα μια καλή επιλογή  :P

 

σαν καινούργιο με το κουτί του και τα manual του είναι το τροφοδοτικό ούτε γρατζουνιές ούτε χτυπήματα

Κοιτα μην στεναχωριεσαι για το αλλο λαθος,ολοι εχουμε κανει τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Federacion εχεις δικιο αλλα σχεδον ΚΑΝΕΙΣ δεν πουλαει καρτες γραφικων (και γενικα οτιδηποτε) σε λογικες τιμες. Εδω ο αλλος μου πουλαγε 4850 στα 50 ευρω (ξες τωρα το πολυ 25-30 αξιζει αυτη η καρτα), και ναι οι περισσοτεροι πουλανε 5870 στα 80-90 παρακατω δεν εχω δει (και φυσικα δεν αξιζει). Γενικα εγω θα ελεγα οτι ειναι αρκετα σπανιο να βρεις καρτα γραφικων χωρις reflow απο εμπιστο ατομο ΚΑΙ σε καλη τιμη.

 

Εδω ηθελα εγω μια οθονη παλια 17-19αρα να βρω για κανα 20ρικο και κατω απο 40 ευρω δεν βρηκα. Δηλαδη τι θελουν 40 ευρω για οθονη 10ετιας? Απο 78 εχει ολοκαινουρια στο σκρουτζ και μεγαλυτερη και καλυτερη και με εγγυηση.

 

:-(

 

 

Ποσο να πουλησο ενα thermaltake hamburg στο κουτι με ακομα 2.5 χρονια εγγυηση? Αγορασμενο πριν απο ενα 6μηνο περιπου.

 

Επισης ποσο να πουλησω μια gt 440 1gb ddr5 twintech στο κουτι αλλα χωρις εγγυηση?

 

Και μια απαντηση για την ερωτηση μου αν γινεται παιδες..

 

Το ΤΤ στα 40 ευρω καλα ειναι ε μαλλον? Για την καρτα τι λετε?

 

Στις αγγελιες τωρα τελευταια γινεται χαμος,λογω κρισης.Ατομα ζητουν γελοια ποσα ,πολυ ακριβα,για αρχαιο και ξεπερασμενο υλικο.Αλλοι παλι πουλανε μεταχειρισμενο 6αετιας χωρις εγγυηση σε τιμες καινουργιων προιοντων που ξεπερνουν κατα πολυ σε επιδοσεις το μεταχειρισμενο δικο τους και αλλα πολλα ευτραπελα.Γενικα οταν ειμαι στεναχωρημενος πολυ,παω και διαβαζω τις αγγελιες και μου φτιαχνει το κεφι.

 

Αλλα υπαρχουν και λιγες ευκαιριες.Προσεκτικο διαβασμα μεχρι και 10 μερες πριν χρειαζεται. :)

 

Υπαρχουν και αυτες με το μεγαλο γελιο, τυπου,''ζητω καλο i5 haswell gaming συστημα με 300 ευρω και ολα εντος εγγυσης.'' Σαν να γραφει κανενας δεκαχρονος στον Αγιο Βασιλη. :-D

 

σωστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, το λαπτοπάκι αυτό πόσο πάει περίπου?

http://www.skroutz.gr/s/2633955/Dell-Inspiron-15R-7520-Special-Edition-i5-3210M-6GB-1TB-W8.html

 

είναι στην πένα προφανώς με εγγύηση και έχει φανταστική ποιότητα κατασκευής.(κατα κύριο λόγο είναι αλουμίνιο σχεδόν όλο το σασί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο να πουλησο ενα thermaltake hamburg στο κουτι με ακομα 2.5 χρονια εγγυηση? Αγορασμενο πριν απο ενα 6μηνο περιπου. 40 ευρω

 

Επισης ποσο να πουλησω μια gt 440 1gb ddr5 twintech στο κουτι αλλα χωρις εγγυηση?  45 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποσο να πουλησο ενα thermaltake hamburg στο κουτι με ακομα 2.5 χρονια εγγυηση? Αγορασμενο πριν απο ενα 6μηνο περιπου. 40 ευρω

 

Επισης ποσο να πουλησω μια gt 440 1gb ddr5 twintech στο κουτι αλλα χωρις εγγυηση?  45 ευρω

 

 

40 για το θερμαλ και εμενα λογικη τιμη μου φαινεται, αφου ειναι σχεδον καινουριο και με εγγυηση. Αλλα η 440? :unsure:  Την εχω εδω και 2.5 χρονια και δεν εχει εγγυηση (ειναι πληρως λειτουργικη ομως και στο κουτι), αλλα 45 παρα πολλα μου φαινονται. χμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 για το θερμαλ και εμενα λογικη τιμη μου φαινεται, αφου ειναι σχεδον καινουριο και με εγγυηση. Αλλα η 440? :unsure:  Την εχω εδω και 2.5 χρονια και δεν εχει εγγυηση (ειναι πληρως λειτουργικη ομως και στο κουτι), αλλα 45 παρα πολλα μου φαινονται. χμμ

Βαλτη 40 τοτε και βλεπεις.Αναλογα την ζητηση μειωνεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτη 40 τοτε και βλεπεις.Αναλογα την ζητηση μειωνεις. :)

 

χμμ Ισως να "πιανει" τοσα επειδη ειναι νεοτερη καρτα..? αλλα σκεφτομουν πως θα ηταν δυσκολο επειδη με κανα 40αρι 45αρι ισως βρουν και δυνατοτερες αλλα παλιοτερες σαν την 4870 - 4890  gtx 275 etc..

 

Αλλα θα δω ποσο μου δινουν..

 

Ευχαριστω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

Ποσο παει αυτο το συστημα περιπου?

CPU Intel Core i7 2600 @ 3.40GHz

RAM 2x Kingstone HyperX 2gb DDR3 1600mhz

Mobo Gigabyte P67A-D3-B3

GPU Asus 7790 OC Edition 2GB

HDD Hitachi 1TB Sata3

Ψυκτρα DeepCool Ice wing 5 Pro

PSU Corsair CX500

Case Asus Vento TA-M21

Kayboard απλο Microsoft

Mouse Logitech MX-518

LG crt 19ιντσες

 

Κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αξιζει αυτος για 50 ευρω; σε ενα vaio με i5-2430m με 8gb ram θελω να τον βαλω.

 

Kingston Hyperx 3k 120gb

 

Τελικα πηρα εναν evo 840 240GB με 80 ευρω.

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την TV Samsung 46b650. Από τα best seller της εποχής (2009). Smart TV Με DLNA. Έχει δουλευτεί ελάχιστα, κυρίως σύνδεση με HTPC για προβολή ταινιών (και κάποιο PRO :) ). TV σχεδόν καθόλου. Εδώ ένα Review της 40αρας:

http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40B650/

 

Για την ακρίβεια είναι η b651, που έχει μια μπορντό απόχρωση προς τα κάτω:

1258983524.jpg

Καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

logitech Z523 2 μηνων στο κουτι τους με εγγυηση ακομα αλλους 22 μηνες.δεν τα δουλεψα τελικα γιατι πηρα τα z623.ποσο να τα δωσω? για πειτε καμια ιδεα.ειναι ολοκαινουργια ακομα. ( δεχομαι και ιδεες κρατα τα και τετοια γιατι ειμαι σε διλλημα... :P

 

(βασικα επειδη δεν μου απαντησατε τα εβαλα ενα 40αρι για αρχη και βλεπουμε) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, το λαπτοπάκι αυτό πόσο πάει περίπου?

http://www.skroutz.gr/s/2633955/Dell-Inspiron-15R-7520-Special-Edition-i5-3210M-6GB-1TB-W8.html

 

είναι στην πένα προφανώς με εγγύηση και έχει φανταστική ποιότητα κατασκευής.(κατα κύριο λόγο είναι αλουμίνιο σχεδόν όλο το σασί)

bump!

κάποιος μια γνώμη?

caution?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...