Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο να πουλησο ενα thermaltake hamburg στο κουτι με ακομα 2.5 χρονια εγγυηση? Αγορασμενο πριν απο ενα 6μηνο περιπου.

 

Επισης ποσο να πουλησω μια gt 440 1gb ddr5 twintech στο κουτι αλλα χωρις εγγυηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλήσω τα παρακάτω προιόντα ;
1) Gigabyte 990XA-UD3 (Έχει χρησιμοποιηθεί μόνο 3 μέρες και έχει 3 χρόνια εγγύηση )
2)AMD Phenom II x6 1055t (Σε καλή κατάσταση τον χρησιμοποιώ από 31/7/2011 no warranty)
3)MSI GTX 560 Dual Fan (Σε καλή κατάσταση όμως προτείνω αλαγή του ανεμιστήρα γιατί κάνει λίγο θόρυβο!  τhν χρησιμοποιώ από 31/7/2011 no warranty)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναπουλησε τη ,δεν υποστηριζει ουτε mantle. Καλυτερα μια μικρη χασουρα,παρα να σου μεινει.Και χτυπα μια R9 270(X).

 

Για αυτο Μιχαλη,πρωτα ρωταμε και μετα τα σκαμε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χτες 7.38 το απόγευμα απάντησα στις 11.38 το πρωί. οκ μην περιμένεις άμεση απάντηση στο φόρουμ..

 

Δεν είναι κακή κάρτα η 5870 ίσα ίσα είναι πιο γρήγορη λίγο και από την 6850 απλά 20-30 ευρώ έχασες τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κανεις δεν απανταγε η gtx 260 δεν τραβαει, τη να κανω και εγω, τωρα που να βρω μεταχειρισμένη 270x? κανεις δεν τη πουλαει

Χρειαζεται υπομονη και επιμονη και καλο διαβασμα στις αγγελιες.Υπαρχουν κατα καιρους ευκαιριες με καλα προιοντα σε φτηνες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φανηκε καλη επιλογη και λεω μην τη χασω, εχει πεσει και μια γενικη νεκρα στο φορουμ τωρα τελευταια

 

τις τσέκαρα καιρό τις αγγελίες συνέχεια και δεν έπεσε το μάτι μου σε αυτή που μου είπες και δεν έμπαιναν και φθηνές τώρα τελευταία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φανηκε καλη επιλογη και λεω μην τη χασω, εχει πεσει και μια γενικη νεκρα στο φορουμ τωρα τελευταια

 

τις τσέκαρα καιρό τις αγγελίες συνέχεια και δεν έπεσε το μάτι μου σε αυτή που μου είπες και δεν έμπαιναν και φθηνές τώρα τελευταία

Στις αγγελιες τωρα τελευταια γινεται χαμος,λογω κρισης.Ατομα ζητουν γελοια ποσα ,πολυ ακριβα,για αρχαιο και ξεπερασμενο υλικο.Αλλοι παλι πουλανε μεταχειρισμενο 6αετιας χωρις εγγυηση σε τιμες καινουργιων προιοντων που ξεπερνουν κατα πολυ σε επιδοσεις το μεταχειρισμενο δικο τους και αλλα πολλα ευτραπελα.Γενικα οταν ειμαι στεναχωρημενος πολυ,παω και διαβαζω τις αγγελιες και μου φτιαχνει το κεφι.

 

Αλλα υπαρχουν και λιγες ευκαιριες.Προσεκτικο διαβασμα μεχρι και 10 μερες πριν χρειαζεται. :)

 

Υπαρχουν και αυτες με το μεγαλο γελιο, τυπου,''ζητω καλο i5 haswell gaming συστημα με 300 ευρω και ολα εντος εγγυσης.'' Σαν να γραφει κανενας δεκαχρονος στον Αγιο Βασιλη. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από εδώ και πέρα έτσι θα γίνετε

τουλάχιστον το

thermaltake toughpower cablemanagment 1000watt με 2 χρόνια εγγύηση

στα 60 ευρώ και 5 τα μεταφορικά είναι εντάξει? το έκλεισα και αυτό

πόσο να δοσω το thermaltake hamburg 530watt με 2+ χρόνια εγγύηση?


Υπαρχουν και αυτες με το μεγαλο γελιο, τυπου,''ζητω καλο i5 haswell gaming συστημα με 300 ευρω και ολα εντος εγγυσης.'' Σαν να γραφει κανενας δεκαχρονος στον Αγιο Βασιλη. :-D

 

χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο να δοσω το thermaltake hamburg 530watt με 2+ χρόνια εγγύηση?

 

χαχαχα

40 ευρω,εφοσον ειναι σχετικα κανουργιο και καλουτσικο τροφοδοτικο.

από εδώ και πέρα έτσι θα γίνετε

 

τουλάχιστον το

 

thermaltake toughpower cablemanagment 1000watt με 2 χρόνια εγγύηση

 

στα 60 ευρώ και 5 τα μεταφορικά είναι εντάξει? το έκλεισα και αυτό

Αυτο ειναι καλη περιπτωση. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...