Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, κανείς καμία ιδέα πόσο μπορεί να πιάνει μία Sapphire 11196-19-20G AMD Radeon HD7950 3GB GDDR5 

αγορασμένη Δεκέμβριο 13; έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα, έχω κουτί και απόδειξη από μαγαζί στην Αθήνα...

στο ebay απο οτι βλεπω οι τιμες κυμαινονται και ξεκινουν απο χαμηλα νομιζω οτι στα 100 εισαι καλα εφοσον την πουλανε τοσο καινουργια.Αν βρεις καποιο θυμα που τσεκαρει μονο skroytz μπορεις και παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχουμε κάποια τιμη για:

 

-Pinnacle PCTV pro PCI Analog

-Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro  (http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&prodID=4925&prodName=Audigy%202%20ZS%20Platinum%20Pro&CatName=Sound+Blaster) PCI

 

-GeForce 7300 GS 512Mb PCI Express

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , μπορείτε να μου πείτε στο περίπου πόσο θα μπορούσα να πουλήσω τον υπολογιστή μου :

-Intel® Core i3 CPU 530 @ 2.93GHz

-NVIDIA GeForce GT 430

-gigabyte GA-H55M-UD2H

-2x2gb ram

-250 gb σκληρός (τον βασικό τον χρειάζομαι για το καινούργιο)

-κινέζικο τροφοδοτικό 400W

-multirama κουτί με dvd

-windows 7 32bit home αυθεντικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο θα πιασει i7-4820k 3 μηνων με εγγυηση 3 χρονια απο oktabit απευθειας με το σειριακο του και μια mobo asus p9x79 το ιδιο??350 καλα ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπότε να το αφήσω να υπάρχει ?Επειδή για browsing κτλπ πάει σφαίρα. Απλά επειδή σκοπεύω να αγοράσω καινούργιο και έγω πολύ χαμηλό budget ήλπιζα να έπαιρνα κάποια χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>οπότε να το αφήσω να υπάρχει ?Επειδή για browsing κτλπ πάει σφαίρα. Απλά επειδή σκοπεύω να αγοράσω καινούργιο και έγω πολύ χαμηλό budget ήλπιζα να έπαιρνα κάποια χρήματα</p>

 

Όχι μπορεί να πιάσει και 150 κατά τη γνώμη μου αλλά το τροφοδοτικό δεν θα το εμπιστευόμουν.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ebay απο οτι βλεπω οι τιμες κυμαινονται και ξεκινουν απο χαμηλα νομιζω οτι στα 100 εισαι καλα εφοσον την πουλανε τοσο καινουργια.Αν βρεις καποιο θυμα που τσεκαρει μονο skroytz μπορεις και παραπανω

Δεν συμφωνω γιατι κατ'αρχην εδω δεν ειμαστε site δημοπρασιων, πολυ σημαντικος παραγοντας και κατα δευτερον η καρτα ειναι πολυ κοντα σε επιδοσεις με μια R9 280X. Ειναι και εντος εγγυησης,λιγοτερο απο χρονο αγορασμενη οποτε εγω προτεινω γυρω στα 140 ευρω,ουτε cent παρακατω. Και υποστηριζει και mantle.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/324135-gigabyte-gtx-560-oc-edition/

  παιδια η συγκεκριμένη κάρτα ποσο μπορω να την δώσω?  έχει αάλλο ενα χρόνο εγγύηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

στο ebay απο οτι βλεπω οι τιμες κυμαινονται και ξεκινουν απο χαμηλα νομιζω οτι στα 100 εισαι καλα εφοσον την πουλανε τοσο καινουργια.Αν βρεις καποιο θυμα που τσεκαρει μονο skroytz μπορεις και παραπανω

Δεν συμφωνω γιατι κατ'αρχην εδω δεν ειμαστε site δημοπρασιων, πολυ σημαντικος παραγοντας και κατα δευτερον η καρτα ειναι πολυ κοντα σε επιδοσεις με μια R9 280X. Ειναι και εντος εγγυησης,λιγοτερο απο χρονο αγορασμενη οποτε εγω προτεινω γυρω στα 140 ευρω,ουτε cent παρακατω. Και υποστηριζει και mantle.
Και παραπάνω μπορεί. Αλλά φυσικά η εκτίμηση για 100 ευρώ δεν είναι λογική. Μιλάμε για σκότωμα.Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/324135-gigabyte-gtx-560-oc-edition/

  παιδια η συγκεκριμένη κάρτα ποσο μπορω να την δώσω?  έχει αάλλο ενα χρόνο εγγύηση

 

 

Kανα 100αρικο πιστευω καλα ειναι. Ισως και λιιιγο πιο κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση...

 

Πόσο να ζητήσω για ηχεία 5.1 Creative T6100 (κυριολεκτικά αμεταχείριστα, οχι πως παίζει ιδιαίτερο ρόλο).

Και πόσο για μια οθόνη Samsung 226BW (σε άριστη κατάσταση, πάνω απο 3 χρόνια αχρησιμοποίητη)

 

Αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο θα πιασει i7-4820k 3 μηνων με εγγυηση 3 χρονια απο oktabit απευθειας με το σειριακο του και μια mobo asus p9x79 το ιδιο??350 καλα ειναι?

καποιος γνωμη ?ευχαριστω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...