Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα 200-230αρι νομιζω καλα ειναι

εγω γτ νομιζω οτι ειναι πολλα?

πες πως υπαρχει...ποσο πιστευεις οτι θα δινε;

δεν νομιζω να τον παρει κανεις, δεδομενου οτι εχει πεσει η υγεια και πως new 500αρης εχει 40-45ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες πως υπαρχει...ποσο πιστευεις οτι θα δινε;

10-12?

 

ειχα και εγω μια παρόμοια περίπτωση και τον έβαλα ακόμα πιο χαμηλά (200αρης ή 250αρης δε θυμαμαι 8€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Πόσο θα δίνατε για ένα μεταχειρισμένο χωρίς εγγύηση SONY VAIO VPCEB1S1E <br>

<a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.e-shop.gr/sony-vaio-vpc-eb1s1e-bj-black-p-PER.908858'>http://www.e-shop.gr/sony-vaio-vpc-eb1s1e-bj-black-p-PER.908858</a><br><br>

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συγγνώμη που επιμένω αλλά το κάνω μόνο επειδή έχουμε μια διχογνωμία με ένα κύριο και θα ήθελα να λυθεί.

Μπορείτε να μου πείτε μια τιμή για το παραπάνω;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη που επιμένω αλλά το κάνω μόνο επειδή έχουμε μια διχογνωμία με ένα κύριο και θα ήθελα να λυθεί.

Μπορείτε να μου πείτε μια τιμή για το παραπάνω;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Αν ειναι σε αριστη κατασταση, με καλες θερμοκρασιες κτλ, ~300€ νομιζω ειναι καλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ. Θα ήθελα και άλλες γνώμες αν είναι δυνατόν.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

 

300-340 αναλογως εμφανισιακής καταστασης/μπαταρίας/τυχόν αναβαθμίσεων/κατασταση δίσκου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πρεπει να παρω μικροτερο για να το κουβαλαω μαζι μου ποσο να δωσω ενα Dell 17R 7720 special edition με i7-3610QM  (2.3Ghz turbo 3.3Ghz) 16GB ram 1600Mhz msata 120GB Intel 525 sata 750GB ST9750420AS σε αριστη κατασταση και εγγυηση μεχρι 2/2015

 

Εχει full HD ματ οθονη 17.3 φωτιζομενο πληκτρολογιο δυο καρτες γραφικων nvidia GT 650M 2GB και Intel 4000 η μπαταρια εχει χασει το 6.5% απο την ζωη της ειναι 48840 mWh και εχει πεσει στο 45665 mWh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...