Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σεβαστή η άποψη σου. Το τρολλαρισμα όλο δικο σου αλλά θα σου κάνω report μιας και δεν εχει θέση εδώ. Οσο θέλω εγω επενδυω όσα θέλει αυτός επενδύει και όσο θέλει ο τρίτος αγοράζει. Δεν ενδιαφέρθηκα ποτέ εγω να αγοράσω ακριβό desktop μιας και δε θα το χρησιμοποιουσα!

 

Είπα τη γνώμη μου για το πόσο μπορεί να φύγει ΑΎΡΙΟ -χωρίς να το σκοτωσει, μιας και ο φίλος εχει ανάγκη!

Στην τιμη που λες ειναι σκοτωμα οσο για το ρεπορτ,δικαιωμα σου,αλλα η αληθεια ειναι οτι σε βλεπω τωρα τελευταια πολυ χουβαρντα με τα λεφτα των αλλων.Οσο για το συστημα σου, που περα απο το πειραγμα που σου εκανα που προσωπικα δεν το βρισκω προσβλητικο σε περιεχομενο,ειναι οντως πολυ φτηνο.Μηπως επομενως πρεπει να επικεντρωθεις στις προτασεις για μεταχειρισμενα iphones που αγοραζεις ''γιατι μπορεις'' οπως λες και στην υπογραφη σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τιμη που λες ειναι σκοτωμα οσο για το ρεπορτ,δικαιωμα σου,αλλα η αληθεια ειναι οτι σε βλεπω τωρα τελευταια πολυ χουβαρντα με τα λεφτα των αλλων.Οσο για το συστημα σου, που περα απο το πειραγμα που σου εκανα που προσωπικα δεν το βρισκω προσβλητικο σε περιεχομενο,ειναι οντως πολυ φτηνο.Μηπως επομενως πρεπει να επικεντρωθεις στις προτασεις για μεταχειρισμενα iphones που αγοραζεις ''γιατι μπορεις'' οπως λες και στην υπογραφη σου?

Συνεχιζεις...!

 

Κατα τα αλλά πληθυντικος ευγένειας και δε συμμαζευεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιζεις...!

 

Κατα τα αλλά πληθυντικος ευγένειας και δε συμμαζευεται...

Μου φαινεται οτι χανεις την ψυχραιμια σου οταν καποιος διαφωνει ευλογα μαζι σου και αυτο δεν ειναι στοιχειο δημοκρατικου διαλογου.Τωρα αν σε πειραξε η αναφορα μου στο desktop σου,μπορεις εσυ να μου αντιπαραθεσεις την σωστη του αξιολογηση σαν μεταχειρισμενο,κατα τα αλλα ουτε κατι ασχημο εγραψα και ειμαι και on topic μιας και μιλαμε για μεταχειρισμενα και τιμες μεταπωλησης.

 

Προς δε τον κυριο που μας ρωτησε επιμενω στην αρχικη μου αποψη.Αυτα προς το παρον. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο φίλος μου,μου βρήκε αγοραστή 660 Ευρώ πιστεύω ότι είναι η καλύτερη και η ποιο γρήγορη λύση .... καλύτερα μπορεί και μην βρω όποτε μεθαύριο πωλείται,ευχαριστώ παιδιά για της απαντήσεις σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται οτι χανεις την ψυχραιμια σου οταν καποιος διαφωνει ευλογα μαζι σου και αυτο δεν ειναι στοιχειο δημοκρατικου διαλογου.Τωρα αν σε πειραξε η αναφορα μου στο desktop σου,μπορεις εσυ να μου αντιπαραθεσεις την σωστη του αξιολογηση σαν μεταχειρισμενο,κατα τα αλλα ουτε κατι ασχημο εγραψα και ειμαι και on topic μιας και μιλαμε για μεταχειρισμενα και τιμες μεταπωλησης.

 

Προς δε τον κυριο που μας ρωτησε επιμενω στην αρχικη μου αποψη.Αυτα προς το παρον. :)

Κανένας δε σου ζήτησε να μου αξιολογήσεις το σύστημα ούτε να ασχοληθείς με τα κινητά μου κοκ απλα μη έχοντας επιχειρήματα και επειδή διαφώνεις μαζί μου ξεκινήσες να ρίχνεις λάσπη με τον τροπο σου για να με μειώσεις... Σεβαστή η άποψη σου αλλά να σέβεσαι και του συνομιλητή σου και ας είναι λάθος. Πες απλα ένα είναι λάθος αυτό που λες διαφωνώ. Ολα τα υπόλοιπα είναι ανούσια...

ο φίλος μου,μου βρήκε αγοραστή 660 Ευρώ πιστεύω ότι είναι η καλύτερη και η ποιο γρήγορη λύση .... καλύτερα μπορεί και μην βρω όποτε μεθαύριο πωλείται,ευχαριστώ παιδιά για της απαντήσεις σας....

Εάν πιάσεις αυτά τα λεφτά μη το πεις ούτε του παπά! :) καλή περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αποφορτισω το κλιμα, μπορείτε να μου κάνετε μια εκτιμηση στο ποστ 5626?

Επίσης πόσα χρόνια είναι η εγγύηση? Το μόνιτορ είναι αγορασμένο τον 12/2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αποφορτισω το κλιμα, μπορείτε να μου κάνετε μια εκτιμηση στο ποστ 5626?

Επίσης πόσα χρόνια είναι η εγγύηση? Το μόνιτορ είναι αγορασμένο τον 12/2012

Απο πλευρας μου δεν υπαρχει κλιμα. :)

 

Σχετικα με την οθονη,βλεπω οτι ειναι ακομη αρκετα ακριβη και προσωπικα επειδη ποτε δεν αγοραζω τοσο ακριβες δεν εχω υποψη μου την εξελιξη στις 27αρες ,αλλα με βαση την τρεχουσα τιμη της και οτι την εχεις 2 χρονια,κοντα στα 300 ευρω θα την εδινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, η τιμή είναι σταθερή στα 500 ευρω. Αυτό κάτι λέει.

Από εγγύηση τι ισχύει? Αν αποφασισω να την πουλήσω θέλω να ξέρω τι γράφω. Αγορασμένη από επωνυμο e shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, η τιμή είναι σταθερή στα 500 ευρω. Αυτό κάτι λέει.

Από εγγύηση τι ισχύει? Αν αποφασισω να την πουλήσω θέλω να ξέρω τι γράφω. Αγορασμένη από επωνυμο e shop

Συγνωμη για την εγγυηση δεν γνωριζω και ενας επιπλεον λογος ειναι οτι αν εχεις προσεξει μερικες φορες καποια καατστηματα προσφερουν λιγοτερη εγγυηση κατα ενα χρονο σε ενα προιον απο οτι η ιδια η ξενη εταιρια που το παραγει.Στη θεση σου,θα τηλεφωνουσα και θα ρωτουσα το καταστημα η θα εστελνα ενα email στην Dell γιατι πολλες φορες εχει τιμησει αριστα την εγγυηση της και εχει στειλει προιοντα σε κοσμο εδω στο ινσομνια απο οτι εχω διαβασει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα Desktop Dell 755 sff (small form factor) με E8400 3Ghz/6M/1333 με 4GB ram Kingston 2X2GB 800Mhz δισκο WD 500GB sata μαζι με μια οθονη Samsung 22 ιντσων με DVI 226CW ποσο να τα δωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...