Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα,βαλτε το λινκ της αγγελιας να σας πουμε. :) Αν εχει ολα αυτα τα δειγματα συμπεριφορας που λετε το πιθανοτερο ειναι οτι ειναι πολυ καλο παιδι.Εξαλλου και εμεις απο μηδενικες αξιολογησεις ξεκινησαμε εδω.

Link.png Site: Ναη αγγελεία. Απλά στα pc δεν ξέρω πως κάνεις ελεγχο, όπως ξέρω σε ένα smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: Ναη αγγελεία. Απλά στα pc δεν ξέρω πως κάνεις ελεγχο, όπως ξέρω σε ένα smartphone.

Καλη τιμη για μεταχειρισμενο ειναι. Απλα οταν πατε σπιτι του πωλητη,παρακαλεστε τον να κατεβασει και να τρεξει ενα προγραμμα μικρο που λεγεται prime95 για 20 λεπτα.Αν δεν υπαρξει προβλημα η δεν παγωσει το PC  η δεν κανει restart,το αγοραζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. Εχω μια αψογη καρτα γραφικων 6850 sapphire με κουτακι . Ποσο να την δωσω ;

* ** Δεν  εχει παιξει πανω απο 20 ωρες game .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα αλλαγη οθονης στοιχιζει γυρω στα 120 με 140 ευρω και δεν ξερει αν θα την αλλαξει τσαμπα γιατι το κινητο εχει πεσει μια 2 φορες χωρις να εχει σπασει η οθονη

Το πήγε στο service και την έκοψαν την εγγύηση;; η υποθετικά μιλάς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά και από εμένα,

Έχω ένα iPhone 4S μαύρο σε πολύ καλή εξωτερική κατάσταση αλλά είναι κλειδωμένο σε iCloud και η οθόνη έχει ένα θέμα (τα δείχνει όλα κάπως γαλάζια).Δεν είναι σπασμένη όμως,ή τουλάχιστον έτσι φαίνεται...

 

Πόσο μπορώ να το δώσω;;Σκέτη συσκευή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποθετικα μιλαω

πρώτα θα το πήγαινα στο service για να δω τι θα πούν,και αν ΔΕΝ, θα κοιτούσα να το επισκεύασω(αλλαγή οθόνη με 50 ευρώ),και 3η "λύση" αν δεν σε συμφέρει τότε θα το πουλούσα για ανταλλακτικά,το κινητό ΔΕΝ τα έχει φάει τα ψωμιά του ακόμα για να το "σκοτώσεις" απο εκεί και πέρα εσείς αποφασίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτα θα το πήγαινα στο service για να δω τι θα πούν,και αν ΔΕΝ, θα κοιτούσα να το επισκεύασω(αλλαγή οθόνη με 50 ευρώ),και 3η "λύση" αν δεν σε συμφέρει τότε θα το πουλούσα για ανταλλακτικά,το κινητό ΔΕΝ τα έχει φάει τα ψωμιά του ακόμα για να το "σκοτώσεις" απο εκεί και πέρα εσείς αποφασίζεται.

αλλαγη οθονης με 50 ευρω που προτεινεις?ειμαι απο αιγιο και μονο σε πατρα θα βολευε να το πηγαιναμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. Εχω μια αψογη καρτα γραφικων 6850 sapphire με κουτακι . Ποσο να την δωσω ;

* ** Δεν  εχει παιξει πανω απο 20 ωρες game .

Κανα 50αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαγη οθονης με 50 ευρω που προτεινεις?ειμαι απο αιγιο και μονο σε πατρα θα βολευε να το πηγαιναμε!

Όταν την αγοράσεις απο ebay(το λίνκ που παραθέτω) και σου έρθει,στείλε π.μ και θα σου πω που θα την πας να την αλλάξουν στην πάτρα.

Είμαστε off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν την αγοράσεις απο ebay(το λίνκ που παραθέτω) και σου έρθει,στείλε π.μ και θα σου πω που θα την πας να την αλλάξουν στην πάτρα.

Είμαστε off topic.

οκ ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/varioushardware/579096-watercooling-parts/

γνωμη για τις τιμες στην αγγελια μου ?

also phenom 2 x6 1090t + 890gxm-g65 +8gb ram ddr3 @1600 ποσο πανε αμα τα δωσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά και από εμένα,

Έχω ένα iPhone 4S μαύρο σε πολύ καλή εξωτερική κατάσταση αλλά είναι κλειδωμένο σε iCloud και η οθόνη έχει ένα θέμα (τα δείχνει όλα κάπως γαλάζια).Δεν είναι σπασμένη όμως,ή τουλάχιστον έτσι φαίνεται...

 

Πόσο μπορώ να το δώσω;;Σκέτη συσκευή...

50-70 ευρώ και αν την πάρει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...